اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه توسط گروه مشاورین کارگزاران در اسرع وقت بدون نیاز به پیش پرداخت زیر نظر وکلای خبره در هر نقطه از کشور . گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره سند و ضمانت نامه با بیش از دو دهه تجربه در زمینه مشاوره و آزادی زندانی ، با ارائه اسناد کارشناسی شده و بدون مشکل ، در خدمت خانواده های عزیز میباشد .

زمانی که متهم با توجه به رای مقام محترم قضایی بتواند با قرار وثیقه خود را ضمانت نماید ، می تواند با ارائه سند یا وثیقه که ارزش آن برابر با میزان وثیقه باشد خود را ضمانت کند ( آزادی به قید ضمانت ) . در شرایطی که دسترسی به سند و ضمانت نامه مورد نظر وجود نداشته باشد متهم می تواند سند و ضمانت نامه را اجاره کند که اصطلاحا اجاره سند برای وثیقه گفته می شود . این اسناد دقیقا همان اسنادی که در دست مردم عادی هستند و تفاوتی ندارند چرا که برخی افراد تصور می کنند که سند اجاره شده دارای شکل و شمایل یا ویژگی ها متفاوت است در حالیکه اینگونه نیست . برخی از این اسناد توسط مردم عادی به مراجع اجاره دهند سند امانت داده می شود تا در کارهای خیری همچون ضمانت برای جرائم غیر عمد استفاده شود .

اجاره سند برای وثیقه مسلما هزینه دارد اما در شرایطی که متهم باید خارج از زندان باشد و به کارهای پرونده خود رسیدگی کند لازم است تا وثیقه را اجاره کند . البته در تمامی مقالات گروه مشاورین کارگزاران در داخل سایت اشاره شده است که این کار یعنی اجاره سند برای وثیقه حتما باید توسط مراجع عامل و کارگزاری های متخصص صورت گیرد . اکنون متاسفانه تعداد افراد غیر عامل که با وعده وعید های مختلف و هزینه های وسوسه کننده پایین تر ، اقدام به اجاره دادن سند و ضمانت نامه می کنند بسیار زیاد شده است .

با توجه به اینکه در طی چندین سال فعالیت در این زمینه ، شاهد این بودیم که خانواده های بسیاری بخاطر اعتماد به افراد غیر عامل در دامن کسانی افتادند که باعث شدند مشکلات انها چندین برابر شود . لذا خواهشمندیم تا قبل از هرگونه اقدام به اجاره سند برای وثیقه بخوبی تحقیق نموده و اطلاعات کاملی در رابطه با سوابق کاری مجموعه مدنظر کسب کنید .

اجاره سند برای وثیقه بدون نیاز به پیش پرداخت

گروه مشاورین کارگزاران همواره از آغاز شروع به کار خود ، تمامی هزینه هایی که شخص اجاره دهنده باید پرداخت میکرد را در اتمام مراحل کاری و اداری تسویه نموده است . لذا همیشه سعی نمودیم تا اعتماد خانواده های محترم را جلب نموده و همچنین موجبات راحتی خیال آنها را فراهم کنیم چرا که درگیری های ذهنی خانواده های متهمین در ابتدای کار به اندازه کافی زیاد است . پس چقدر زیباست که بتوانیم کمی موجبات آسودگی خاطر آنها باشیم .

اما در این بین توجه کنید که همین موضوعات می تواند باعث شود شما در دام افراد غیر عاملی بیفتید که با وعده وعید های کاذب شما را فریب دهند . برای مثال اگر هزینه اجاره یک وثیقه با میزان قرار مشخص به میزان رقم مشخصی باشد ، این اشخاص حداقل 50 % پایین تر به شما پیشنهاد خواهند داد که این رقم به هیچ عنوان معقولانه نیست . لذا ارقام و اعداد هرگز نباید فریب دهنده شما شوند . هزینه اجاره دادن یک سند همواره دارای عرف مشخصی است ( بین مراجع معتبر اجاره سند ) که البته اختلاف قیمت بین مراجع مختلف بسیار زیاد نیست .

شما می توانید با کمی تحقیق مراجع معتبر در این زمینه را شناسایی نموده و با آنها همکاری نمائید . متاسفانه مجدد عرض می کنیم که هرگز فریب وعده هایی را نخورید که ابزاری برای وسوسه باشد . هزینه اجاره سند عرف مشخصی دارد و در بین مراجع معتبر به میزان اندکی تفاوت می کند . لذا مراجعی که در رابطه با امر اجاره سند و ضمانت نامه فعالیت می کنند همگی در چارچوب قانون و عرف این کار فعالیت می کنند .

اجاره سند برای وثیقه در چارچوب تنظیم قرارداد اجاره سند طبق قانون مدنی کشور صورت خواهد گرفت . شما در قدم اول باید با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و در رابطه با شرایط پرونده با کارشناسان ما مشاوره نمائید . پس از احراز شرایط پرونده می توانید نسب به حضور در دفتر گروه مشاورین کارگزاران و اقدام به تنظیم قرارداد اجاره سند اقدام نمائید .

پس از آن ، مراحل کاری و اداری پرونده شما توسط وکلای ما انجام خواهد شد و نسبت به اخذ نامه نیابت و بازدید ملک توسط کاشناس و اخذ نامه بازداشت سند اقدام خواهد شد . تمامی این مراحل در نهایت دقت و با توجه به تجربه وکلای ما در کوتاهترین زمان انجام خواهد شد و شما در کمتر از چند روز شاهد آزادی زندانی خود خواهید بود . اگر تمامی مراحل را با اعتماد به مجموعه کارگزاران و به کارشناسان ما واگذار کنید ، با توجه به تجربه کاری عوامل مجموعه ، در 48 تا نهایتا 72 ساعت کاری ، عزیزان شما در کنارتان خواهند بود .

گروه مشاورین کارگزاران همواره با دعای خیر شما در این راه بیشتر از بیش تلاش نموده است تا بتواند هر چند کوچک ، مشکل گشای شما عزیزان باشد . کارشناسان و وکلای ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب آماده هستند تا پاسخگوی شما عزیزان باشند . شما از هر نقطه کشور می توانید با ما تماس گرفته و در هر شهر و استان مراحل کاری و اداری خود را بدون دغدغه به ما بسپارید .

ارائه خدمات به سراسر ایران

به هبچ عنوان دغدغه اجاره سند و یا حضور در مراجع قضایی شهر و استان خود را نداشته باشید چرا که عوامل اجرایی گروه مشاورین کارگزاران در تمام نقاط کشور در کنار شما هستند . شما فقط تلفن خود را برداشته و توسط خطوط ارتباطی با ما در ارتباط خواهید بود تا از همان روز و همان لحظه پرونده شما در دستور کار قرار گیرد . به عنوان یکی از مجموعه های با تجربه امر تودیع وثیقه ، افتخار میدانیم تا بتوانیم سهم بسیار کوچکی در شادی دل شما عزیزان داشته باشیم . همچنین علاوه بر اجاره سند و ضمانت نامه می توانید در زمینه دعاوی حقوقی ، کیفری و خانواده نیز با مجموعه ما همکاری نمائید . با تشکر و احترام گروه مشاورین کارگزاران

سوالات متداول

شما کافیست ازطریق خطوط ارتباطی ارائه شده در داخل سایت ، با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و در رابطه با شرایط پرونده با کارشناسان ما مشاوره نمائید . در صورت احراز شرایط پرونده ، بدون معطلی و از همان روز مراحل کاری انجام خواهد شد . تسویه حساب نهایی با مجموعه در اتمام مراحل کاری خواهد بود .

شما ضمن اجاره سند از گروه مشاورین کارگزاران اطمینان خاطر دارید که این اسناد کاملا کارشناسی و بازبینی شده بوده و فاقد هر گونه مشکل هستند و از جهت بررسی ملک توسط کارشناسان محترم قضایی ، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت .

  • 1400-02-02   
  • 1401-02-26   
  • کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + هفده =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت