اجاره سند کارشناسی شده

اجاره سند کارشناسی شده

دسته ها : اجاره سند

اجاره سند کارشناسی شده

اجاره سند کارشناسی شده و کاملا معتبر توسط گروه مشاورین کارگزاران . از جمله خدماتی که دفتر گروه مشاورین کارگزاران در زمینه تامین وثیقه و اجاره سند ارائه می نماید ارائه خدمات اجاره سند کارشناسی شده و کاملا سالم و بدون ایراد می باشد .

اسنادی که جهت ضمانت برای ارائه دادگاه و دادسرا اجاه می شوند باید کاملا سالم و بدون مشکل باشند بدین منظور که در قدم اول سند فاقد مشکلات شهرداری و … باشد و فاقد کارهای ناقص باشد . این ها از جمله مواردی هستند که سند را از درجه اعتبار ساقط می کنند و در واقع ارزشی جهت ارائه به عنوان ضمانت نخواهد داشت .

به همین دلیل گروه مشاورین کارگزاران توسط وکلای کاردان و مشاورین خبره خود تمامی اسناد موجود در این مجموعه را چندین بار مورد بررسی و بازبینی قرار می دهد تا اسناد کاملا معتبر و فاقد هرگونه ابراد به هم مینهان عزیز و خانواده هایی که نیاز به تهیه سند دارند ارائه شود .

ضمن اینکه شما سندی را از مرجعی معتبر تهیه می نمائید لازم است بدانید که ارزش سند با با ارزش وثیقه مورد نیاز شما برابری کند ضمن اینکه پس از ارائه سند ، ملک مورد نظر توسط کارشناس محترم دادگستری بررسی و تایید خواهد شد .

در این مورد متاسفانه شاهد مواردی بوده ایم که سند ارائه شده متعلق یه هیچ ملکی نبوده و کاملا بی اعتبار و فاقد ارزش بوده است . اینها همان موارد کلاهبرداری هستند که در این کار ممکن است رخ بدهد و شما عزیزان باید نهایت دقت را در انتخاب مرجعی که قصد پرداخت هزینه و تهیه سند دارید را داشته باشید .

چرا نباید به هر مرجعی در زمینه اجاره سند اعتماد کرد ؟

دقت داشته باشید که تعداد دفاتر عامل و معتبر در زمینه اجاره سند و وثیقه در کشور کم است به همین دلیل متاسفانه افراد و یا دفاتری غیر عامل در این زمینه مشعول به فعالیت شده اند که هیجگونه وجه قانونی در زمینه ارائه این خدمات ندارند و علاوه بر این حتی بر اصول کاری نیز اشنا نیستند .

ممکن است اسنادی که از این گونه مراجع غیرعامل دریافت می کنید از درجه اعتبار ساقط باشد و هزینه هایی که پرداخت می کنید هم بیهوده باشد . ممکن است در جلو دادگاه ها با افرادی مواجه شوید که در کار تبلیغات اجاره سند هستند و به شما وعده های فریب دهنده می دهند ، برای مثال وعده های مالی مهم ترین و بزرگترین این وعده هاست .

اشخاص غیرعامل با وعده هزینه کم و ارائه سند اجاره ای فوری شما را فریب داده و نهایتا با اخذ هزینه و ارائه سندی که درجه اعتبار و وضعیت ان نامشخص است دیگر نه شما را خواهند شناخت و نه هزینه شما را پس خواهند داد .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از معتبر ترین و بزرگترین مراجع اجاره سند و وثیقه در کشور ، خدمات خود را در تمامی کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و بدون پیش پرداخت ارائه می نماید .

شما عزیزان می توانید جهت مشاوره و طرح سوالات خود از طریق خطوط ارتباطی با مشاورین ما تماس گرفته و مشاوره نمائید .باتشکر گروه مشاورین کارگزاران


karghozaran
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *