تامین وثیقه جهت آزادی زندانی

تامین وثیقه جهت آزادی زندانی

تامین وثیقه جهت آزادی زندانی

خدمات تامین وثیقه جهت آزادی زندانی توسط گروه مشاورین کارگزاران در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و نحوه ارائه خدمات به هم میهنان و خانواده های محترم ارائه می شود . زمانی که شزایط ازادی زندانی با اجاره سند میسر می شود یکی از مهم ترین و اساسی ترین مسایل ارائه ضمانت نامه تعیین شده جهت ازادی زندانی می اشد .

این ضمانت نامه مال منقول یا غیرمنقول است که میزان ان توسط دادگاه مشخص شده است و فرد مذکور با ارائه این میزان وثیقه می تواند ازاد شود . اما تامین وثیقه جهت آزادی زندانی چگونه می تواند صورت گیرد ؟

زمانی است که فرد موردنظر میران وثیقه تعیین شده را تهیه و به مرجع مربوطه ارائه می نماید و زمانی هم هست که در حال حاضر دسترسی به این میزان وثیقه وجود ندارد و فرد باید از تامین کننده معتبر سند ، وثیقه را اجاره نماید که در واقع مرجع اجاره دهنده ، تامین وثیقه می نماید .

تامین وثیقه جهت آزادی زندانی توسط دفاتر عامل این کار صورت می گیرد . نمی توان و نباید از هر کسی که از راه رسید سند و وثیقه اجاره کرد . یکی از مهمترین مسائل در تهیه سند موضوع اعتبار سند است که نباید مواردی در بطن سند وجود داشته باشد که انرا از درجه اعتبار جهت ضمانت و ازادی زندانی ساقط کند . برای مثال کارهای ناقص شهرداری ، رهنیت بانک و … از جمله مواردی هستند که سند را فاقد ارزش می نمایند . به همین دلیل سندی که در دست دارید باید از هر نظر سالم و بدون ایراد باشد .

از همین رو تهیه سند و اجاره آن از منبع معتبری باید صورت گیرد .

هزینه تامین وثیقه چقدر است ؟

مشاهده می شود که افرادی به ظاهر خوب ولی در عین حال کلاهبردار در جلوی دادگاه یا دادسرا ها با تبلیعات کاذب مردم را فریب می دهند و شگرد انها هم تبلیغات با قیمت های پایین است و به شما وعده ارائه سند ضمانتی با قیمتی بسیار پایین تر را می دهند . همین موضوع تا به امروز افراد زیادی را به مشکلات مدیدی دچار کرده است .

متاسفانه وعده مالی یکی از عده های فریب دهنده اصلی است و می توان همیشه از طریق ان صربه های شدیدی به فرد مورد نظر وارد کرد . مسلما زمانی که شما از مرجعی تامین وثیقه جهت آزادی زندانی می نمائید در قبال ان هزینه ای را جهت این کار پرداخت می کنید ، این هزینه در دفاتر عامل و معتبر تقریبا نرخ مشخصی دارد و عرف محاسبه هزینه اجاره سند با توجه به نوع ان چارچوب مشخصی دارد .

این افراد سودجو با ارائه قیمت هایی پایین تر و وعده سرخرمن اقدام به جلب رضایت شما نموده و در نهایت شما را به دام خود می کشانند که نتیجه ان ارائه سندی فاقد ارزش و اعتبار و دریافت هزینه کلان از شماست .

اگر هموطنان عزیز در رابطه با نحوه اجاره سند و میزان قیمت اجاره برای اسناد اجاره ای اشنایی نسبی داشته باشند می توانند به راحتی اینگونه افراد را شناسایی کنند . نحوه کسب این اطلاعات هم تماس با دفاتر معتبر و مشاوره در رابطه با پرونده می باشد . همانگونه که گروه مشاورین کارگزاران همواره کارشناسان خود را اماده ارائه اینگونه خدمات به هم میهنان عزیز نموده است و شما عزیزان می توانید جهت طرح هر گونه سوال و یا کسب اطلاعات و مشاوره ، با دفتر گروه مشاورین تماس گرفته و با کارشناسان تمامی سوالات خود را مطرح کنید .

مجموعه ما با چندین سال سابقه کاری مرتبط و صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانی آماده ارائه خدمات تامین وثیقه جهت آزادی زندانی در سراسر کشور برای هم میهنان عزیز می باشد . ارائه خدمات توسط گروه مشاورین کارگزاران با مناسب ترین قیمت و در اسرع وقت زیر نظر وکلای خبره و کاردان صورت خواهد گرفت و شما عزیزان با خیال اسوده می توانید تمامی مراحل کاری خود را یه ما بسپارید .

همواره اماده ارائه خدمات به تمامی خانواده های محترم بدون محدودیت از سراسر کشور هستیم .

باتشکر گروه مشاورین کارگزاران


karghozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *