اجاره سند جهت ضمانت متهماجاره سند جهت ضمانت متهم

اجاره سند جهت ضمانت متهم از جمله خدمات اصلی گروه مشاورین کارگزاران می باشد . مجموعه کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع در زمینه اجاره سند بامنصفانه تربن قیمت و همچنین وکلای خبره جهت اجاره سند در خدمت شما عزیزان می باشد.

از دیگر خدمات شاخص و برجسته گروه مشاورین کارگزاران ، اجاره سند جهت ارائه به عنوان انواع ضمانت می باشد.

استفاده از وکلا و مشاورین با تجربه در گروه مشاورین کارگزاران باعث تسریع در امورات اجاره سند می شود.

جهت دریافت هرگونه مشاوره و یا سوال می توانید با مشاورین ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب تماس بگیرید :

02166891290 / 02166872449  

دفتر مرکزی : تهران

همه روزه حتی روزهای تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با ما تماس بگیرید

دعای خیر شما راه گشای ماست

اجاره سند جهت ضمانت متهم

سند جهت ضمانت متهم

اگر شخصی به عنوان متهم شناخته می شود و می توان طبق قرار دادگاه با ارائه ضمانت و وثیقه ، وی را ضمانت کرد می توانید با گروه مشاوران کارگزاران با سایقه درخشان در زمینه ارائه انواع سند جهت ضمانت متهم و ازادی زندانی ، با داشتن صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانی در تماس باشید.

اما بسیاری از افراد تفاوت متهم و مجرم را نمی دانند .

متهم کسی است که فاعل جرم تلقی شود ولی مدارک و اسناد و دلایل کافی برای محکومیت او وجود نداشته باشد.

تفاوت مجرم با متهم:

مجرم به کسی گفته می شود که دلایل و اسناد کافی برای اثبات جرم فرد وجود داشته باشد . ولی همیشه فرد متهم مجرم نیست . به همین جهت فرد متهم هنوز می تواند تا قبل از اینکه جرمی به او اثبات داده شود می تواند فرصتی داشته باشد تا درصورت نداشتن اتهامی در تلاش برای رفع انهام باشد . اما دادگاه زمانی این اجازه را به متهم خواهد داد که متهم بتواند به قید یک ضمانت ازاد شود که میزان و مبلغ وثیقه هم توسط دادگاه اعلام خواهد شد .

تهیه این ضمانت ممکن است گاها مبلغ زیادی باشد و فرد نتواند به تنهایی این میزان وثیقه را تهیه نماید . در اینصورت جهت اجاره سند جهت ضمانت متهم مراجع اجاره سند معتبر وجود دارند .

دقت کنید که تاکید می کنیم مراجع معتبر . چراکه در این زمینه متاسفانه مراجع غیرمعتبر زیاد شده اند  کلاهبرداری های زیادی همه روزه در حال صورت گرفتن است . به همین دلیل قبل از هرگونه اقدام به تهیه سند برای متهم یا زندانی خود از صحت عملکرد و اعتبار مجموعه ای که قصد همکاری با آن را دارید داشته باشید .

اجاره سند جهت ضمانت متهم توسط کارگزارن

اگر شما اطلاعاتی درباره شرایط اجاره سند و پیگیری کارهای حقوقی خود ندارید و یا اطلاعات شما در این زمینه کم است بهتر است با گروه مشاورین کارگزاران در ارتباط باشید تا در کم ترین زمان ممکن نسبت به آزادی موقت متهم خود اقدام نمایید.

همانطور که گفتیم زمانی که در دادگاه یا داداسرا برای فرد متهم حکم صادر می شود، خانواده متهم می توانند با ارائه سند به دادگاه یا داداسرا نسبت به آزادی موقت فرد متهم اقدام نمایند.

سند ارائه شده به دادگاه یا داداسرا دارای شرایط خاصی می باشند که بارزترین آنها عبارتند از:

شش دانگ بودن سند

ارزش سند ارائه شده از حکم متهم کمتر نباشد

سند در رهن بانک نباشد

کارهای شهرداری و…. نداشته باشد . این ها مهم ترین شرایط یک سند سالم هستند که باید سند حتما حائز این شرایط باشد تا بتوان آن را با خیال راحت یا اجاره کرد و یا به عنوان وثیقه ارائه کرد .

اجاره سند جهت ضمانت متهم

از آنجایی که پیدا کردن سند با شرایط قید شده مشکل است و افراد و شرکت های سود جو نسبت به کلاه برداری از خانواده محترم متهمان سوء استفاده می کنند ، خانواده متهم برای تسریع در امر آزادی در دام این افراد می افتند که با پرداخت هزینه های سنگین مواجه می شوند که علاوه بر دغدغه فرد متهم دغدغه هزینه سند را دارند و در برخی موارد سند ارائه شده معتبر نمی باشد و به جای آنکه باری از دوش شما بردارد بر مشگلات شما می افزاید.

گروه مشاورین کارگزاران برای جلوگیری از این سوء استفاده های احتمالی و تسریع در امر آزادی متهم و بازگشت هر چه زودتر فرد متهم به کنار خانواده و کاستن دغدغه های شما عزیزان اقدام به اجاره سند جهت ضمانت متهم با منصفانه ترین و عادلانه ترین قیمت ها کرده است.

قسمتی از خدمات گروه مشاورین کارگزاران عبارتنداز:

اجاره سند برای آزادی زندانیان

اجاره سند برای مرخصی زندانیان

اجاره سند برای آزادی متهم

تامین وثیقه برای دادگاه

اجاره وثیقه جهت ضمانت

تعویض وثیقه و…

قیمت سند جهت ضمانت متهم

قیمت اجاره سند با توجه به نوع پرونده و شهر انجام کار و… تعیین می گردد.

قیمت اسناد جهت تضمین در چارچوب مشخصی ارائه می شود که می توانید جهت دریافت قیمت ها و اطلاعات تکمیلی با مشاوران گروه کارگزاران همه روزه در ارتباط باشید.

هرگز هزینه درصدی بابت اجاره سند جهت ضمانت متهم خود پرداخت نکنید . محاسبه هزینه به صورت درصدی کاملا خلاف و کلاهبرداری می باشد .

ضمانت متهم با سند شش دانگ در دادگستری

خوشبختانه با توجه به اعتماد شما هم میهنان عزیز نسیت به گروه مشاورین کارگزاران این مجموعه جهت رضایت و تسهیل در امر آزادی دلبندان شما  اقدام به اجاره سند در شهر تهران، اجاره سند در استان آذربایجان شرقی، اجاره سند دراستان آذربایحان غربی ،اجاره سند دراستان چهار محال بختیاری، اجاره سند در استان خوزستان،اجاره سند در استان اصفهان،اجاره سند در استان خراسان شمالی و اجاره سند در استان خراسان جنوبی و … تمامی شهرها و استان های کشور نموده است.

کارشناسان گروه مشاورین کارگزاران 12 ساعته از 8صبح تا 8 شب آماده ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی سوالات شما عزیزان در زمینه اجاره انواع سند می باشند.

کلیه اسناد و مدارک موجود در گروه مشاوران کارگزاران بررسی شده و بدون مشکل در مرحله ی اول به تایید کارشناس محترم دادگستری می رسد.

همواره با جان و دل آماده هستیم تا با قدمی هرچند کوچک راه گشای شما خانواده های محترم باشیم . گرچه گروه مشاورین کارگزاران همواره با دعای خیر شما خانواده های محترم راه خود را برای یاری رسای هر چه بیشتر به خانواده هایی که به خدمات ما نیاز دارند هموار تر می کند .

با تشکر و احترام

گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است .

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی