اجاره کردن سند برای ازادی زندانی

اجاره کردن سند برای ازادی زندانی
    گروه مشاورین کارگزاران

اجاره کردن سند برای ازادی زندانی

اجاره کردن سند برای ازادی زندانی توسط گروه مشاورین کارگزاران در اسرع وقت بدون نیاز به پیش پرداخت در سراسر کشور ، با تسویه حساب پس از اتمام مراحل کاری و اداری . شما خانواده های محترم که نیازمند تهیه سند و اجاره ضمانت نامه هستید می توانید بدون هیچگونه مشکل تنها با یک تماس با مجموعه ما ، با مشاوران و کارشناسان ما مشاوره نموده و پس از بررسی شرایط پرونده ، مراحل کاری و اداری خود را با ما انجام دهید .

اجاره کردن سند برای ازادی زندانی

 02166891290 / 02166872449  دفتر مرکزی : تهران

همه روزه حتی روزهای تعطیل از 8 صبح تا 8 شب

توجه داشته باشید که متاسفانه در حال حاضر تعداد افراد یا مجموعه هایی که به صورت غیر حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند و به نوعی غیر عامل هستند بسیار زیاد شده است . توجه داشته باشید که در زمینه تهیه سند و اجاره ضمانت نامه ، اطلاعات عمومی افراد و خانواده ها بسیار کم است از این جهت هم مشکلات زیادی در حین این پروسه بوجود می آید . بنابراین قبل ار هرچیزی حتما مطالعه مختصری در این زمینه داشته باشید تا هنگام اجاره سند و تنظیم قرار داد اجاره وثیقه ، تا حدودی با پروسه کاری آشنایی داشته باشید .

با توحه به سابقه چندین ساله ما در زمینه اجاره کردن سند برای ازادی زندانی ، شاهد بوده ایم که چقدر هزینه و زمان خانواده ها هدر رفته است . بسیاری از همین مشکلات هم به موضوع عدم داشتن اطلاعات کامل باز می گردد . در این بین می توان با داشتن کمی اطلاعات این روند را به درستی انجام داد . زمانی که شما بدون داشتن اطلاعات مناسب به سراغ افراد یا مجموعه های اجاره دهنده سند غیرعامل می روید مطمئن باشید که متحمل هزینه های اضافی هم خواهید شد . از این جهت خواهشمندیم چه در مورد همکاری با مجموعه کارگزاران و چه در مورد همکاری با سایر مجموعه ها ، اطلاعات مختصری از روند اجاره سند و تودیع وثیقه پیدا کنید .

اجاره کردن سند برای ازادی زندانی بدون پیش پرداخت

یکی ازمسائل مهمی که در موضوع اجاره سند برای ازادی زندانی مطرح می شود هزینه اجاره سند برای ازادی زندانی می باشد . زمانی که شما قصد تهیه سند اجاره ای دارید مطمئنا قبل از آن قرار وثیقه توسط قاضی محترم دادگاه صادر شد است . برای مثال با توجه به نوع پرونده متهم ، قاضی قرار وثیقه 1 میلیاردی صادر می نماید . پس یعنی متهم با ارائه سندی که ارزش آن 1 میلیارد تومان باشد می تواند خود را ضمانت کند .

خب مسلما تهیه این سند به ارزش 1 میلیارد تومان مستلزم پرداخت هزینه اجاره آن می باشد . اما نکته مهم همینجاست که هزینه اجاره یک وثیقه به ارزش یک میلیارد تومان چقدر است ؟ شما می توانید همین حالا تلفن خودرا برداشته و به مجموعه های متعدد اجاره سند تماس بگیرید . مطمئن باشید که هر مجموعه هزینه های متفاوتی به شما ارائه خواهد داد که البته اختلاف قیمت آنها شاید زیاد نباشد ( در حد چند میلیون تومان ) اما بازهم در وثیقه هایی با ارزش بالاتر تفاوت را احساس خواهید کرد . این اختلاف قیمت از کجا ناشی می شود ؟

عوامل بسیار زیادی در این زمینه دخیل هستند که می توان به انها اشاره کرد اما توجه داشته باشید که این اختلاف قیمت می تواند گاهی فریب دهنده باشد .

آیا وثیقه های ارزان قیمت مشکل ساز هستند ؟

دوباره برمیگردیم به همین بحث قیمت وثیقه ها . شما با چندین دفتر اجاره دهنده سند و وثیقه تماس گرفتید و هر کدام قیمت مشخصی را برای یک وثیقه به ارزش 1 میلیارد تومان به شما ارائه کردند . شما در وهله اول با موسسه ای تماس خواهید گرفت که هزینه پایین تری به شما ارائه می کند اما باید چندین مورد را هم در نظر بگیرید . اول اینکه دلیل قیمت پایین هزینه اجاره این وثیقه چه علتی دارد ؟

اگر قیمت اجاره آن وثیقه اختلاف زیادی با میانگین قیمت های ارائه شده داشت ، توصیه میکنیم تا تحقیق زیادی نمائید به این دلیل که موارد بسیار زیادی را شاهده بوده ایم که هزینه پایین فقط یک عامل فریب بوده و هزینه ای هم که برای تهیه سند ارائه شده است صرف هیچ و پوچ شده و وهیچ وثیقه ای هم دست خانواده مربوطه را نگرفته است . پس حتما و حتما در مورد وثیقه هایی که با قیمت بسیار پایین ارائه میشود به اندازه کافی بررسی های لازم را انجام دهید .

مورد بعدی در مورد ماهیت و اصالت سند می باشد . هرگونه سند و ضمانت نامه ای را نمی توان به عنوان وثیقه به دادگاه ارائه کرد . سند و ضمانت نامه ای که قرار است به عنوان وثیقه قرار داده شود ، باید دارای شرایطی باشد از جمله اینکه اولا سند شش دانگ بوده و در رهن بانک و .. نباشد ، اسناد وکالتی که هنوز به نام شخص مورد نظر تنظیم نشده است امکان ضمانت ندارند و یا اسنادی که هنوز دارای وام و … هستند . که شرایط سند اجاره ای در مقالات سایت به شکل دقیق ارائه شده است .

پس از جمله موضوعات مهمی که در  هنگام اجاره سند و وثیقه مهم است هزینه سند و همچنین اصالت آن می باشد که در قدم اول باید ببرسی شود .

کارگزاران ، اجاره سند و وثیقه

گروه مشاورین کارگزاران با دو دهه سابقه فعالیت در زمینه اجاره کردن سند برای ازادی زندانی ، مشاوره ، ضمانت و مرخصی زندانی ، خدمات خود را بدون محدودیت در میزان وقیثه و بدون محدودیت مکانی ، به سراسر کشور ارائه می نماید . شما خانواده های محترم می توانید برای تهیه سند وضمانت نامه های اجاره ای همین خالا با مجموعه ما تماس گرفته و همین امروز مراحل کاری و اداری خود را با ما شروع نمیائد .

توجه داشه باشید که گروه مشاورین کارگزاران جهت قرارداد اجاره سند هیچگونه مبلغی با نام پیش پرداخت از شما دریافت ننموده ، و تمامی تسویه جساب ها پس از اتمام مراحل کاری و اداری بین شما و مجموعه صورت خواهد گرفت و در ابتدای کار هیچگونه مبلغی بابت تسویه حساب از شما دریافت نخواهد شد .

پس از تنظیم قرار داد اجاره سند بین شما و مجموعه از همان روز مراحل کاری و اداری شما توسط وکلای ما اغاز خواهد شد و در کمتر از چند روز شاهد ازادی زندانی خود خواهید بود . با خیال راحت تمامی کارهای خود را به مجموعه ما بسپارید . دعای خیر شما راه گشای ماست .

باتشکر گروه مشاورین کارگزاران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی