اجاره وثیقه ملکی شش دانگ

اجاره وثیقه ملکی شش دانگ

دسته ها : اجاره سند

اجاره وثیقه ملکی شش دانگ

اجاره وثیقه ملکی شش دانگ توسط گروه مشاورین کارگزاران . آن دسته از عزیزانی که نیاز به تامین سند و وثیقه نامه اجاره ای دارند می توانند این وثیقه را در اسرع وقت در تمامی نقاط کشور بدون محدودیت تهیه کنند . گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه در سراسر کشور می باشد .

اجاره وثیقه ملکی شش دانگ

 02166891290 / 02166872449
  دفتر مرکزی : تهران

از آنجا که در بسیاری از موارد جرائم غیر عمد قاضی محترم دادگاه با توجه به نوع پرونده می تواند قرار وثیقه صادر کند ، در اینصورت شخص متهم می تواند با قراردادن این میزان وثیقه موقتا خود را آزاد نماید . البته که تهیه این وثیقه شرایط مختلفی دارد ، ممکن است خود شخص این وثیقه را در اختیار داشته باشد و ممکن است هیچگونه دسترسی فعلی به این وثیقه نداشته باشد .

در اینصورت شخص باید این وثیقه را از جایی تامین کند که دفاتر اجاره دهنده سند البته در حال معتبر کار می کنند ، این اسناد ضمانتی را به شما اجاره می دهند . اجاره کردن وثیقه و ضمانت نامه طبق قانون مدنی کشورمان صورت می گیرد و شخص اجاره دهنده و اجاره کننده امنیت فکری کامل دارند .

البته که اجاره کردن سند ، هزینه متناسب با خود دارد اما همواره این هزینه ثابت نیست . هزینه اجاره وثیقه ملکی شش دانگ یا سند اجاره ای متناسب با نوع آن وثیقه تعیین می شود که البته این هزینه هم طبق عرف مشخصی صورت خواهد گرفت . به این معنی که هرگز روش های درصدی و … در محاسبه این هزینه ها نقش ندارند و طبق عرف مشخصی این هزینه ها محاسبه می شود .

برای اجاره وثیقه ملکی شش دانگ چه باید گرد ؟

اگر شما در حال حاضر نیاز به تامین وثیقه و اجاره وثیقه ملکی شش دانگ دارید می توانید همین الان گوشی تلفن خود را برداشته و قبل از هرچیزی یک تماس با ما بگیرید . مشاورین ما در قدم اول با توجه به نوع پرونده یک مشاوره کامل به شما ارائه خواهند کرد . در نهایت شما به دفتر گروه مشاورین کارگزاران تشریف آورده و نسبت به تنظیم قرارداد اجاره سند اقدام نمائید . تنظیم این قرارداد طبق بند های قانون مدنی صورت می گیرد .

شما بعد از انعقاد قرارداد هیچگونه مبلغی را به ما پرداخت نخواهید کرد و تمامی هزینه های مربوطه پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت .

کارگزاران در تمامی مراحل ضمانت و آزادی زندانی شما در کنارتان خواهند بود . مهم نیست شما در کدام شهر یا استان هستید ، مهم این است که ما در تمامی نقاط کشور در کنار شما هستیم . شما می توانید همه روزه بدون محدودیت با ما تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید . در تمامی نقاط کشور همه روزه از 8 صبح تا 8 شب بدون حتی یک روز تعطیلی در خدمت شما هستیم .

زمانی که با کارگزاران همکاری می کنید با خیالی آسوده مراحل قانونی و اداری خود را پیش خواهید برد .

همین امروز با ما تماس بگیرید . اجاره وثیقه ملکی شش دانگ در سراسر کشور . با تشکر گروه مشاورین کارگزاران


گروه مشاورین کارگزاران

2 پاسخ به “اجاره وثیقه ملکی شش دانگ”

  1. رستم زاده گفت:

    سند های شما حتما شش دانگ هستن ؟ برای اینکه من شنیدم سند حتما باید شش دانگ باشه اگه نباشه قبول نمیکنن و نباید سه دانگ سه دانگ باشه برای ضمانت ؟ این درسته و اینکه سند هاتون شش دانگ هست برای وثیقه ؟

    • karghozaran گفت:

      با سلام و عرض ادب خدمت شما ، بله اسناد کارگزاران کاملا کارشناسی شده و شش دانگ می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *