اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا

اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا

دسته ها : دادگاه و دادسرا

نحوه اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا

گروه مشاوران کارگزاران در راستای بالا بردن سطح خدمات رسانی به هم وطنان عزیز و جهت ارائه خدمات شایسته در راستای اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا  های تهران و سایر شهرهای کشور با قیمت منصفانه و استفاده از وکلای خبره در راس امور همچنان به عنوان یکی از معتبرترین و مطمئن ترین مراکز اجاره سند در سطح کشور  می باشد .

همانطور که در مقالات قبلی اشاره نمودیم گروه مشاوران کارگزاران با چندین سال سابقه درخشان در زمینه اجاره انواع سند می باشد که به لطف خدا و اعتماد شما خانواده های محترم ،  توانسته است همچنان در صدر معتبرترین و عادلانه ترین مراکز سند جهت دادگاه و دادسرا ها جهت ضمانت می باشد.

در مقاله زیر به بخشی از خدمات گروه مشاوان کارگزاران در همین باب می پردازیم.

در ابتدا بهتر است به تفاوت دادسرا با دادگاه بپردازیم چراکه متاسفانه میزان اطلاعات دراین خصوص بسیار کم می باشد. همانطور که مطلع هستید دادسرا بخشی از دادگاه می باشد که وظیفه آن تحقیق و کشف جرم می باشد و بالاترین مقام دادسرا دادستان بوده و به طور کلی امور رسیدگی به دعاوی مقدماتی را بر عهده دارد.

در تعریف دادگاه باید اشاره نمود که این نهاد بسته به نوع آن ، رسیدگی به امور جزایی، خانوادگی ، اشخاص و… را برعهده دارد.

در صورتی که فرد به دادسرا یا دادگاه احضار می شود و بنا به دلایلی نتواند بی گناهی خود را ثابت نماید و یا شاکی برای اظهار رضایت خواستار جریمه نقدی باشد و فرد نتواند آن را پرداخت نماید ناچارا به حکم زندان یا بازداشتگاه محکوم شده و همانطور که مطلع هستید فرد با به سربردن در زندان کاری از پیش نخواهد برد.

شرایط اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا چگونه لست ؟

در چنین شرایطی و بسته به نوع پرونده دادستان یا قاضی پرونده با قرار وثیقه برای آزادی موقت متهم اعلام رضایت می کنند. که باید فرد متهم سندی را به عنوان ضمانت به دادگاه یا دادسرا ارائه نماید.

اما سند ارائه شده به دادگاه و یا دادسرا دارای شرایطی می باشد که قبل از اعلام آزادی متهم توسط کارشنان دادسرا و دادگاه بررسی می شود و اگر فاقد یکی از شرایط لازم باشد نمی تواند گره کشای کار باشد.

همانطور که در مقالات قبل اشاره نمودیم سند ارائه شده باید شش دانگ بوده و هیج گونه مشکل قانونی نداشته باشد و همچنین ارزش سند ارائه شده به عنوان وثیقه باید به اندازه وثیقه تعیین شده از جانب قاضی یا دادستان باشد.

اکر فرد متهم یا اقوام نزدیکش به  سند با شرایط فوق دسترسی نداشته باشند اقدام به اجاره سند می کنند.

اما پیدا کردن سند معتبر با قیمت عادلانه جهت ارائه به دادگاه و دادسرا با شرایط فوق در میان هزاران مرکز اجاره سند کار ساده ای نیست و همانطور که مشاهده شده برخی از این مراکز از اسرار خانواده متهم برای آزادی وی سوء استفاده کرده و مبالغ هنگفتی را از خانواده متهم دریافت می کنند و در برخی موارد سند اجاره ای فاقد ارزش بوده و به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار نمی گیرد.

در این راستا و برای جلوگیری از مشکلات ذکر شده گروه مشاوران کارگزاران اقدام به ارائه خدمات  اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا در چارچوب قانون نموده است. ما این نوید را به شما میدهیم که تسریع در انجام امور در قبال هزینه منصفانه و هم چنین استقاده از وکلای خبره در مرکز خود گره کشای کار شما می باشد.

اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا از خدمات بارز این مرکز اجاره سند می باشد که بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین به شکل رایگان در تماس باشید.

گروه مشاوران کارگزاران جهت راهنمایی رایگان شما عزیزان در زمینه اجاره انواع سند برای ارائه به دادگاه و دادسرا دارای مشاوره تلفنی رایگان از 8صبح تا 8 شب می باشد.

باتشکر

کارگزاران


گروه مشاورین کارگزاران

یک پاسخ به “اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا”

  1. رضا جاوید گفت:

    بسیار عالی کارگزاران همیشه در این زمینه خوش نام بوده مطمئنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *