اجاره سند برای آزادی متهم

اجاره سند برای آزادی متهم
    گروه مشاورین کارگزاران

اجاره سند برای آزادی متهم

اجاره سند برای آزادی متهم ، توسط گروه مشاورین کارگزاران ، در سراسر کشور ، بدون محدودیت در ارائه خدمات و بدون محدودیت در میزان وثیقه ، توسط وکلای باتجربه و کارشناسان خبره اجاره سند . تماس با دفتر گروه مشاورین همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی در روز های تعطیل

اجاره سند برای آزادی متهم

سند و ضمانت نامه برای ضمانت متهم و زندانی

اجاره سند با مناسب ترین قیمت

بدون محدودیت در میزان وثیقه و بدون محدودیت در ارائه خدمات

 02166891290 / 02166872449

زمانی که زندانی یا متهم نیاز به تامین وثیقه یا سند جهت ضمانت دارد ممکن است دسترسی به میزان وثیقه تعیین شده از سوی دادگاه نباشد . از این جهت متهم یا زندانی می تواند سند یا وثیقه مورد نظر را اجاره کند . البته هر زمان که فکر اجاره کردن سند به ذهن می آید باید دقت کرد که قشر زیادی از مردم متاسفانه اطلاعات کافی از اجاره سند و نحوه اجاره سند ندارند . یکی از مهم ترین دلایل ایجاد وقفه در روند آزادی زندانی هم عدم داشتن اطلاعات کافی در زمینه اجاره سند و ازادی زندانی با سند اجاره ای می باشد .

درصد زیادی از مردم اصلا اطلاع ندارند که می توان سند یا وثیقه را اجاره نمود و آن دسته از مردم هم که می دانند درصد بسیار زیادی از آنها به نحوه انجام این کار آشنا نیستند . اجاره سند برای آزادی متهم باید توسط مراجع معتبر صورت گیرد . واقعیت امر این است که در این زمینه دفاتر عامل و قانونی وجود دارند که طبق قانون ، با قیمت  و عرف مشخص برای اجاره دادن سند و همنچنین با یک رویه کاملا قانونی و مشخص به ارائه خدمات اجاره سند و ضمانت نامه احاره ای مشغول هستند .

متاسفانه مردم از این موارد اکثرا بی اطلاع هستند و از همین جهت در این تصور هستند که اجاره سند برای آزادی زندانی صرفا تهیه یک سند از هر شخصی و پرداخت مقدار مشخصی هزینه طبق توافق جهت اجاره آن است . این موضوع کاملا حقیقت است و ما عین همین موضوع را به وضوح مشاهده نموده ایم . البته ممکن است متهم یا زندانی سند را از نزدیکان یا آشنایان خود به شکل توافقی تهیه نماید که البته موضوع مورد بحث ما اجاره سند می باشد .

مراحل تهیه سند اجاره ای

اجاره سند برای آزادی متهم . متهم یا زندانی برای ضمانت خود در صورتی که نیاز دارد تا سند و ضمانت نامه را اجاره کند در قدم اول باید دفاتر معتبر اجاره دهنده این خدمات را پیدا کند . یافتن دفاتر معتبر بسیار مهم است . چرا که داشتن تجربه کافی در این زمینه بسیار مهم است . هر اندازه که مرجع اجاره دهنده سند و وثیقه سال های زیادی در این زمینه فعالیت نموده باشد به همان اندازه صاحب تجربه است و مراحل کاری و اداری شما سریع تر و راحت تر صورت خواهد گرفت .

تعداد دفاتر اجاره دهنده سند و ضمانت نامه اجاره ای در کشور تعداد انگشت شماری هستند از این جهت مجدد توصیه میکنیم که قبل از هر چیز نسبت به شناسایی دفاتر معتبر اقدام کنید . هر یک از دفاتر تقریبا رویه مشخصی برای اجاره سند دارند به این دلیل که اجاره سند طبق مواد قانون مدنی جمهوری اسلامی صورت می گیرد .

برای مثال گروه مشاورین کارگزاران که یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه نامه اجاره ای در کشور است مراحل تودیع وثیقه را به این شکل انجام می دهد :

1– در ابتدا با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گیرید و قبل از حضور در دفتر در رابطه با پرونده خود با کارشناسان ما مشاوره نمائید .

2– در دفتر گروه مشاروین کارگزاران حضور به هم رسانید و ضمن مشاوره حضوری و بررسی کلی شرایط ، طبق ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ، قرارداد اجاره سند را بین خود و گروه مشاورین تنظیم نمائید .

3– سند شش دانگ و کاملا کارشناسی شده توسط گروه مشاورین کارگزاران به بازپرس محترم دادسرا و یا قاضی محترم دادگاه ارائه می شود و سپس نامه نیابت برای مجتمع قضایی شهر یا شهرستانی که ملک مورد نظر در آن است اخذ می شود .

4– نامه نیابت اخذ شده به مجتمع قضایی شهرستان مورد نظر ارائه می شود و سپس دستور کارشناسی ملک از طرف کارشناسان رسمی دادگستری اخذ می شود .

5– در صورتی که مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید ، با اخذ دستور بازداشت سند ، از مقام قضائی محترم نسبت به بازداشت ملک مذکور ازطریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود .

جهت اجاره سند برای آزادی متهم ، این 5 گام در گروه مشاورین کارگزاران کافیست تا به لطف خدا و تلاش مشاورین و وکلای ما ، آزادی متهم و زندانی شما به سرعت محقق شود .

از جمله خدمات بارز گروه مشاورین کارگزاران ارائه خدمات با مناسب ترین قیمت و همچنین عدم اخذ هیچگونه پیش پرداخت هنگام تنظیم قراداد اجاره سند است . تمامی مراحل تصفیه حساب با دفتر گروه مشاورین کارگزاران پس از اتمام مراحل کاری و  اداری صورت خواهد گرفت .

شما عزیزان که نیاز به تهیه سند و ضمانت نامه اجاره ای دارید کافیست همین امروز از طریق پل های ارتباطی با مشاورین ما تماس گرفته و پس از مشاوره و بررسی شرایط پرونده نسبت به شروع مراحل کاری و اداری خود با گروه مشاورین کارگزاران اقدام نمائید . گروه مشاورین کارگزاران از جمله بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت نامه اجاره ای بدون محدودیت در ارائه خدمات و بدون محدودیت در میزان وثیقه های اجاره ای می باشد . شما عزیزان می توانید با خیال راحت انواع اسناد و ضمانت نامه های اجاره ای در ارزش های مختلف را بدون محدودیت از دفتر گروه مشاورین کارگزاران تهیه نمائید .

همواره با تمام توان در کنار شما عزیزان هستیم . با تشکر گروه مشاورین کارگزاران ، اجاره سند برای آزادی متهم ، معتبر و فوری در سراسر کشور

4 پاسخ به “اجاره سند برای آزادی متهم”

 1. کتولی گفت:

  سوال دارم قیمت سند صد میلیونی چقدره؟؟

  • karghozaran گفت:

   سلام برای مشاوره خواهشمندم با دفتر مجموعه تماس بگیرید . با تشکر

 2. امید گفت:

  هزینه اجاره سند برای وثیقه 70 میلیونی دادسرا چقده

  • karghozaran گفت:

   عرض ادب ، برای مشاوره لطفا با دفتر تماس بگیرید . سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی