02166891290     02166872449
02166891290     02166872449

قیمت سند اجاره‌ای برای آزادی زندانی

قیمت سند اجاره‌ای برای آزادی زندانی

قیمت سند اجاره‌ای برای آزادی زندانی

با توجه به سوابق کاری ، تخصص و صبوری وکلا و کارشناسان این مجموعه در ارائه خدمات ذکر شده و مطالب نگارش شده راجع به امر تودیع وثیقه که در این مرکز خدمت رسانی می شود ، متاسفانه توسط افرادی غیر عامل و غیر متخصص با عناوین مشابه کپی برداری می شود . لذا بدین وسیله از هوشیاری ، توجه و عدم اعتماد شما به افراد غیر مسئول سپاسگزاریم . گروه مشاورین کارگزاران از زمان عقد قرارداد و شروع کار تا پایان تودیع وثیقه ، ضمانت متهم و آزادی زندانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن در خدمت خانواده های عزیز می باشد . از جمله خدمات بارز گروه مشاورین کارگزاران میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

از جمله خدمات بارز گروه مشاورین کارگزاران

 • انجام کلیه خدمات زیر نظر وکیل مجرب دادگستری
 • تامین وثیقه برای آزادی زندانی و ضمانت متهم در دادسراها و دادگاه ها و تعزیرات حکومتی
 • ارائه سند ( وثیقه ملکی ) جهت ضمانت در دادگستری ، دادگاه حقوقی ، دادگاه کیفری
 • ارائه سند ملکی بدون محدودیت میزان وثیقه
 • وثیقه برای آزادی زندانی 
 • تامین وثیقه فوری جهت ضمانت در دادگاه و دادسرا
 • مشاوره برای کسب اطلاعات پروسه کاری ضمانت متهم وزندانی
 • ضمانت متهم و زندانی با جواز کسب و استعلام از اتحادیه صنفی
 • جایگزینی و تعویض سند وثیقه
 • ضمانت با فیش حقوق
 • تامین سند برای مراجع قضایی
 • تهیه سند برای ضمانت زندانی
 • ارائه سند ملکی جهت ضمانت زندانی
سند فوری برای آزادی زندانی

سند فوری برای آزادی زندانی

اسناد ارائه شده توسط گروه مشاورین کارگزاران کاملا سالم و بدون هیچ گونه مشکل ارائه می شود . این اطمینان به صورت کامل وجود دارد که در صورت کارشناسی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری میزان و مبلغ قرار متهم را به صورت کامل دربر خواهد گرفت .

جهت اجاره سند ، تامین وثیقه و اطلاع از آخرین قیمت اجاره سند با ما در ارتباط باشید :  02166030739 / 02166891290 / 02166872449

مشاهده شده که انجام کار توسط اشخاص و دفاتر غیر عامل که تخصص کافی در راستای تودیع وثیقه ندارند با عدم اطلاعات کافی راجع به ملک ارائه شده بعد از انجام کارشناسی ملک ، چند روز زمان و هزینه خانواده متهم را از دست می دهد . این امر باعث کنسل شدن روند و پروسه کار بازداشت ملک شده و باید از ابتدا سند ملک دیگری را به حضور مرجع قضایی معرفی کرد که بعضا با نپذیرفتن بازپرس و قاضی محترم مشکلات عدیده‌ای را به وجود می آورد که ضمن همکاری با گروه مشاورین کارگزاران هرگز نگران این مسائل و مشکلات نخواهید بود .

انجام مراحل تودیع وثیقه ( سند برای آزادی زندانی و متهم )

 • حضور در دفتر کارگزاران و مشاوره رایگان و تنظیم قرارداد عطف به ماده 10 قانون مدنی
 • ارائه سند شش دانگ کارشناسی شده به بازپرس محترم در دادسرا یا قاضی محترم در دادگاه
 • اخذ نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده درآن شهرستان واقع است
 • ارجاع نامه نیابت به مجتمع قضائی مورد تقاضا و دریافت دستور کارشناسی توسط احدی از کارشناسان رسمی دادگستری برای ارزیابی ملک مذکور
 • ر صورتی که مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید با اخذ دستور بازداشت سند از مقام قضائی محترم نسبت به بازداشت ملک مذکور از طریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود
 • نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان ، با کارشناسان ما تماس بگیرید ، تسویه حساب بدون پیش پرداخت بعد از اتمام مراحل اداری و قانونی انجام می شود . برآورد هزینه که توسط کارشناسان ما به شما اعلام می شود به صورت درصدی نبوده و کاملا دقیق و کارشناسی شده با توجه به نوع اتهام و چگونگی روند پروسه کاری تودیع وثیقه (بازداشت سند) ارائه می شود . لطفا توجه داشته باشید اجاره نمودن سند ملکی سالم و بدون مشکل عرف نرخ مشخصی دارد . در صورت دریافت قیمت های کاذب و خارج از عرف. با سپردن امر تودیع وثیقه پرونده خود به دست اشخاص و دفاتر غیر عامل مراقب عواقب و سودجویی آن باشید.

مالکان و صاحبان املاک مسکونی و تجاری، صنعتی، کشاورزی و زمین…

مالکان و صاحبان املاک مسکونی و تجاری ، صنعتی ، کشاورزی و زمین… می توانید با مشاوره با ما و زیر نظر وکیل ، کاملا امن و به دور از هر خطری برای ملک و سند خود در امری خدا پسندانه و گره گشایی ، به کسب روزی حلال و درآمد بپردازید .

همراهی شما خانواده های محترم در پیشبرد روند تودیع وثیقه (بازداشت سند برای آزادی زندانی) همراه با صبر و شکیبایی در کنار کارشناسان کارگزاران ، عدم اعتماد به افراد و موسسات غیر عامل و غیر مسئول که غالبا روند پرونده متهم را دچار مخاطره می کنند باعث تسریع در حل مشکل شما خواهد شد .

مراقب سند های جعلی و عواقب آن باشید

یکی از وکلا که برای پیگیری پرونده موکلش به دادگاه آمده است درباره سند های اجاره ای و مشکلاتی که ممکن است  برای متقاضیان اینگونه سند ها ایجاد شود می گوید : بارها پیش آمده بود که پس از مدتی مشخص شده سند جعلی بوده و یا سند مربوط به ملکی است که قبلا توقیف شده است . حتی مواردی هم بوده است که یک سند را برای دو پرونده گرو گذاشته بودند اما خوشبختانه با ابتکار مسئولان قضایی اکنون دیگر این مشکلات کمتر شده و با توجه به الکترونیکی شدن استعلامات و سایر تمهیدات کمتر مواردی از این دست رخ می دهد .

با اینحال اجاره کردن سند کار پر ریسکی است . اجاره دهنده (شخص) به دنبال کسب منافع بیشتر برای خود است و هرگز برای رضای خدا و کمک به دیگران دست به این کار نمی زند . از وکلا نقل شده که : در طول 20 سال سابقه بارها دیده‌ایم اشخاصی که سندجعلی و حتی سند اراضی ملی یا ملک های مصادره شده را اجاره داده و رفته‌اند و کسی که سند را اجاره کرده به مشکل افتاده است .

مواردی که حین اجاره سند ممکن است بشنوید !

فضای مجازی و آگهی ها پر شده از اطلاعیه هایی که برای اجاره وثیقه ها و سند درج شده است . مراجعه کننده هنگام تماس با اشخاص اجاره دهنده سند ( اشخاص غیر حرفه‌ای و غیر عامل ) اینگونه خواهد گفت که : می خواهم زندانی ما به سرعت آزاد شود . شخص اجاره دهنده چندین سوال می پرسد و اینکه جرم زندانی تان چیست و قاضی چند میلیون تومان برایش قرار صادر کرده است؟

شخص نیازمند سند اینگونه خواهد گفت که جرمش کلاهبرداری است و 500 میلیون تومان وثیقه می‌خواهند . 

اجاره دهنده خواهد گفت که مشکلی نیست و اگر سند تهران بخواهید باید 14 درصد ارزش سند را به صورت نقدی پرداخت کنید یا اگر قاضی تاکیدی بر داخل تهران بودن ملک ندارد می توانید از سند های شهرستان ما استفاده کنید و تنها 8 درصد از ارزش ملک را بپردازید سپس با چند ثانیه مکث می گوید اگر سند تهران بخواهید باید 70 میلیون تومان بپردازید و اگر برایتان مهم نیست که ملک در تهران باشد می توانید با 40 میلیون تومان ، سند ملکی 500 میلیون تومانی را در شهرستان برای دادگاه وثیقه بگذارید !

در ادامه خواهد گفت : اولین کاری که باید انجام دهید مراجعه حضوری و پرداخت یک میلیون تومان بیعانه است تا پس از آن کارگزار ما سند را برای کارشناسی برده و نامه آزادی را دریافت کند . پس از اینکه شما 70میلیون تومان را پرداخت کردید نامه آزادی زندانی تحویلتان می شود و می توانید فردا بین ساعت هشت تا ده شب زندانی را آزاد کنید . البته قبل از خداحافظی تاکید می کند که “باید معادل 500 میلیون هم به ما سفته بدهید .

این بخش یک نمونه مکالمه ساده با افرادی است که هیچگونه اعتباری به انجام کار توسط آنها نیست و هرگز نمیتوان روی حرف آنها حساب کرد ! توجه داشته باشید که تعداد دفاتر عامل ، حرفه‌ای و با تجربه در کشور بسیار کم است و شاید در حد چندین دفتر با تجربه در کشور وجود دارد که خدمات سراسری ارائه می کنند . گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین دفاتر ارائه کننده خدمات ضمانت و آزادی زندانی است که میتوانید در کوتاه ترین زمان نسبت به همکاری با ما اقدام کنید .

سند برای آزادی زندانی برای چه کسانی مورد استفاده قرار میگیرد

افراد زیادی به دلایل مختلف به اجاره نمودن سند جهت دادگاه نیاز خواهند داشت . مسائل حقوقی و کیفری یا شکایات شخصی می تواند به توقیف و زندانی کردن فرد منجر شود. در این موقعیت ها :

 • 1- فرد یا باید زندانی شود
 • 2- یا به مبلغ وثیقه‌ای که مقام محترم قضایی تعیین فرمایند سندی تهیه کرده و به دادگاه تسلیم کند تا پس از مشخص شدن روند کار پرونده و حل مشکلات حقوقی سند آزاد گردد

خیلی از افراد هستند که متاسفانه سند جهت دادگاه در دسترس ندارند و نیازمند اجاره سند برای این موارد هستند . از این جهت اجاره سند 6 دانگ جهت دادگاه با شرایط مختلفی صورت می گیرد تا افراد نگرانی از این بابت نداشته باشند . سایت ها و مراکز زیادی سند اجاره‌ای جهت دادگاه به این افراد ارائه می دهند و در محدوده های مختلفی سند در دسترس دارند تا هر کسی با هر شرایطی بتواند سند معادل با مبلغ وثیقه خود را تهیه کند . بدون تردید ماندن یک نفر در زندان نمی تواند مشکلی را حل کند و فرد اگر آزاد باشد به شکل بهتری با پیگیری کارهای حقوقی پرونده از خود دفاع می کند یا به رد مال می پردازد به همین علت سند در این مواقع بسیار کارساز است به همین دلیل افراد زیادی با جرائم مختلف به خصوص مسائل مالی خواهند توانست از این خدمات بهره ببرند .

شرایط اجاره سند جهت دادگاه

سندی که برای یک فرد به عنوان وثیقه قرار داده می شود باید شرایطی خاص داشته باشد و هر سند ملکی مورد پذیرش دادگاه نیست . به طور معمول سندهای مسکونی که تمام کارهای مربوط به شهرداری و اوقاف و … در آن ها تکمیل شده است قابل قبول هستند از این رو پیدا کردن سند جهت دادگاه گاهی اوقات مشکل می شود به همین علت مراکزی هستند ( نه شخص ) که سند مناسب برای دادگاه در اختیار دارند و به افرادی که به این خدمات نیاز دارند اجاره می دهند .

اجاره سند برای دادگاه معمولاً به صورت سالانه انجام می پذیرد و هزینه اجاره نیز توسط کارشناس مربوطه برآورد می شود . برای این که بتوان سند را در توقیف ثبت برای دادگاه درآورد باید ملک توسط کارشناسان دادگاه مورد بررسی قرار گیرد و ارزش ملک نیز توسط کارشناسان برآورد شود سپس ملک می تواند برای وثیقه های معادل یا کمتر از ارزش خود مورد استفاده قرار گیرد .

نوع قرارداد فی مابین مورد نیاز

وثیقه یک دارایی و یا مبلغ مالی است که به ازای شرطی نزد دادگاه تا پایان یک مدت مشخص شده قرار میگیرد بهتر است توجه داشته باشید که مطمئن ترین راه در بین دیگر قرارهای موجود در قانون آئین دادرسی کیفری به شمار می‌‌آید . به صورت معمول در قراردادهایی که بین دو طرف جهت ارائه دادگاه نیز تنظیم می شود ، فرد متعهد می شود که سند در زمان مقرر از توقیف بیرون می آید و مشکلی برای سند ایجاد نمی شود . پس از پایان زمان قرارداد نیز سند از اجاره گیرنده پس گرفته می شود .

در اکثر موارد قبل از برداشتن سند فرد دفاعیات مربوط به پرونده خود را انجام داده است یا نسبت به رد مال یا پرداخت چک خود اقدام کرده است. در صورتی که اگر در این زمان فرد در زندان به سر می برد کارهای حقوقی و مالی او بسیار کند پیش می رفت یا اصلاً پیش نمی رفت و مدت زمان زیادی از عمر خود را ممکن بود در حبس به سر ببرد .

 • 1397-03-20   
 • 1402-07-23   
 • کارگزاران

13 پاسخ به “قیمت سند اجاره‌ای برای آزادی زندانی”

 1. مهسا گفت:

  سلام برای وثیقه به ارزش ۵ میلیارد باید چه قدر پرداخت بشه؟

  • کارگزاران گفت:

   با سلام بررسی شرایط پرونده نیز ضروری است لذا خواهشمندیم با مشاوران و کارشناسان مشاوره تلفنی داشته باشید با تشکر

 2. نگین گفت:

  س با عرض ادب وخسته نباشیدمن برای شوهرم سند340میلیونی برای آزادی اون به بندکارگری لازم است که برای اجاره کردنش پول زیادی نمیتوانم و ندارم و کسی رونمیشناسم که سندشوبرای متهم زندانی بگذارداگرمیشه لطفی درحقمون بکنین کسیرومعرفی کنید که مبلغ زیادی نگیریدیاهم درصدی رو اولش بدهم ماهانه مبلغی تعیین کرده به صاحب سندبدهم خواهش میکنم مارویاری کنیدتواین کارتاحل بشه مشکلاتمون و اجاره کردن سند340میلیونی چنددرصد روبایدپرداخت کنیم که بتونیم بااین اوضاع مالی که داریم

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر محترم ، از شما خواهشمندم از طریق شماره تماس هایی که داخل سایت قرار دادیم با ما تماس بگیرید تا انجام وظیفه نمائیم با تشکر

 3. مک ظهیری گفت:

  باعرض سلام پدرم زندان اماهیچ درآمدی نداریم کسی هست که سند داره وضامن پدرم میشه وبعد که پدر م آزاد شد اجاره سند میدهد ما میتونم سفته بدم تا پدرم تصفیه حساب با صاحب سند

  • karghozaran گفت:

   سلام لطفا برای مشاوره در این مورد با دفتر مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمایی کنند .

 4. Mersanamora گفت:

  با سلام برای گرو کذاشتن سند برای متهم وجود صاحب سند واجب است ؟؟؟؟؟

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض ادب در حالت کلی بله . برای تایید حتما لازمه

 5. کاربر گفت:

  دمتون گرم . همیشه در صدر هستین چون لایق هستین
  جناب رشیدی بند را نشناس . ولی خیلی مردی . همینقد میگم

 6. ارزوسلیمی گفت:

  سلام اقا واسه شوهرمن ۱۰۰ملیون قرار صادر کردن ایا سند صدملیونی وجود داره

 7. علیرضا گفت:

  کاری که انجام میدین تخصص و تجربه خیلی بالایی میخواد ، سوالی که دارم در رابطه با فیش حقوقی هستش،،میشه درباره فیش حقوقی هاهم توضیح بفرمایین

  • karghozaran گفت:

   سپاس از شما کاربر محترم سایت کارگزاران . در رابطه با فیش حقوقی قبلا مطلب کامل در سایت قرار داده شده ، کافیه در قسمت جستجو عبارت مورد نظر رو جستجو کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

گروه مشاورین کارگزاران

logo-samandehi