اجاره سند ارزان

اجاره سند ارزان
    گروه مشاورین کارگزاران

اجاره سند ارزان

اجاره سند ارزان هم اکنون یکی از مشغله های افرادی است که نیازمند تهیه سند اجاره ای با قیمت مناسب هستند . متاسفانه برخی مراجع قیمت سند های اجاره ی را به قدری بالا اعلام می کنند ، که کسانی که نیاز شدید به تهیه سند اجاره ی دارند از این دست برداشته و به ماندن عزیزان خود در بند اسارت راضی می شوند .

اجاره سند و ضمانت نامه اجاره ای بدون محدودیت در میزان وثیقه

ارائه خدمات در سراسر کشور

تماس با ما : 02166891290 / 02166872449

اما چرا باید اینگونه باشد و یا حتی دلیل بالا بودن نرخ قیمت اجاره سند در  برخی مراجع اجاره دهنده سند چیست ؟

قبل از هر چیز باید این موضوع را دانست که نرخ قیمت اصلا چقدر است و چه میزان مبلغ از این میزان بیشتر است ! متاسفانه بسیاری از افراد هم به همین دلیل که نمی دانند و از نرخ قیمت اطلاع درستی ندارند مبالغ بسیار زیادی را پرداخت و سند معتبر یا نامعتبر را دریافت می کنند .

نرخ قیمت سند اجاره ای اولا هرگز به صورت درصدی نیست . میزان وثیقه ای که برای سند شما تعیین می شود ، متناسب با همان میزان وثیقه باید سند اجاره ای تهیه شود ، حال اگر قیمت ارائه شده برای سند اجاره ای به صورت درصدی از میزان وثیقه شما تعیین می شود مطمئن باشید که این کار به هیچ وجه دریت نبوده و قانونی نیست .

یکی از مهم ترین موارد که لازم است در قیمت اجاره سند بدانید همین موضوع عدم محاسبه نرخ درصدی است که بسیاری از مشکلات شما را حل خواهد نمود .

یکی دیگر از مسائل مهم که در رابطه با اجاره سند ارزان وجود دارد متعاقبا خیلی پایین نبودن قیمت سند اجاره ای می باشد . اگر سندی که اجاره می کنید ارزش بسیار بالایی دارد ولی با قیمت بسیار کمی مثلا چند ملیون تومان اندک در اختیار شما قرار داده می شود حتما به اصالت سند باید شک کرد .

این دو موضوع یعنی اجاره دادن سند با قیمت بسیار گزاف و یا قیمت خیلی پایین ، فقط توسط مراجع و یا اشخاص نامعتبر امکان پذبر است .

چرا اجاره سند ارزان بیشتر خطرناک است تا مفید ؟

زمانی که شما به دنبال اجاره سند ارزان هستید مطمئنا شک نداشته باشید که افراد منفعت جوی بسیاری به دنبال شما خواهند امد . این افراد که خود را در قالب دوست معرفی می کنند دقیقا می دانند که شما به دنبال چه چیزی هستید و با وعده وعید هایی همچون  ” سند اجاره ای نصف قیمت ، سند اجاره ای معتبر یا قیمت پایین و … ” به دنبال شما خواهند افتاد .

اولا هیچ اجاره دهنده سند معتبری برای خود در خیابان یا مقابل دادسرا ها به دنبال مشتری نیست و اگر به اندازه کافی معتبر باشد دفتر و محل او شناخته شده است  کاملا طبق قانون و مقرات مشخص این کار در حال فعالیت است .

دوم اینکه این دفاتر به دلیل سابقه چندین و چند ساله خود اولا کاملا با تجربه هستند و تمامی کارها و فعالیت های حقوقی خود را زیر نظر وکلای کاردان و کارشناسان خبره انجام می دهند .

موضوع یعدی اینکه شما اطمینان خاطر لازم از اسنادی که توسط این دفاتر ارائه می شوند را خواهید داشت و سالم بودن و معتبر بودن سند تضمین می شود .

موضوع مهم بعدی قیمت اجاره سند در این دفاتر است  . به دلایل گفته شده در بالا این دفاتر کاملا طبق عرف قانونی قعالیت می کنند وقیمت اجاره سند ارائه شده توسط این دفاتر کاملا در چارچوب قانون می باشد و هر گونه نرخ اضافی یا درصدی و … از مراجعه کننده دریافت نمی شود .

شما با حضور در دفتر این مراجع ضمن عقد قرارداد اجاره سند و اطلاع از شرایط و ضوابط ، سند مورد نظر را دریافت و کارهای ادارای را پیش مییرید .

گروه مشاورین کارگزاران ، اجاره سند

گروه مشاورین کارگزاران یکی از معتبرترین وبزرگترین مراجع اجاره سند در کشور ، با سابقه چندین وچند ساله در زمینه اجاره سند و ضمانت نامه های اجاره ای ، کاملا مطابق با قانون و همچنین عرف مشخص خدمات سنده اجاره ای ، این خدمت خدا پسندانه را در سراسر کشور یه هم میهنان و خانواده های محترم ارائه می کند .

شما عزیزان جهت استفاده از خدمات دفتر گروه مشاورین کافیست ازطریق پل های ارتباطی که در وب سایت برای شما عزیزان معرفی شده است با ما تماس گرفته و ضمن مشاوره با کارشناسان ما ، در صورت احراز شرایط پرونده ، مراحل کاری واداری خود را با ما شروع کنید .

شما عزیزان ضمن حضور در دفتر گروه مشاورین ، و مشاوره حضوری با کارشناسان دفتر مجموعه ، مراحل تنظیم قرارداد اجاره سند را انجام داده و ضمن آن هیچگونه مبلغی حتی به عنوان پیش پرداخت به دفتر مچموعه پرداخت نخواهید کرد . لازم به ذکر است این خدمت بارز جهت آسایش هم میهنان عزیز در گروه مشاورین کارگزاران در نظر گرفته شده است . تمامی مراحل تسویه حساب و پرداخت هزینه ها پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت .

اجاره سند ارزان البته با قیمت و نرخ قانونی توسط گروه مشاورین کارگزاران . ارائه خدمات به سراسرکشور بدون محدودیت در میزان وثیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی