اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه

اجاره سند برای وثیقه توسط گروه مشاروین کارگزاران در اسرع وقت بدون نیاز به پیش پرداخت زیر نظر وکلای خبره در هر نقطه از کشورمان . گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت نامه با بیش از دو دهه تجربه در زمینه مشاوره و آزادی زندانی ، با ارائه اسناد کارشناسی شده و بدون مشکل ، در خدمت هم میهنان عزیز میباشد .

تماس با ما همه روزه

 02166891290 / 02166872449

زمانی که متهم با توجه به رای قاضی بتواند با قرار وثیقه خود را ضمانت نماید ، می تواند با ارائه سند یا وثیقه ای که ارزش ان برابر با میزان وثیقه باشد خود را ضمانت کند .در شرایطی که دسترسی به سند و ضمانت نامه مورد نظر وجود نداشته باشد متهم می تواند سند و ضمانت نامه را اجاره کند که اصلاحا اجاره سند برای وثیقه گفته می شود .

اجاره سند برای وثیقه مسلما هزینه دارد اما در شرایطی که متهم باید خارج از زندان باشد و به کارهای پرونده خود رسیدگی کند لازم است تا وثیقه را اجاره کند .

البته در تمامی مقالات گروه مشاورین کارگزاران در داخل سایت اشاره شده است که این کار یعنی اجاره سند برای وثیقه حتما باید از مراجع عامل و کارگزاری های حرفه ای صورت گیرد . اکنون متاسفانه تعداد افراد غیر عامل که با وعده وعید های مختلف و هزینه های وسوسه کننده پایین تر ، اقدام به اجاره سند و ضمانت نامه می کنند بسیار زیاد شده است .

با توجه به اینکه در طی چندین سال فعالیت در این زمینه شاهد این بودیم که خانواده های بسیاری بخاطر اعتماد به افراد غیر عامل در دامن کسانی افتاده اند که باعث شده اند مشکلات انها چندین برابر شود . لذا خواهشمندیم تا قبل از هرگونه اقدام به اجاره سند برای وثیقه بخوبی تحقیق نمائید .

اجاره سند برای وثیقه بدون نیاز به پیش پرداخت

گروه مشاورین کارگزارن همواره از اغاز شروع به کار خود ، تمامی هزینه هایی که شخص اجاره دهنده باید پرداخت میکرد را در اتمام مراحل کاری و اداری تسویه نموده است . لذا همیشه سعی نموده ایم تا اعتماد خانواده های محترم را جلب نموده و همچنین موجبات راحتی خیال انها را فراهم کنیم .

اما در این بین توجه کنید که همین موضوعات می تواند باعث شود شما در دام افراد غیر عاملی بیفتید که با وعده وعید های کاذب شما را فریب دهند . برای مثال اگر هزینه اجاره یک وثیقه با میزان قرار مشخص به میزان رقم مشخصی باشد ، این اشخاص حداقل 50 % پایین تر به شما پیشنهاد خواهند داد که این رقم به هیچ عنوان معقولانه نیست . لذا ارقام و اعداد هرگز نباید فریب دهنده شما شوند .

شما می توانید با کمی تحقیق مراجع معتبر در این زمینه را شناسایی نموده ، با انها همکاری نمائید . متاسفانه مجدد عرض می کنیم که هرگز فریب وعده هایی را نخورید که ابزاری برای وسوسه باشد . هزینه اجاره سند عرف مشخصی دارد و در بین مراجع معتبر به میزان اندکی تفاوت می کند . لذا راجعی که در رابطه با امر اجاره سند و ضمانت نامه فعالیت می کنند همگی در چارچوب قانون و عرف این کار فعالیت می کنند .

اجاره سند برای وثیقه در چارچوب تنظیم قرارداد اجاره سند طبق قانون مدنی کشور صورت خواهد گرفت . شما در قدم اول باید با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و در رابطه با شرایط پرونده با کارشناسان ما مشاوره نمائید . پس از احراز شرایط پرونده می توانید نسب به حضور در دفتر گروه مشاورین کارگزاران و اقدام به تنظیم قرارداد اجاره سند اقدام نمائید .

پس از آن ، مراحل کاری و اداری پرونده شما توسط وکلای ما انجام خواهد شد و نسبت به اخذ نامه نیابت و بازدید ملک توسط کاشناس و اخذ نامه بازداشت سند اقدام خواهد شد . تمامی این مراحل در نهایت دقت و با توجه به تجربه وکلای ما در کوتاهترین زمان انجام خواهد شد و شما در کمتر از چند روز شاهد ازادی زندانی خود خواهید بود .

گروه مشاورین کارگزاران همواره با دعای خیر شما در این راه بیشتر از بیش تلاش نموده است تا بتواند هرچند کوچک مشکل گشای شما عزیزان باشد . کارشناسان و وکلای ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب اماده هستند تا پاسخگوی شما عزیزان باشند . شما از هر کجای کشور می توانید با ما تماس گرفته و در هر شهری مراحل کاری و اداری خود را بدون دغدغه به ما بسپارید. با تشکر کارگزاران


گروه مشاورین کارگزاران
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *