اجاره سند شش دانگ مسکونی

اجاره سند شش دانگ مسکونی

دسته ها : سند شش دانگ

شرایط اجاره سند شش دانگ مسکونی

اجاره سند شش دانگ مسکونی جهت ارائه به دادگاه ها و دادسراهای کشور یکی دیگر از خدمات گروه مشاوران کارگزاران می باشد .
اسناد ملکی انواع مختلفی دارند که می توان به معروف ترین آنها سند ملکی شش دانگ ، سند شورایی ، سند وکالتی ، سند ملکی تک برگ و… اشاره نمود.

تماس با دفتر گروه مشاورین کارگزاران

 02166891290 / 02166872449

از 8 صبح تا 8 شب ، همه روزه

سند ملکی شش دانگ به اسنادی ابلاغ می شود که به صورت کامل به یک نفر تعلق داشته باشد .
این اسناد به دلیل اعتبار بالایی که در سطح کشور دارند می توانند به عنوان ضامن فرد در دادگاه ها ودادسراها مورد استفاده قرار گیرند.
سند تک برگ یکی دیگر از اسناد معتبر می باشد که به صورت تک برگ ارائه شده و اطلاعات این نوع اسناد به صورت الکترونیکی ثبت می شود و از نظر دست کاری اطلاعات ایمنی بالایی دارند .
سند منگوله دار : یکی از اسناد قدیمی می باشد که به صورت دفترچه بوده کلیه اسناد قدیمی به این شکل می باشند . اما پس از هر گونه تغییر در اسناد به سند تک برگ تبدیل می شود.
سند مشاع : یکی دیگر از انواع اسناد سند مشاع می باشد که بین چند مالک به صورت مشترک می باشد .
همانطور که مطلع هستید سند ها در انواع مختلف تهیه و در اختیار افراد قرار می گیرند که برخی از اسناد به دلیل اعتبار بالا می توانند به عنوان وثیقه ضمانتی برای دادگاه ها و بانک ها به کار گرفته شوند .

مراکز اجاره سند شش دانگ

اجاره سند شش دانگ مسکونی یکی از عناوین هست که امروزه در جلوی اکثر دادگاه ها و دادسراها به چشم می خورد .
بسیاری از افراد سند شش دانگ ملکی خود را در اختیار برخی موسسات قرار داده اند که متاسفانه در برخی موارد شاهد ضبط اسناد ارائه شده توسط مقام های دولتی هستیم .
همانطور که مطلع هستید سند شش دانگ ارائه شده به دادگاه تا زمان حضور متهم در اختیار دادگاه قرار می گیرد و اگر متهم در زمان تعین شده در دادگاه حضور نیابد دادگاه طی نامه ای به صاحب سند اخطار می دهد که متهم را عرض 20 روز در دادگاه حاضر نماید.
اگر فرد نتواند در زمان تعین شده متهم را در دادگاه حاضر نماید وثیقه وی توسط دادگاه ضبط می شود و پس از کسر هزینه های لازم اضافه پول به صاحب سند مسترد می شود.
پس همانطور که ذکر شد اجاره سند شش دانگ مسکونی به برخی مراکز اجاره سند می تواند مشکلات غیر قابل جبرانی را برای شما به وجود آورد.
همواره به مراکز اجاره سند مراجعه نمایید که بتواند اسناد مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن با اسناد معتبر تهیه نماید .
برخی مراکز اجاره سند در قبال دریافت هزینه های بالا اقدام به ارائه اسناد غیرمعتبر نموده اند که باعث هدر رفت هزینه فرد شده است.
گروه مشاورین کارگزارن یکی از مراکز اجاره اسناد در سطح کشور می باشد که کلیه اسناد مورد نیاز شما را برای ضمانت متهمان جرایم غیرعمد با قیمت مناسب تهیه می نماید .
برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه و شرایط اجاره سند شش دانگ مسکونی می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با گروه مشاورین کارگزاران در ارتباط باشید .

با تشکر


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *