اجاره ضمانت نامه اجاره ای

اجاره ضمانت نامه اجاره ای

دسته ها : سند برای ضمانت

اجاره ضمانت نامه اجاره ای

اجاره ضمانت نامه اجاره ای در کمترین زمان ممکن و توسط وکلای خبره یکی از خدمات بی نظیر گروه مشاورین کارگزاران می باشد.
این مرکز اجاره سند این کار خداپسندانه را در سطح کشور گسترش داده است تا همه هم وطنان ساکن در کشورمان در صورت نیاز از این خدمات کم نظیر بهره کامل را ببرند.

اجاره ضمانت نامه اجاره ای ، اجاره سند

در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و بدون محدودیت در ارائه خدمات

تماس همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی روز های تعطیل

 02166891290 / 02166872449

وثیقه در موارد مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد برای مثال وثیقه ملکی ، وثیقه نظام‌ وظیفه برای خروج مشمولان سربازی از کشور ، وثیقه بانکی ، وثیقه در حوادث رانندگی ، وثیقه به‌عنوان تأمین کیفری ، که در گروه آخر بیشترین کاربرد را دارا می باشد . وثیقه میتواند جواز کسب ، سند املاک و یا اراضی شش دانگ ، سه دانگ ، حتی یک دانگ و یا نیم دانگ ، پول نقد ، ضمانت نامه های بانکی یا معادل متعارف که به تایید مقام قضایی برسد و یا سند مال منقول مانند خودرو باشد.

اگر یکی از افراد شما بنا به دلایلی به دادگاه و دادسرا احضار شود ممکن است در جریان پرونده و تا زمان تحقیقات پرونده فرد به عنوان متهم شناخته شده و به زندان محکوم گردد.در برخی موارد قاضی پرونده بسته به نوع آن آزادی موقت فرد را با قرار وثبقه صادر می کند.

پروسه صادر شدن قرار وثیقه تا آزادی متهم

مراحل صادر شدن قرار وثیقه در مراجع قضایی در دو بخش صورت می گیرد، در اقدام نخست مقام قضایی مورد نظر دستور صادر شدن تامین قرار وثیقه جهت متهم را می دهد و به همین علت به متهم ابلاغ می‌ گردد که در صورتی که وثیقه‌ای جهت آزادی خویش در اختیار دارد یا شخصی را در نظر دارد که این کار را برای او انجام دهد به دادگاه معرفی نموده تا اقدامات مورد نیاز جهت بازداشت و آزاد شدنش انجام گیرد.

چنانچه معرفی وثیقه از جانب خود شخص متهم یا هر شخص دیگری صورت بگیرد (اجاره ضمانت نامه اجاره ای) در این زمان چنانچه وثیقه وجه نقد بوده باشد، می بایست در حساب سپرده دادگستری واریز گردد و نگه داری شود در صورتی که مال منقول بوده باشد، به شیوه متناسب ظبق می گردد و چنانچه مال غیر منقول می باشد ( که در حال حاضر اکثر بازداشتی ها وثیقه ملکی همین مورد بازداشت سند مال غیر منقول در دادگاه می باشد)، سند آن مال از جانب اداره ثبت اسناد و املاک بازداشت می گردد و به دادگاه ارائه می شود .

اصولا خانواده ها بعد از صدور وثیقه برای یافتن وثیقه مناسب با حال نگران به هر محلی مراجعه می کنند و متاسفانه به تنها نکته ای که توجه نمی کنند غیرمعتبر بودن برخی از سند های اجاره ای موجود است و یاحتی امکان دارد در ابتدا با پرداخت وجه از گرفتن سند به مشکل برخورید .
لازم به ذکر است که همواره در دریافت اجاره ضمانت نامه اجاره ای نهایت دقت و وسواس را به کار گیرید تا اسناد مورد نیاز خود را با قیمت منصفانه تهیه نمایید.

همواره کارشناسان و مشاوران ما آماده پاسخگویی سوالات شما در زمینه اجاره ضمانت نامه اجاره ای و نحوه آزادی زندانی با قرار وثیقه در سطح کشور می باشند . جهت اجاره ضمانت نامه اجاره ای ، بدون محدودیت در میزان وثیقه و بدون محدودیت در ارائه خدمات به مناطق مختلف کشور کافیست یک تماس با ما بگیرید .

 

 

 


گروه مشاورین کارگزاران
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *