اجاره سند و وثیقه

اجاره سند و وثیقه

دسته ها : اجاره سند

اجاره سند و وثیقه

اجاره سند و وثیقه برای ارائه به دادگاهها و دادسراهای کشور از خدمات گروه مشاورین کارگزاران می باشد.
مراکز اجاره سند در واقع دفاتری هستند که ارائه وثیقه مورد نیاز شما به دادگاه ها و دادسراهای کشور را عهده دار شده اند تا باعث تسریع درامور ضمانتی شما شوند .
وقتی فردی بنا به مشکلات مادی ، خانوادگی و یا ارتکاب جرایم غیرعمد به دادگاه احضار می شود مقام قاضی پس از بررسی پرونده متهم و چنان که جرم ارتکاب یافته جنبه عمومی نداشته باشد می تواند با قرار وثیقه آزادی موقت فرد از زندان را صادر نماید.
در قدم اول فرد چنان چه فرد نتواند وثیقه مورد نظر را از بستگان و آشنایان خود تهیه نماید اقدام به اجاره سند و وثیقه مورد نیاز خود از دفاتر اجاره سند می نماید.
در واقع امروزه گسترش مراکز اجاره سند این امکان را به شما می دهد که به راحتی اسناد مورد نیاز خود را تهیه نماید.
متاسفانه برخی از مراکز اجاره سند از اسرار خانواده ها برای تامین وثیقه مورد نیاز سوء استفاده کرده و اسناد غیرمعتبری را با قیمت های گزاف در اختیار آنها قرار می دهند.
پس در انتخاب مرکز اجاره سند معتبر نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید و از مراجعه به مراکز که قیمت اسناد ارائه شده را به صورت درصدی حساب می کنند خودداری نمایید.
لازم به ذکر است که در مواردی که قرار تامین منع گردد یا پرونده متهم بنا به هر دلیلی مختومه اعلام شود قاضی پرونده از قرار وثیقه رفع اثر می کند و وثیقه ارائه شده به دادگاه به صاحب آن برگردانده می شود.
البته در مواردی که سند گذار شخص ثالثی باشد می تواند در مواردی مانند فروش ملک با منصرف شدن از ضمانت متهم می تواند خواهان آزادی وثیقه خود از دادگاه شود.

البته معرفی فرد متهم جهت دریافت وثیقه ضروی می باشد و اگر شخص سند گذار نتواند متهم را به دادگاه معرفی نماید وثیقه وی توسط دادگاه و به نفع شاکی توقیف خواهد شد.

سند ضمانتی دادگاه

سند ارائه شده به دادگاه و دادسرها نیز در چارچوپ خاصی انجام می شود و نمی توان هر سندی را به عنوان و ثیقه برای ضمانت متهم به کار برد.
انتخاب یک مرکز اجاره سند معتبر می تواند روند آزادی موقت فرد را تسریع بخشد اما سوالی که مطرح می شود این است که مرکز اجاره سند معتبرچیست و مراکز اجاره سند چه تفاوتی با هم دارند؟
مراکز اجاره سند معتبر به طور معمول از یک کارشناس حقوقی برای امور ضمانتی بهره می گیرند که دارای تجربه کاری مفید در این زمینه می باشند و شما را از داشتن هرگونه مشاور دیگر در این زمینه بی بهره می سازند.
همچنین این مرکز اجاره سند وکلا و کارشناسان خود را موظف کرده است تا تمامی اسناد موجود قابل ارائه به دادگاه و دادسراها را چندین با مورد بازبینی قرار دهند تا از معتبر بودن اسناد نهایت اطمینان حاصل شود.
گروه مشاورین کارگزاران جهت اجاره سند و وثیقه های مورد نیاز شما در سطح کشور هیچ گونه پیش پرداختی دریافت نمی کند.
قیمت سند اجاره ای برای ارائه به دادگاه ها و دادسراهای کشور با توجه به نوع پرونده و جرم ارتکاب یافته توسط فرد متفاوت می باشد و نمی توان یک قیمت کلی و ثابت برای آن ارائه نمود.
برای دریافت اطلاعات بیش تر در رابطه با اجاره سند و وثیقه می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با مشاوران و کارشنان گروه مشاورین کارگزاران در ارتباط باشید .


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *