اجاره دهنده سند

اجاره دهنده سند

دسته ها : اجاره سند , سند اجاره ای

اجاره دهنده سند

اجاره دهنده سند کیست و چگونه به آن اعتماد کنیم ؟ اجاره دهنده سند می تواند یک شخص یا دفتر معتبر باشد و بلعکس یک شخص یا دفتر کاملا نامعتبر . امروزه اجاره دادن و گرفتن سند کم کم  مفهوم آن جاافتاده است اما متاسفانه برخی فعالیت کنندگان نامعتبر در این زمینه این کار را نیز با موارد بسیار زیادی آلوده نمودند .

از چه لحاظ ؟ زمانی که شخصی نیاز یه وثیقه دارد تا آن را به عنوان ضمانت به دادگاه یا دادسرا ارائه کند چنانچه سند و وثیقه ای در دست ندارد یا مبلغ وثیقه بسیار زیاد است مسلما چاره ای جز پرداخت هزینه و اجاره گرفتن سند ندارد . اما این سند را از جه کسی باید اجاره کند ؟

قبل از هر چیز در رابطه با دفاتر معتبر صحبت کنیم . دفاتر و کارگزاری هایی هستند که محل مشخصی دارند ، سابقه کاری مفید دارند ، در گروه خود وکلا و کارشناسان مجرب دارند ، صد ها کیس موفق در زمینه فعالیتی خود دارند و نام آنها نیز کم و بیش برای سایرین آشناست .

این دفاتر ، اسناد معتبر بسیاری در اختیار دارند و درواقع اجاره دهنده سند هستند . این دفاتر فعالیت های مربوطه را در چارچوب قانون و با نرخ و عرف مشخص ، به دور از هرگونه نرخ های درصدی یا نجومی انجام می دهند .شما پس از حضور در دفتر مجموعه مربوطه و مشاوره با کارشناس مربوطه ، نسبت به تنطیم قرارداد اجاره سند اقدام می کنید و مراحل اداری پرونده آغاز می شود .

این دفاتر با بکارگیری وکلای خبره و آشنا به کار ، هم پروسه تهیه و تحویل سند به شما و هم پیگیری کارهای حقوقی را انجام خواهند داد . این دفاتر معتبر همواره تمام مراحل را با شفافیت کامل انحام می دهند وشما در کنار کارشناس خود در جریان تمام مراحل کاری قرار خواهید گرفت .

در صورتی که اجاره دهنده سند شما دفتر معتبر باشد ، خیال شما از تمامی مراحل راحت است و قرارداد اجاره سند تنظیم و در اختیار شما قرار داده شده است .

زمانی که اجاره دهنده سند یک شخص ثالث است ، ممکن است از اقوام ، فامیل و یا شخص دیگری باشد . در این حالت چارچوب مشخصی وجود ندارد و ممکن است در قبال ارائه سند ملبغی دریافت شود و یا سایر چیزهای باارزش .

همواره بهترین کار ، تحقیق درباره مراکز اجاره سند معتبر و تهیه سند در چارچوب عرف مشخص خود است . زیرا به دلایلی که در ادامه گفته خواهد شد تهیه سند به روش های دیگر عملا معقولانه نیست .

جرا باید سند اجاره ای را از محل معتبر تهیه نمود ؟

موضوع سند اجاره ای همان اندازه که مفید است می تواند ده ها برابر مضر هم باشد . شما به قصد گرفتن مرخصی ، آزادی و یا ضمانت به سندی نیاز دارید و قصد اجاره کردن سند را دارید . در این صورت می بایست مسلما هزینه ای را پرداخت کنید تا سند را اجاره کنید .

زمانی که مبلغ را به حساب شخصی یک فرد واریز می کنید ممکن است یا اصلا هیچ سندی در اختیار شما قرار نگیرد و با سندی که در اختیار شما قرا گرفته فاقد ارزش باشد . فاقد ارزش از این جهت که یا سند ایراد دارد مثلا کاهای شهرداری سند هنوز تکمیل نشده باشد ، و یا سند در رهن بانک باشد یا اصلا چنین ملکی وجود ندارد که سند آن در دست شماست .

در این حالت هزینه ای که برای حل مشکل کرده بودید هم از دست رفت و مشکل هم چند برابر شد .

آیا در شرایطی که برای ما پیش می آید تحمل اینهمه مشکل خوب است یا خیر ؟ مسلما نه ! پس بهترین کار همواره تحقیق در رابطه با مراکز اجاره سند معتبر و کسب اطلاعات کافی در مورد نحوه اجاره سند است و آشناییت با مواد پروسه تهیه سند اجاره ای برای همگان لازم است چرا که نه تنها در این کار بلکه در تمامی کارهایی که قصد انجام آن را داریم اطلاع نسبی داشتن از نحوه انجام کار ضروری است .

گروه مشاروین کارگزاران یکی از بزرگترین ومعتبرترین مراکز اجاره دهنده سند و وثیقه در سراسر کشور ، با مرکزیت دفتر تهران ، خدمات اجاره سند و ضمانت نامه های اجاره ای را در چارچوب قانون با قیمت و عرف مشخص ارائه می کند .

شما هم میهنان عزیز در هرکجای کشور پهناورمان در صورت نیاز به ضمانت ، تهیه ضمانت نامه ، تهیه اسناد اجاره ای با ارزشهای ملیونی تا چند صد ملیونی می توانید با ما تماس بگیرید ، با کارشناسان در رابطه با پرونده خود مشاوره نمائید و در نهایت مراحل اداری کار را با ما در کمال آرامش پیش ببرید .

کارشناسان ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند .

باتشکر گروه مشاورین کارگزارن

 


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *