تامین وثیقه جهت آزادی زندانی

تامین وثیقه جهت آزادی زندانی

دسته ها : وثیقه برای آزادی زندانی

تامین وثیقه جهت آزادی زندانی

خدمات تامین وثیقه جهت آزادی زندانی توسط گروه مشاورین کارگزاران در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و نحوه ارائه خدمات به هم میهنان و خانواده های محترم ارائه می شود . زمانی که شزایط ازادی زندانی با اجاره سند میسر می شود یکی از مهم ترین و اساسی ترین مسایل ارائه ضمانت نامه تعیین شده جهت ازادی زندانی می اشد .

این ضمانت نامه مال منقول یا غیرمنقول است که میزان ان توسط دادگاه مشخص شده است و فرد مذکور با ارائه این میزان وثیقه می تواند ازاد شود . اما تامین وثیقه جهت آزادی زندانی چگونه می تواند صورت گیرد ؟

زمانی است که فرد موردنظر میران وثیقه تعیین شده را تهیه و به مرجع مربوطه ارائه می نماید و زمانی هم هست که در حال حاضر دسترسی به این میزان وثیقه وجود ندارد و فرد باید از تامین کننده معتبر سند ، وثیقه را اجاره نماید که در واقع مرجع اجاره دهنده ، تامین وثیقه می نماید .

تامین وثیقه جهت آزادی زندانی توسط دفاتر عامل این کار صورت می گیرد . نمی توان و نباید از هر کسی که از راه رسید سند و وثیقه اجاره کرد . یکی از مهمترین مسائل در تهیه سند موضوع اعتبار سند است که نباید مواردی در بطن سند وجود داشته باشد که انرا از درجه اعتبار جهت ضمانت و ازادی زندانی ساقط کند . برای مثال کارهای ناقص شهرداری ، رهنیت بانک و … از جمله مواردی هستند که سند را فاقد ارزش می نمایند . به همین دلیل سندی که در دست دارید باید از هر نظر سالم و بدون ایراد باشد .

از همین رو تهیه سند و اجاره آن از منبع معتبری باید صورت گیرد .

هزینه تامین وثیقه چقدر است ؟

مشاهده می شود که افرادی به ظاهر خوب ولی در عین حال کلاهبردار در جلوی دادگاه یا دادسرا ها با تبلیعات کاذب مردم را فریب می دهند و شگرد انها هم تبلیغات با قیمت های پایین است و به شما وعده ارائه سند ضمانتی با قیمتی بسیار پایین تر را می دهند . همین موضوع تا به امروز افراد زیادی را به مشکلات مدیدی دچار کرده است .

متاسفانه وعده مالی یکی از عده های فریب دهنده اصلی است و می توان همیشه از طریق ان صربه های شدیدی به فرد مورد نظر وارد کرد . مسلما زمانی که شما از مرجعی تامین وثیقه جهت آزادی زندانی می نمائید در قبال ان هزینه ای را جهت این کار پرداخت می کنید ، این هزینه در دفاتر عامل و معتبر تقریبا نرخ مشخصی دارد و عرف محاسبه هزینه اجاره سند با توجه به نوع ان چارچوب مشخصی دارد .

این افراد سودجو با ارائه قیمت هایی پایین تر و وعده سرخرمن اقدام به جلب رضایت شما نموده و در نهایت شما را به دام خود می کشانند که نتیجه ان ارائه سندی فاقد ارزش و اعتبار و دریافت هزینه کلان از شماست .

اگر هموطنان عزیز در رابطه با نحوه اجاره سند و میزان قیمت اجاره برای اسناد اجاره ای اشنایی نسبی داشته باشند می توانند به راحتی اینگونه افراد را شناسایی کنند . نحوه کسب این اطلاعات هم تماس با دفاتر معتبر و مشاوره در رابطه با پرونده می باشد . همانگونه که گروه مشاورین کارگزاران همواره کارشناسان خود را اماده ارائه اینگونه خدمات به هم میهنان عزیز نموده است و شما عزیزان می توانید جهت طرح هر گونه سوال و یا کسب اطلاعات و مشاوره ، با دفتر گروه مشاورین تماس گرفته و با کارشناسان تمامی سوالات خود را مطرح کنید .

مجموعه ما با چندین سال سابقه کاری مرتبط و صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانی آماده ارائه خدمات تامین وثیقه جهت آزادی زندانی در سراسر کشور برای هم میهنان عزیز می باشد . ارائه خدمات توسط گروه مشاورین کارگزاران با مناسب ترین قیمت و در اسرع وقت زیر نظر وکلای خبره و کاردان صورت خواهد گرفت و شما عزیزان با خیال اسوده می توانید تمامی مراحل کاری خود را یه ما بسپارید .

همواره اماده ارائه خدمات به تمامی خانواده های محترم بدون محدودیت از سراسر کشور هستیم .

باتشکر گروه مشاورین کارگزاران


karghozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *