اجاره سند جهت ضمانت متهم

اجاره سند جهت ضمانت متهم

اجاره سند جهت ضمانت متهم از جمله خدمات اصلی گروه مشاورین کارگزاران می باشد . مجموعه کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع در زمینه اجاره سند بامنصفانه تربن قیمت و همچنین برخورداری از تجارب وکلای خبره جهت اجاره سند و تودیع وثیقه برای ضمانت متهم در خدمت شما عزیزان می باشد.

از دیگر خدمات شاخص و برجسته گروه مشاورین کارگزاران ، تامین سند جهت ارائه به عنوان ضمانت می باشد.

استفاده از وکلا و مشاورین با تجربه در گروه مشاورین کارگزاران باعث تسریع در روند پروسه کاری و اداری اجاره سند می باشد .

جهت دریافت هرگونه مشاوره و یا سوال می توانید با مشاورین ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب تماس بگیرید :

02166891290 / 02166872449  

دفتر مرکزی : تهران

همه روزه حتی روزهای تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با ما تماس بگیرید

دعای خیر شما راه گشای ماست

اجاره سند جهت ضمانت متهم

سند جهت ضمانت متهم

شخصی که به عنوان متهم شناخته می شود ، می تواند طبق قرار وثیقه صادر شده از سوی مرجع قضایی با ارائه ضمانت و وثیقه ملکی ، از زندان آزاد شود . از اینرو متهم می تواند درصورت داشتن سند یا وثیقه مورد تایید مرجع قضایی ، آنرا تودیع نماید ، در غیر اینصورت می توانید با گروه مشاورین کارگزاران در زمینه ارائه سند جهت ضمانت متهم و ازادی زندانی خود ، با ما در تماس بوده و مشاوره نمائید .

تفاوت مجرم با متهم

مجرم به کسی گفته می شود که دلایل و اسناد کافی برای اثبات جرم فرد وجود داشته باشد . ولی همیشه فرد متهم مجرم نیست . به همین جهت فرد متهم هنوز می تواند تا قبل از اینکه جرمی به او اثبات داده شود فرصتی داشته باشد تا درصورت نداشتن اتهام ، در تلاش برای رفع آن باشد . اما دادگاه زمانی این اجازه را به متهم خواهد داد که متهم بتواند به قید یک ضمانت ازاد شود که میزان و مبلغ وثیقه هم توسط مرجع قضایی اعلام خواهد شد .

بسیاری از افراد تفاوت متهم و مجرم را نمی دانند . متهم کسی است که فاعل جرم تلقی شود ولی مدارک و اسناد و دلایل کافی برای محکومیت او وجود نداشته باشد.

با توجه به روزگار ماشینی که در آن زندگی می کنیم و شرایط اجتماعی و وجود اختلاف نظر ها و بعضا تحمیل عقاید و وجود فضاهای مجازی و هزاران علت دیگر، همانند پدرانمان بی منت و با محبت به اظهار همدردی و مددرسانی به دوستان و بستگان چندان توجهی نداریم.

شاید هم بالعکس، چشم و هم چشمی ها و تعارفات بیش از حد و حفظ آبرو از مصادیقی است که در هنگام بروز مشکل نتوانیم از کسی مدد جوییم و خود را در گود مشکلات تنها می بینیم.

گروه مشاورین کارگزاران جهت مشاوره رایگان و تودیع وثیقه ( ارائه سند برای آزادی زندانی ) برای متهم با کادری مجرب و با تجربه و نازلترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت تخصصی و سند کارشناسی شده و قانونی در خدمت شما خانواده های محترم زندانی می باشد.

اجاره سند جهت ضمانت متهم توسط کارگزاران

اگر شما اطلاعاتی درباره شرایط اجاره سند و پیگیری کارهای حقوقی خود ندارید و یا اطلاعات شما در این زمینه کم است بهتر است با گروه مشاورین کارگزاران در ارتباط باشید تا در کم ترین زمان ممکن نسبت به آزادی موقت متهم خود اقدام نمایید.

همانطور که گفتیم زمانی که در دادگاه یا داداسرا برای فرد متهم قرار وثیقه صادر می شود، خانواده متهم می توانند با ارائه سند به دادگاه یا داداسرا نسبت به آزادی موقت فرد متهم اقدام نمایند.

سند ارائه شده به دادگاه یا دادسرا دارای شرایط خاصی می باشند که بارزترین آنها عبارتند از:

شش دانگ بودن سند

برابری حداقل ارزش سند ارائه شده با قرار صادره

عدم ترهین در بانک

مهم ترین شرایط یک سند سالم و بدون مشکل بوده که می توان آن را جهت ضمانت متهم به مرجع قضایی به عنوان وثیقه ارائه نمود .

اجاره سند جهت ضمانت متهم

از آنجایی که پیدا کردن سند با شرایط قید شده ممکن است برای متهم مشکل باشد از اینرو گروه مشاورین کارگزاران در امر اجاره سند جهت ضمانت متهم ، در کنار شماست تا با تودیع وثیقه مورد نظر با منصفانه ترین عرف نرخ مشخص باعث آزادی شما شود .

قسمتی از خدمات گروه مشاورین کارگزاران عبارتنداز:

اجاره سند برای آزادی زندانی جرائم غیر عمد

اجاره سند برای مرخصی زندانی

اجاره سند جهت آزادی متهم

تامین وثیقه برای دادگاه

اجاره وثیقه جهت ضمانت

تعویض وثیقه و …

قیمت سند جهت ضمانت متهم

قیمت اجاره سند با توجه به انجام پروسه کاری و روند پرونده شما طبق عرف مشخصی تعیین می گردد.

قیمت اسناد جهت تضمین در چارچوب مشخصی ارائه می شود که می توانید جهت دریافت قیمت ها و اطلاعات تکمیلی با مشاورین گروه کارگزاران همه روزه در ارتباط باشید.

ضمانت متهم با سند شش دانگ

خوشبختانه با توجه به اعتماد شما هم میهنان عزیز نسبت به گروه مشاورین کارگزاران این مجموعه جهت رضایت و تسهیل در امر آزادی زندانی شما اقدام به ارائه خدمات اجاره سند در شهر تهران، اجاره سند در استان آذربایجان شرقی، اجاره سند دراستان آذربایحان غربی ،اجاره سند دراستان چهار محال بختیاری، اجاره سند در استان خوزستان،اجاره سند در استان اصفهان،اجاره سند در استان خراسان شمالی و اجاره سند در استان خراسان جنوبی و … تمامی شهرها و استان های کشور نموده است.

کارشناسان گروه مشاورین کارگزاران از 8 صبح تا 8 شب آماده ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در زمینه اجاره سند می باشند.

کلیه اسناد ارائه شده توسط گروه مشاورین کارگزاران بررسی شده و بدون مشکل بوده تا روند تودیع وثیقه در کوتاهترین زمان میسر شود . گروه مشاورین کارگزاران همواره آماده خدمت رسانی برای یاری خانواده های نیازمند به اجاره سند جهت ضمانت و آزادی زندانی در مراجع قضایی می باشد . امید است بتوانیم قدم موثری در این راه برداریم .

با تشکر و احترام

گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی