02166891290     02166872449
02166891290     02166872449

اجاره سند جهت ضمانت متهم

اجاره سند جهت ضمانت متهم

اجاره سند جهت ضمانت متهم چه  زمانی میتواند به صحیح ترین شکل انجام شده و موجبات آزادی زندانی را فراهم نماید ؟ سوالات و ابهاماتی پیرامون این موضوع وجود دارد که در این مقاله قصد داریم تا به تمامی آنها پاسخ دهیم . اجاره سند جهت ضمانت متهم از جمله خدمات اصلی گروه مشاورین کارگزاران می باشد. کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع در سراسر کشور در زمینه اجاره سند با منصفانه ترین قیمت و همچنین برخورداری از تجارب وکلای خبره جهت اجاره سند و تودیع وثیقه برای ضمانت متهم می باشد. از دیگر خدمات شاخص و برجسته گروه مشاورین کارگزاران ، تامین سند جهت ارائه به عنوان ضمانت می باشد. استفاده از وکلا و مشاورین با تجربه در گروه مشاورین کارگزاران باعث تسریع در روند پروسه کاری و اداری اجاره سند می باشد. جهت دریافت هرگونه مشاوره رایگان و یا سؤال می توانید با مشاورین ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب تماس بگیرید.

اجاره سند جهت ضمانت متهم

شخصی که به عنوان متهم شناخته می شود یعنی کسی که جرم آن هنوز از طرف مقام محترم قضایی محرز نشده است ، می تواند طبق قرار وثیقه صادر شده از سوی مرجع قضایی با ارائه ضمانت و وثیقه ملکی ، از زندان آزاد شود (باتوجه به شرایط پرونده و اتهام). از اینرو متهم می تواند درصورت داشتن سند یا وثیقه مورد تایید مرجع قضایی که ارزش آن با میزان قرار صادره برابر باشد ، آنرا تودیع نماید ، در غیر اینصورت می تواند با مراجع معتبر اجاره دهنده سند همچون گروه مشاورین کارگزاران که در زمینه ارائه سند جهت ضمانت متهم و ازادی زندانی فعالیت می نمایند همکاری نموده و سند مورد نظر را اجاره نماید.

تفاوت مجرم با متهم چیست ؟

مجرم به کسی گفته می شود که دلایل و اسناد کافی برای اثبات جرم فرد وجود داشته باشد. اما در مورد متهم ، همیشه فرد متهم مجرم نیست. به همین جهت فرد متهم هنوز می تواند تا قبل از اینکه جرمی در رابطه با او اثبات شود ، فرصتی داشته باشد تا درصورت نداشتن اتهام ، در تلاش برای رفع آن باشد. اما دادگاه زمانی این اجازه را به متهم خواهد داد که متهم بتواند به قید یک ضمانت معتبر و هم ارزش با قرار صادره  آزاد شود که میزان و مبلغ وثیقه هم توسط مرجع قضایی اعلام خواهد شد. پس متهم کسی است که فاعل جرم تلقی شود ولی مدارک ، اسناد و دلایل کافی برای محکومیت او وجود نداشته باشد.

اجاره سند جهت ضمانت متهم توسط کارگزاران

اگر شما اطلاعات کافی درباره شرایط اجاره سند و پیگیری کارهای حقوقی این پروسه ندارید و یا اطلاعات شما در این زمینه کم و محدود می باشد ، می توانید با گروه مشاورین کارگزاران در ارتباط بوده و ضمن ارائه مشاوره رایگان و پاسخ به سوالات ، در امر تودیع وثیقه و آزادی زندانی خود با خیالی آسوده کار را به یک گروه خبره و متخصص بسپارید. همانطور که گفتیم زمانی که در دادگاه یا داداسرا برای فرد متهم قرار وثیقه صادر می شود ، خانواده متهم می توانند با ارائه سند به دادگاه یا داداسرا نسبت به آزادی موقت فرد متهم اقدام نمایند. سند ارائه شده به دادگاه یا دادسرا دارای شرایط خاصی می باشند که شش دانگ بودن سند ، برابری حداقل ارزش سند ارائه شده با قرار صادره و عدم ترهین در بانک از مهم ترین شرایط یک سند سالم و بدون مشکل است که می توان آن را جهت ضمانت متهم به مرجع قضایی به عنوان وثیقه ارائه نمود.

سند جهت ضمانت متهم معتبر و فوری

از آنجایی که دسترسی به سند با شرایط قید شده ممکن است کمی برای متهم مشکل باشد از اینرو گروه مشاورین کارگزاران در امر اجاره سند جهت ضمانت متهم ، در کنار شماست تا با تودیع وثیقه مورد نظر با منصفانه ترین عرف نرخ مشخص ، سهمی هرچند کوچک در شادی دل های شما داشته باشد. قسمتی از خدمات گروه مشاورین کارگزاران :

 • اجاره سند برای آزادی زندانی جرائم غیر عمد
 • اجاره سند برای مرخصی زندانی
 • اجاره سند جهت آزادی متهم
 • تامین وثیقه برای دادگاه
 • اجاره وثیقه جهت ضمانت
 • تعویض وثیقه و…

هزینه تهیه سند جهت ضمانت متهم

قیمت اجاره سند با توجه به انجام پروسه کاری و روند پرونده شما طبق عرف مشخصی تعیین می گردد. و نمیتوان درصد مشخصی را برای آن قائل شد. قیمت اسناد جهت تضمین در چارچوب مشخصی ارائه می شود که می توانید جهت دریافت قیمت ها و اطلاعات تکمیلی با مشاورین گروه کارگزاران همه روزه از ساعت 8 صبح تا ساعت 8 شب در ارتباط باشید. در این مورد هزینه ها بین مراجع معتبر اجاره دهنده اختلاف زیادی ندارند. مگر اینکه مرجع اجاره دهنده یا شخص مد نظر ، خارج از چارچوب و عرف این کار هزینه درخواست نماید.

به همین دلیل انجام تحقیق در رابطه با سوابق کاری مجموعه و همچنین میزان تخصص و تجربه او در امر تودیع وثیقه و آزادی زندانی بسیار مهم است چرا که در حال حاضر شاهد افزایش دفاتر و همچنین اشخاص غیر عامل و غیر متخصص و گاهی کلاهبردار هستیم که برای دریافت هزینه ، با شگرد های مختلف سعی در جذب شما دارند که عدم داشتن دانش کافی در این زمینه باعث به‌وجود آمدن مشکلات دیگر خواهد شد. پس خواهشمندیم قبل از هرگونه اعتماد و پرداخت هزینه حتما تحقیقات و بررسی های لازم در مورد سوابق کاری و اجرایی را داشته باشید تا با خیالی راحت زمینه آزادی عزیزان خود را فراهم نمائید. ضمنا گروه کارگزاران برای اجاره سند هیچ گونه پیش پرداختی را دریافت نمیکند و همه ی هزینه ها پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

ضمانت متهم با سند شش دانگ

خوشبختانه با توجه به اعتماد شما هم میهنان عزیز نسبت به گروه مشاورین کارگزاران این مجموعه جهت رضایت و تسهیل در امر آزادی زندانی شما خدمات اجاره سند را در استان تهران ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، چهار محال بختیاری ، خوزستان ، استان اصفهان ، خراسان ، شیراز و تمامی شهرها و استان های کشور ارائه می نماید. لذا هیچ محدودیتی در ارائه خدمات برای نقاط مختلف کشور نخواهیم داشت. کارشناسان گروه مشاورین کارگزاران از 8 صبح تا 8 شب آماده ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه اجاره سند برای ضمانت متهم و یا ارائه به دادگاه می باشند.

کلیه اسناد ارائه شده توسط گروه مشاورین کارگزاران بررسی شده و بدون مشکل هستند تا روند تودیع وثیقه در کوتاهترین زمان میسر شود. گروه مشاورین کارگزاران همواره آماده خدمت رسانی برای یاری خانواده های نیازمند به اجاره سند جهت ضمانت و آزادی زندانی در مراجع قضایی می باشد. امید است بتوانیم قدم موثری در این راه برداریم.

صحبتی دوستانه

با توجه به روزگار ماشینی که در آن زندگی می کنیم و شرایط اجتماعی و وجود اختلاف نظر ها و بعضا تحمیل عقاید و وجود فضاهای مجازی و هزاران علت دیگر ، همانند پدرانمان بی منت و با محبت به اظهار همدردی و مدد رسانی به دوستان و بستگان چندان توجهی نداریم.

شاید هم بالعکس، چشم و هم چشمی ها و تعارفات بیش از حد و حفظ آبرو از مصادیقی است که در هنگام بروز مشکل نتوانیم از کسی مدد جوییم و خود را در گود مشکلات تنها می بینیم.

گروه مشاورین کارگزاران جهت مشاوره رایگان و تودیع وثیقه (ارائه سند برای آزادی زندانی) برای متهم با کادری مجرب و با تجربه و نازلترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت تخصصی و سند کارشناسی شده و قانونی در خدمت شما خانواده های محترم زندانی می باشد. با تشکر و احترام گروه مشاورین کارگزاران

سوالات متداول

بله شما خانواده های محترم و سروران گرامی می توانید بدون محدودیت با گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و جهت تنظیم قرارداد اجاره سند و ارائه آن به مراجع قضایی شهر و استان خود اقدام نمائید .

تمامی هزینه های مربوط به اجاره سند در اتمام مراحل کاری و اداری آزادی متهم و زندانی طبق عرف مشخص توسط گروه مشاورین کارگزاران محاسبه شده و در ابتدای کار هیچ مبلغی از شما عزیزان اخذ نخواهد شد .

2 پاسخ به “اجاره سند جهت ضمانت متهم”

 1. جواردی گفت:

  در اول پس هزینه لازم نیس پرداخت کنیم برای اجاره ؟

  • کارگزاران گفت:

   سلام ، در ابتدا هیچ مبلغی برای اجاره نیاز نیست پرداخت کنید و تمامی مراحل تسویه حساب در انتهای مراحل کاری و اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 12 =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

گروه مشاورین کارگزاران

logo-samandehi