آزادی متهم با سند اجاره ای

آزادی متهم با سند اجاره ای

دسته ها : سند اجاره ای

آزادی متهم با سند اجاره ای معتبر

آزادی متهم با سند اجاره ای یکی از روش های ضمانت متهم می باشد که موجبات آزادی موقت فرد از زندان را فراهم نموه و فرد مذکور ملزم  به ارائه سند اجاره ای به  قاضی یا بازپرس پرونده خواهد بود .

سند ارائه شده به دادگاه توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد و اگر شرایط لازم را نداشته باشد کارشناسان محترم دادگاه سند ارائه شده را عودت خواهند  داد . پس بنابراین هر سندی را نمی توان به عنوان وثیقه به دادگاه ارائه نمود مگر اینکه شرایط لازم را داشته باشد.

در این شرایط فرد اگر به سند مورد نظر دسترسی نداشته باشد می تواند با مراجعه به مراکز اجاره سند که اقدام به ارائه خدمات  آزادی متهم با سند اجاره ای نموده اند سند مورد نیاز خود را تهیه نماید.

جهت آزادی متهم با سند اجاره ای قراردادی بین دوطرفین امضاء می شود و فرد متعهد می شود که در زمان تعین شده در دادگاه حاضر شده و مشکلی برای ترفیع سند ایجاد ننماید .

اگر فرد متهم در زمان مقرر شده در دادگاه حاضر نشود وثیقه توسط دادگاه ضبط می شود .

مبلغ اجاره سند می تواند بسته به توافق طرفین پرداخت شود که عمده مشکلات اسناد اجاره ای در زمینه هزینه اجاره انها می باشد و اکثر کلاهبرداری ها هم توسط این مبالغ گراف صورت می یگیرد . در همین راستا گروه مشاورین کارگزاران خدمات ارائه اسناد اجاره ای را بدون دریافت پیش پردخت برای شما خانواده های محترم قراهم نموده است .

لازم است یادآوری کنیم که مبلغ اجاره سند برای دادگاه و دادسرا به میزان وثیقه ای که از سوی قاضی محترم دادگاه تعیین می شود و وصیقه  مورد نظر باید با توجه به آن تهیه و به دادگاه یا دادسرا ارائه شود .

مراحل آزادی زندانی با سند اجاره ای

مراحل آزادی متهم با سند اجاره ای از ابتدای کار یعنی دریافت نامه نیابت تا دریافت مجوز آزادی فرد و بسته به نوع پروند نیازمند چند روز زمان می باشدکه کارشناسان و وکلای گروه مشاورین کارگزاران در این مدت همراه شما بوده  و آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه می باشند .

این مرکز اجاره سند از شما مراجعین محترم که درخواست سند آزادی مورد نیاز خود را به این مرکز اجاره سند اعلام نموده اید خواستار شکیبایی شما می باشد تا وکلای ما مراحل قانونی تامین وثیقه را در کم ترین زمان ممکن مهیا سازند.

ارائه اسناد شش دانگ معتبر با قیمت مناسب، تسریع در امور ضمانتی، گسترش خدمات اجاره سند در سطح کشور و… از ویژگی های گروه مشاورین کارگزاران می باشد.
همواره آسودگی خاطر مراجعین در تهیه وثیقه مورد نیاز خود، سرلوحه کاری این مرکز اجاره سند می باشد و به همین منظور تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا هیچ دلهره و نگرانی در تهیه وثیقه مورد نظر خود نداشته باشید.
گروه مشاورین کارگزاران برای آزادی متهم با سند اجاره ای دارای هیچ گونه محدودیتی نمی باشد و آمادگی لازم جهت ارائه اسناد مورد نیاز شما  از مبالغ چند میلیونی تا چند صد میلیونی را در سراسر کشور  فراهم نموده است.

آزادی متهم با سند اجاره ای را  به مراکزی بسپارید که دارای سابقه کاری مرتبط  در این زمینه می باشند تا در روند پیگیری پرونده هیچ گونه اختلالی ایجاد نشود.

این مرکز اجاره سند برای انواع پرونده های ضمانتی در دادگاه ها از کارشناسان خبره و کاردان بهره می گیرد که دانش و تسلط کافی را در این زمینه دارند.
گروه مشاورین کارگزاران دارای مشاوره 12 ساعته از (8 صبح تا 8 شب ) می باشد که اطلاعات لازم در رابطه با خدمات این گروه مشاورین را در اختیار شما قرار می دهد.


karghozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *