اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه

021-66030739 / 021-66891290 / 021-66872449

اجاره سند برای وثیقه توسط گروه مشاورین کارگزاران در اسرع وقت بدون نیاز به پیش پرداخت زیر نظر وکلای خبره در هر نقطه از کشور . گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره سند و ضمانت نامه با بیش از دو دهه تجربه در زمینه مشاوره و آزادی زندانی ، با ارائه اسناد کارشناسی شده و بدون مشکل ، در خدمت خانواده های عزیز میباشد .

زمانی که متهم با توجه به رای مقام محترم قضایی بتواند با قرار وثیقه خود را ضمانت نماید ، می تواند با ارائه سند یا وثیقه که ارزش آن برابر با میزان وثیقه باشد خود را ضمانت کند ( آزادی به قید ضمانت ) . در شرایطی که دسترسی به سند و ضمانت نامه مورد نظر وجود نداشته باشد متهم می تواند سند و ضمانت نامه را اجاره کند که اصطلاحا اجاره سند برای وثیقه گفته می شود . این اسناد دقیقا همان اسنادی که در دست مردم عادی هستند و تفاوتی ندارند چرا که برخی افراد تصور می کنند که سند اجاره شده دارای شکل و شمایل یا ویژگی ها متفاوت است در حالیکه اینگونه نیست . برخی از این اسناد توسط مردم عادی به مراجع اجاره دهند سند امانت داده می شود تا در کارهای خیری همچون ضمانت برای جرائم غیر عمد استفاده شود .

اجاره سند برای وثیقه مسلما هزینه دارد اما در شرایطی که متهم باید خارج از زندان باشد و به کارهای پرونده خود رسیدگی کند لازم است تا وثیقه را اجاره کند . البته در تمامی مقالات گروه مشاورین کارگزاران در داخل سایت اشاره شده است که این کار یعنی اجاره سند برای وثیقه حتما باید توسط مراجع عامل و کارگزاری های متخصص صورت گیرد . اکنون متاسفانه تعداد افراد غیر عامل که با وعده وعید های مختلف و هزینه های وسوسه کننده پایین تر ، اقدام به اجاره دادن سند و ضمانت نامه می کنند بسیار زیاد شده است .

با توجه به اینکه در طی چندین سال فعالیت در این زمینه ، شاهد این بودیم که خانواده های بسیاری بخاطر اعتماد به افراد غیر عامل در دامن کسانی افتادند که باعث شدند مشکلات انها چندین برابر شود . لذا خواهشمندیم تا قبل از هرگونه اقدام به اجاره سند برای وثیقه بخوبی تحقیق نموده و اطلاعات کاملی در رابطه با سوابق کاری مجموعه مدنظر کسب کنید .

اجاره سند برای وثیقه بدون نیاز به پیش پرداخت

گروه مشاورین کارگزاران همواره از آغاز شروع به کار خود ، تمامی هزینه هایی که شخص اجاره دهنده باید پرداخت میکرد را در اتمام مراحل کاری و اداری تسویه نموده است . لذا همیشه سعی نمودیم تا اعتماد خانواده های محترم را جلب نموده و همچنین موجبات راحتی خیال آنها را فراهم کنیم چرا که درگیری های ذهنی خانواده های متهمین در ابتدای کار به اندازه کافی زیاد است . پس چقدر زیباست که بتوانیم کمی موجبات آسودگی خاطر آنها باشیم .

اما در این بین توجه کنید که همین موضوعات می تواند باعث شود شما در دام افراد غیر عاملی بیفتید که با وعده وعید های کاذب شما را فریب دهند . برای مثال اگر هزینه اجاره یک وثیقه با میزان قرار مشخص به میزان رقم مشخصی باشد ، این اشخاص حداقل 50 % پایین تر به شما پیشنهاد خواهند داد که این رقم به هیچ عنوان معقولانه نیست . لذا ارقام و اعداد هرگز نباید فریب دهنده شما شوند . هزینه اجاره دادن یک سند همواره دارای عرف مشخصی است ( بین مراجع معتبر اجاره سند ) که البته اختلاف قیمت بین مراجع مختلف بسیار زیاد نیست .

شما می توانید با کمی تحقیق مراجع معتبر در این زمینه را شناسایی نموده و با آنها همکاری نمائید . متاسفانه مجدد عرض می کنیم که هرگز فریب وعده هایی را نخورید که ابزاری برای وسوسه باشد . هزینه اجاره سند عرف مشخصی دارد و در بین مراجع معتبر به میزان اندکی تفاوت می کند . لذا مراجعی که در رابطه با امر اجاره سند و ضمانت نامه فعالیت می کنند همگی در چارچوب قانون و عرف این کار فعالیت می کنند .

اجاره سند برای وثیقه در چارچوب تنظیم قرارداد اجاره سند طبق قانون مدنی کشور صورت خواهد گرفت . شما در قدم اول باید با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و در رابطه با شرایط پرونده با کارشناسان ما مشاوره نمائید . پس از احراز شرایط پرونده می توانید نسب به حضور در دفتر گروه مشاورین کارگزاران و اقدام به تنظیم قرارداد اجاره سند اقدام نمائید .

پس از آن ، مراحل کاری و اداری پرونده شما توسط وکلای ما انجام خواهد شد و نسبت به اخذ نامه نیابت و بازدید ملک توسط کاشناس و اخذ نامه بازداشت سند اقدام خواهد شد . تمامی این مراحل در نهایت دقت و با توجه به تجربه وکلای ما در کوتاهترین زمان انجام خواهد شد و شما در کمتر از چند روز شاهد آزادی زندانی خود خواهید بود . اگر تمامی مراحل را با اعتماد به مجموعه کارگزاران و به کارشناسان ما واگذار کنید ، با توجه به تجربه کاری عوامل مجموعه ، در 48 تا نهایتا 72 ساعت کاری ، عزیزان شما در کنارتان خواهند بود .

گروه مشاورین کارگزاران همواره با دعای خیر شما در این راه بیشتر از بیش تلاش نموده است تا بتواند هر چند کوچک ، مشکل گشای شما عزیزان باشد . کارشناسان و وکلای ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب آماده هستند تا پاسخگوی شما عزیزان باشند . شما از هر نقطه کشور می توانید با ما تماس گرفته و در هر شهر و استان مراحل کاری و اداری خود را بدون دغدغه به ما بسپارید .

ارائه خدمات به سراسر ایران

به هبچ عنوان دغدغه اجاره سند و یا حضور در مراجع قضایی شهر و استان خود را نداشته باشید چرا که عوامل اجرایی گروه مشاورین کارگزاران در تمام نقاط کشور در کنار شما هستند . شما فقط تلفن خود را برداشته و توسط خطوط ارتباطی با ما در ارتباط خواهید بود تا از همان روز و همان لحظه پرونده شما در دستور کار قرار گیرد . به عنوان یکی از مجموعه های با تجربه امر تودیع وثیقه ، افتخار میدانیم تا بتوانیم سهم بسیار کوچکی در شادی دل شما عزیزان داشته باشیم . همچنین علاوه بر اجاره سند و ضمانت نامه می توانید در زمینه دعاوی حقوقی ، کیفری و خانواده نیز با مجموعه ما همکاری نمائید . با تشکر و احترام گروه مشاورین کارگزاران

سوالات متداول

شما کافیست ازطریق خطوط ارتباطی ارائه شده در داخل سایت ، با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و در رابطه با شرایط پرونده با کارشناسان ما مشاوره نمائید . در صورت احراز شرایط پرونده ، بدون معطلی و از همان روز مراحل کاری انجام خواهد شد . تسویه حساب نهایی با مجموعه در اتمام مراحل کاری خواهد بود .

شما ضمن اجاره سند از گروه مشاورین کارگزاران اطمینان خاطر دارید که این اسناد کاملا کارشناسی و بازبینی شده بوده و فاقد هر گونه مشکل هستند و از جهت بررسی ملک توسط کارشناسان محترم قضایی ، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت .

  •    
  • 1400-08-16   
  • کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت