اجاره سند برای ضمانت زندانی

اجاره سند برای ضمانت زندانی
    گروه مشاورین کارگزاران

اجاره سند برای ضمانت زندانی

یکی دیگر از اقدامات بارز گروه کارگزاران اجاره سند برای ضمانت زندانی می باشد.

در مقاله قبل به اجاره سند جهت ضمانت متهم پرداختیم. در این مقاله یکی دیگر از خدمات نوین و برجسته گروه مشاوران کارگزاران می پردازیم.

دعای خیر شما راه گشای ماست

02166891290 / 02166872449  

دفتر مرکزی : تهران

اجاره سند برای ضمانت زندانی

وقتی فردی در دادگاه نیاز به وثیقه گذاشتن سندی ملکی دارد یا مقام قاضی تشخیص دهد که برای حضور فرد در دادگاه وجود ضمانت نامه معتبر الزامی است ، ممکن است اقوام فرد زندانی در اثر ساده لوحی یا بی تجربگی در دام افراد و شرکت های سود جو بیافتند که مبالغ هنگفتی از خانواده متهم دریافت کرده و یک سند بی اعتبار در اختیار آنها قرار دهد که از نظر قاضی پرونده فاقد هر گونه ارزش می باشد و به جای آنکه از مشگلات خانواده زندانی بکاهد برعکس باعث استرس و اضطراب بیشتر آنان می شود . و یا حتی ممکن است پس از پرداخت هزینه سند به دست خانواده نرسد .

گروه مشاورین کارگزاران با استفاده از مشاورین و وکلای باتجربه و متخصص ثابت کرده که  یکی از بهترین و مطمئن ترین  مراجع اجاره سند در سراسر کشور عزیزمان می باشد که آماده هرگونه خدمت رسانی در حوزه اجاره سند می باشد،که قیمت عادلانه و تسریع در انجام امور مولفه کاری این مجموعه می باشد.

منظور از اجاره سند برای ضمانت زندانی زمانی است که دادگاه برای فرد زندانی قرار وثیقه می دهد و فرد متهم می تواند با گذاشتن وثیقه و تا زمان تشکیل پرونده خارج از زندان باشد و در زمات احضار سریعا به دادگاه مراجعه کند.

فرایند و روند کاری صدور وثیقه دارای شرایطی به شرح زیر می باشد:

در مرحله اول مقام قاضی با توجه به نوع پرونده میزان وثیقه را مشخص می کند.

در مرحله دوم به فرد متهم ابلاغ می شود که وثیقه ای برای آزادی خود اعلام نماید.

در مرحله سوم اگر وثیقه فرد پول نقد باشد به حساب دادگستری واریز می شود ولی اگر وثیقه سند ملکی باشد،سند توقیف می شود.

سند ملکی توسط کارشناس دادگستری بازرسی می شود و اگر کمتر از میزان وثیقه متهم باشد سند مورد قبول واقع نشده و فرد زندانی ناچار به بازگشت به زندان می باشد.

 

همانطور که ملاحظه فرمودید پیدا کردن سند با شرایط عنوان شده مشکل می باشد و افراد سود جو از احساسات مردم در این زمینه سوء استفاده می کنند و با اعلام قیمت های نجومی یا ارائه سندهای غیرمعتبر خانواده فرد زندانی را به دام می اندازند.

گروه مشاورین کارگزاران در راستای خدمت صادقانه به هم وطنان عزیز با قیمت عادلانه و در راستای کمک به خانواده های گرامی  تا بتواند باری از مشگلات شما بکاهد اقدام به اجاره سند جهت ضمانت زندانی کرده است.

سخن آخر

امروزه اجاره سند جهت ارائه به دادگاه یا موارد دیگر بیشتر از گذشته به چشم می خورد و متاسفانه امار جرم هر روز در جامعه در حال افزایش است . اما به دلیل وجود افراد سود جوء باید محتاط بود تا در دام این گونه افراد نیفتیم.

گروه مشاوران کارگزاران با صدها کیس موفق تا کنون ، ثابت کرده که یکی از بهترین و معتبرترین مراجع اجاره سند در کشور می باشد که قیمت های منصفانه و وکلای  باتجربه ابن مجموعه باعث شده این مجموعه همچنان به عنوان یکی از معتبرترین مراجع مشاوره و اجاره سند باشد.

باتشکر

2 پاسخ به “اجاره سند برای ضمانت زندانی”

  1. خانم رحمانی گفت:

    سلام سند برای آزادی همسرم در شعبه یک شیراز نیاز دارم می تونید ؟

    • karghozaran گفت:

      با سلام خدمت شما ، بله می تونید با شماره تماس های درج شده در وب سایت با ما در ارتباط باشید . با تشکر از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی