آخرین قیمت سند اجاره ای

آخرین قیمت سند اجاره ای
    گروه مشاورین کارگزاران

آخرین قیمت سند اجاره ای در کشور

آخرین قیمت سند اجاره ای بسته به نوع پرونده و جرم ارتکاب یافته توسط متهم متفاوت می باشد و نمی توان یک قیمت کلی و ثابت را برای آن در نظر گرفت.

جهت اطلاع از قیمت بروز اجاره سند و ضمانت نامه های اجاره ای با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس بگیرید :

 02166891290 / 02166872449

  دفتر مرکزی : تهران

ارائه سند معتبر به دادگاه و دادسراهای کشور یکی از مشغله های ذهنی افراد می باشد چرا که امروزه برخی از مراکز اجاره سند از اسرار افراد برای تامین وثیقه سوء استفاده کرده و اسناد غیر معبتر را در اختیار آنها قرار می دهند.
شاید این سوال برایتان پیش آید که قرارداد سند اجاره ای چیست و چه کاربردی دارد؟
در واقع قرارداد سند اجاره ای بین دو طرفین برای واگذاری سند به کار می رود که یکی از معتبرترین قراردادها می باشد.
سند اجاره ای موضوعی است که وقتی فرد به دادگاه یا دادسرا احضار می شود مطرح می شود.

بازپرس پرونده برای حضور به موقع فرد در دادگاه و جلوگیری از فرار یا مخفی شدن وی با آزادی موقت فرد با قرار وثیقه موافقت می کند.
در واقع آزادی موقت فرد از دو مرحله تشکیل شده است که در مرحله اول قاضی پرونده بر حسب نوع جرم ارتکابی اقدام به تعین وثیقه می نماید و در مرحله دوم فرد متهم مجبور است سند یا ضمانت نامه معتبر را به دادگاه تسلیم نماید.
همانطور که در مقالات قبل اشاره شده است ضمانت متهم با سند اجاره ای یکی از معتبرترین روش های ضمانتی می باشد به طور مثال ضمانت متهم با فیش حقوقی تنها در صورتی امکان پذیر است که جرم مرتکب شده توسط فرد سنگین نباشد.
البته هیچ الزامی جهت ارائه سند به نام متهم وجود ندارد و سند گذار می تواند شخص دیگری باشد ضمن اینکه می توان سند شهرهای دیگر را نیز برای امور ضمانتی به دادگاه ارائه نمود.
آزادی متهم با سند اجاره ای به طور موقت بوده و باید در زمان تعین شده یا هر وقت که دادگاه فرد را احضار کرد در دادگاه حضور یابد و هرگونه غیبت غیرموجه باعث ضبط وثیقه خواهد شد.
در زمان های نه چندان دور که مراکز اجاره سند تاسیس نشده بودند بیشتر افراد به دلیل عدم تهیه وثیقه مورد نیاز مجبور بودند تا کامل شدن تحقیقات در زندان به سر ببرند که امرزوه گسترش مراکز اجاره سند این امکان را فراهم آورده است تا افراد در صورت نیاز در کم ترین زمان ممکن به اسناد مورد نیاز دسترسی داشته باشند.

مراکز معتبر اجاره سند

در قدم اول برای تامین وثیقه مورد نیاز خود به آشنایان و بستگان خود مراجعه کنید و در صورتی که موفق به تهیه وثیقه مورد نیاز نشدید به مراکز اجاره سندی مراجعه نمایید که مسئولیت ضمانت شما را به یک کارشناس حقوقی خبره و کاربلد واگذار کرده باشد.
مراکز اجاره سند معتبر در سطح کشور معمولا دارای سابقه کار بلند مدت در این زمینه می باشند و می توانند اسناد مورد نیاز شما را در اسرع وقت تهیه نمایند.
آزادی متهم با سند اجاره ای توسط مراکز اجاره سند معتبر چند روز طول خواهد کشید ولی در صورتی که مرکز مورد نظر سابقه کافی را نداشته باشد ممکن است این مدت زمان افزایش یابد.
وکلای یک مرکز اجاره سند همواره نقش مهمی در تهیه و ارائه اسناد معتبر دارند که در همین راستا گروه مشاورین کارگزاران از وکلای خبره که دارای سابقه کار مفید در این زمینه هستند استفاده کرده است.
یک مرکز اجاره سند هرگز آخرین قیمت سند اجاره ای را به طور درصدی حساب نمی کند و از مراجعه به مراکز اجاره سندی که برای تهیه اسناد مورد نیاز شما پیش پرداخت دریافت می کنند خودداری نمایید.
آخرین قیمت سند اجاره ای بسته به نوع پرونده متفاوت می باشد که می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با مشاوران و کارشناسان گروه مشاورین کارگزاران در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی