اجاره سند در کردستان

اجاره سند در کردستان

دسته ها : اجاره سند

اجاره سند در کردستان

اجاره سند در کردستان توسط وکلای خبره در کمترین زمان ممکن از دیگر خدمات ارائه شده توسط گروه مشاورین کارگزاران می باشد.

قرار وثیقه قراری است که به‌موجب آن متهم متعهد می‌شود که هرگاه به مرجع قضایی احضار شد، در این مرجع حضور به‌هم رساند و برای تضمین انجام این تعهد وثیقه‌ای به مبلغ معین به مرجع قضایی می‌ سپارد. اگر متهم در موعد مقرر در این مرجع حاضر نشود، این وثیقه ضبط خواهد شد.

اجاره سند در کردستان زیر نظر وکلای خبره

تماس همه روزه  02166891290 / 02166872449

وثیقه می‌تواند وجه نقد، ضمانت‌نامه‌ی بانکی، مال منقول یا غیرمنقول باشد. با این وجود از میان این موارد در عمل بیشتر مال غیر منقول از جانب مقام قضایی مورد پذیرش قرار می‌گیرد. دلیل این امر این است که غالبا برای افراد دشوار است که سرمایه‌ی خود را برای مدت نامعلومی در اختیار مرجع قضایی بگذارند ، ضمانت‌نامه‌های بانکی معمولا کارمزد بالایی دارند ، مال منقول هم نیاز به جایی برای نگهداری دارد که معمولا مراجع قضایی چنین امکانی ندارند؛

بنابراین بهترین گزینه در عمل همان مال غیرمنقول است که سند مالکیت آن به مرجع قضایی تسلیم می‌شود و مراتب توقیف آن به اداره‌ی ثبت اسناد و املاک اعلام می‌شود تا مانع نقل و انتقالات بعدی آن شوند چون مالی که به عنوان وثیقه در توقیف است دیگر قابلیت خرید و فروش ندارد. خود متهم یا هر شخص دیگری می‌توانند وثیقه‌ی خواسته شده را به دادگاه ارائه نماید.

تودیع وثیقه برای آزادی و ضمانت متهم

به‌طور کلی اگر برای متهمی قرار وثیقه صادر شده باشد تا زمانی که نتوانسته است این وثیقه را فراهم کند، به بازداشتگاه منتقل می‌شود؛ اما پس از صدور قرار وثیقه، تودیع مال و پذیرش آن از بازداشتگاه آزاد می‌شود یا اگر به بازداشتگاه نرفته باشد، به آنجا اعزام نمی‌شود.

لازم به ذکر است که آزادی متهم با سند اجاره به طور موقت می باشد و فرد در زمان تعیین شده در دادگاه حضور یابد و پاسخگوی اتهامات وارد شده باشد.

اگر فرد بنا به دلایلی در زمان مقرر شده در دادگاه حضور نیابد و در زمان تعیین شده خود را معرفی نکند وثیقه ارائه شده توسط دادگاه و به نفع شاکی پرونده ضبط می شود و بعد از کسر هزینه های مورد نظر ما بقی آن به صاحب سند مسترد می گردد.

اجاره سند برای دادگاه کردستان نیز توسط کارشناسان و وکلای خبره به نحو کامل با تمامی مراحل قانونی و حقوقی انجام می پذیرد و این مرکز اجاره سند دارای صد ها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد بوده است .

شما می توانید مراحل آزادی متهم با سند اجاره ای در سطح کشور را به وکلای خبره این مرکز اجاره سند واگذار نمایید تا در کمترین زمان ممکن شاهد بازگشت عزیزانتان به آغوش گرم خانواده باشید.

بسیاری از افراد غیر مسئول که تعداد آنها اخیرا هم بسیار زیاد شده است ، متاسفانه از اسرار خانواده ها برای تهیه سند اجاره ای برای ارائه ضمانت فرد مورد نظر سوء استفاده می کنند و مبالغ هنگفتی برای ارائه سند مورد نظر دریافت می کنند که تمامی این موارد ریشه در ناآگاهی افراد دارد .

اگر به هر دلیلی نیازمند سند اجاره ای برای ارائه به دادگاه ها و دادسراهای کشور بودید بهتر است با تحقیقات و آگاهی لازم مرکز اجاره سند مورد نیاز خود را انتخاب نمایید تا علاوه بر پرداخت هزینه منصفانه باعث تسریع در امور آزادی فرد مورد نظر از زندان شوید.

همواره کارشناسان و مشاوران این مرکز اجاره سند آماده ارائه مشاوره لازم جهت اجاره سند در کردستان و سایر شهرهای کشورمان می باشند . اجاره سند در کردستان فوری و تضمینی .


گروه مشاورین کارگزاران
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *