02166891290     02166872449
02166891290     02166872449

اجاره سند در اراک | تماس بگیرید

اجاره سند در اراک | تماس بگیرید

اجاره سند در اراک

اجاره سند در اراک برای ضمانت متهم و زندانیان جرایم غیرعمد را با قیمت مناسب به گروه مشاورین کارگزاران بسپارید . این مرکز اجاره سند یکی از مراکز معتبر در سطح کشور می باشد که به لطف خدا توانسته پروسه پرونده کیس های بسیاری در سراسر کشور را حتی در دورترین شهرها ، با موفقیت به اتمام رساند . دفتر مرکزی گروه مشاورین ما در شهر تهران واقع شده است اما شما میتوانید بدون مشکل ، از سراسر کشور تنها با یک تماس ، ضمن انجام مشاوره های اولیه ، در کمتر از 72 ساعت کاری شاهد آزادی عزیزان خود باشید . هدف گروه مشاورین ما از همان روز اول ، ارائه هرچه بهتر خدمات به خانواده های محترم با بهترین شرایط و برای سراسر ایران عزیز بوده است .

اجاره سند در اراک فقط با یک تماس : 02166030739

پروسه ضمانت  آزادی زندانی در مراحل کاری و اداری کمی با سایر کارها همچون اخد گواهینامه ، تاییدیه پاسپورت و … متفاوت است ، چرا که وقتی صحبت از مسائل حقوقی و قضایی است نیاز به شخصی کاربلد داریم تا مسیر را بدون معطلی پیش برود ، نهایتا کارهای پرونده نیز به درستی انجام شود . اگر شما به تنهایی قصد دارید تا مراحل ضمانت و آزادی زندانی را انجام دهید مطمئنا چندین روز بخاطر نابلد بودن پروسه کاری این مورد ، وقت از دست خواهید داد . زمانی که نسبت به تودیع وثیقه با مجموعه کارگزاران اقدام می‌کنید ، از همان روز شروع روند کاری پرونده ، وکلای ما در کنار شما هستند و تمای مراحل آزادی زندانی زیر نظر مجموعه ما انجام خواهد شد . این اطمینان خاطر پشتوانه کاری ما بوده و خواهد بود .

وثیقه برای مرخصی زندانی

پروسه اجاره سند و تودیع وثیقه

اگر در مورد پروسه اجاره سند و تودیع وثیقه اطاعات کافی ندارید میتوان به شکل مختصر اینگونه گفت که اگر شخص در مراجع قضایی به عنوان متهم شاخته شود ، پرونده او لازم است تا بررسی شود ، در حین این مدت که چندین پرونده دیگر نیز در همان مراجع قضایی در دست بررسی و اقدام هستند ، شخص باید در زندان باشد تا در موعد نهایی رسیدگی در مراجع قضایی حاضر شود . اگر پرونده مربوط به جرائم غیر عمد باشد ، در شرایطی که مقام محترم قضایی بررسی خواهد کرد ، میتوان قرار وثیقه صادر نمود .

زمانی که قرار وثیقه صادر شد ، متهم میتواند با تامین میزان مبلغ قرار ، موقتا تا موعد نهایی رسیدگی به پرونده آزاد باشد که اصطلاحا آزادی به قید ضمانت نامیده می شود . حتما تاکنون شاهده بوده‌اید که با قراردادن سند شخصی را موقتا آزاد کردند . در حقیقت همان موضوع در اینجا مطرح است . اما چرا اجاره سند باید انجام داد ؟

شخص متهم ممکن است در شرایطی به میزان وثیقه صادر شده دسترسی نداشته باشد . معمولا وثیقه یک سند ملکی است ، گرچه میتواند مال منقول یا غیرمتقول باشد ، چیزی که مهم است برابر بودن ارزش وثیقه با قرار صادر شده است . اگر ارزش پرونده بسیار زیاد باشد مطمئنا وثیقه درخواستی نیز مبلغ زیادی خواهد بود . در این شرایط احتمال دارد خود شخص یا نزدیکان او این میزان وثیقه را در دسترس نداشته باشند . پس در این حالت باید از روش اجاره وثیقه استفاده کرد ! یعنی به یک مجموعه معتبر هزینه تهیه سند با میزان ارزش مدنظر را پرداخت کنید تا یک سند سالم و کارشناسی شده را در اختیار شما قرار دهد .

جهت تهیه سند اجاره‌ای باید به چه مواردی دقت داشت ؟

جهت اجاره سند در اراک یا هر شهری ، چه از دفاتر همان شهر و چه از دفاتر واقع در شهر های دیگر باید به چندین مورد توجه کنید . مراجه معتبر جهت اجاره سند و تهیه ضمانت نامه های اجاره‌ای بسیار انگشت شمار است . جهت اجاره سند در اراک و شهرستان ها معمولا خانواده ها استرس زیادی دارند . گروه مشاورین کارگزاران از همان ابتدا اینگونه اهداف خود را تعیین کرد که بار مهمی را از دوش خانواده های محترم بردارد . در شهرستان ها اینگونه باب شده که افرادی در جلوی دادگاه یا دادگستری ها منتظر هستند تا به نوعی با دلالی ، اسناد اجاره‌ای را با قیمت پایین تر اجاره دهند .

یکی از مواردی که بسیار فریب دهنده است ” پول ” می باشد . فرقی ندارد شما در ایران باشید یا خارج از کشور ، همیشه رنگ پول خوش بوده و خواهد بود . این افراد که در اکثر موارد سودجو هستند ، از قیمت اسناد اجاره‌ای در مراکز معتبر طلاع دارند و با پیشنهاد قیمتی کمتر از قیمت این دفاتر برای تامین وثیقه ، فورا شما را جذب خواهند کرد .

مراکزی که در زمینه اجاره سند و ضمانت نامه فعالیت دارند ، حتما دارای محل مشخص و دفتر هستند و شما برای انجام پروسه کاری و اداری میتوانید در محل مشخص حضور داشته و مشاوره های مربوط به پرونده را انجام دهید .

اسنادی که توسط افراد در اصطلاح دلال برای ضمانت به شما اجاره داده می شود در اکثر موارد فاقد ارزش قانونی هستند . لازم است بدانید که اسناد ضمانتی باید قبل از هرچیزی ارزشی برابر با میزان وثیقه صادر شده داشته باشد ( زیاد بودن ازش سند مشکلی ندارد ) و دوم اینکه این سند ارزش ضمانتی داشته باشد . هرگونه کارهای ناقص شهرداری ، اوقاف ، در رهن بودن سند و مواردی از این دست ، امکان ضمانت را از آن سند خواهد گرفت . لذا باید دقت داشته باشید که باید سند سالم و کارشناسی شده برای ضمانت متهم ارائه کرد . پس توجه داشته باشید که فریب هزینه را به همین راحتی نخورید .

هزینه اجاره کردن سند باید توسط کارشناس با توجه به ارزش پرونده و مراحل کاری و اداری آن محاسبه شده و به شما اعلام شود . نرخ درصدی از ارزش سند به عنوان هزینه اجاره ، تماما غیرقانونی و خارج از عرف این کار است . متاسفانه همانطور که اشاره شد همانند همه کارهایی که در آنها صحبت از پول زیاد باشد دلالی نیز وجود دارد . حتی ممکن است با افتادن در دام اینگونه افراد نه تنها اسناد فاقد ارزش در اختیار شما قرار گیرد ، هزینه های پرداختی نیز هرگز برنگردد .

جهت اجاره سند در اراک میتوانید تنها با یک تماس همکاری خود را با کارگزاران آغاز کنید . بدون توجه به اینکه دفتر گروه مشاورین ما در شهر تهران واقع شد است ، میتوانید به راحتی و در کمتر از 72 ساعت کاری شاهد آزادی عزیزان خود باشید .

دو دهه تجربه در امر تودیع وثیقه و آزادی زندانی ، اعتماد خانواده های محترم و نیز توانایی اعضای تیم کارگزاران ، یک پشتوانه محکم برای ادامه کار و ارائه خدمات صادقانه به سراسر کشور بوده است . جهت اجاره سند در اراک بدون محدودیت هم اکنون میتوانید از طریق خطوط ارتباطی با مجموعه تماس بگیرید . همه روزه حتی در روز های تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم .

  • 1399-02-11   
  • 1402-07-01   
  • کارگزاران

2 پاسخ به “اجاره سند در اراک | تماس بگیرید”

  1. صابر جمالی گفت:

    سلام سند برای استان مرکزی شهر اراک میخوام با ارزش 700 میلیون تومان دارید؟فوری نیاز داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

گروه مشاورین کارگزاران

logo-samandehi