تهیه سند اجاره ای

تهیه سند اجاره ای

دسته ها : سند اجاره ای

تهیه سند اجاره ای

تهیه سند اجاره ای همواره از خدمات اصلی گروه مشاورین کارگزاران می باشد . وکلای کاردان و کارشماسسا خبره گردهم آمده اند تا اسناد کارشناسی شده و بدون ایراد را جهت ضمانت شما در دادگاه و دادسرا ، بدون نیاز به پیش پرداخت ف با شفافیت کامل و بدون معطلی د احتیار شما خانواده های مخترم قرار دهند .

گروه مشاورین کارگزاران خدمات تامین وثیقه برای ارائه به دادگاه ها و دادسراهای کشور را توسط کارشناسان حقوقی ارائه می دهد که دارای تجربه کاری بالا در این زمینه می باشند . تاکنون صدها کیس موفق در زمینه خدمات اسناد اجاره ای افتخاری بزرگ برای ما بوده است . دعای حیر شما همواره راه کشای ما بوده و خواهد بود .

تماس و مشاوره همه روزه از 8 صبح تا 8 شب

 02166891290 / 02166872449

قرارداد اجاره وثیقه همواره یکی از قراردادهای معتبر می باشد که مورد تایید مراکز حقوقی می باشد و می توان اسناد و وثیقه های مورد نیاز خود را در اسرع وقت تهیه نمود.

همانطور که در مقالات قبل اشاره کردیم اگر طی جلسه ی دادگاه فرد محکوم به بازداشت موقت شود می تواند با تایید قاضی پرونده و ارائه وثیقه معتبر به دادگاه آزادی موقت خویش را تسریع بخشد.

آزادی متهم با سند اجاره ای به طور موقت بوده و فرد باید در زمان تعین شده در دادگاه حضور یافته و پاسخگوی اتهامات وارد شده باشد و چنان چه مدارک لازم برای اثبات جرم فرد وجود داشته باشد به زندان محکوم شده و باید دوره محکومیت خود را سپری نمایید.

مراحل ضمانت متهم با سند اجاره ای

ضمانت متهم با سند اجاره ای به طور معمول در دو مرحله صورت می گیرد و در مرحله اول قاضی پرونده بسته به نوع جرم متهم میزان وثیقه ای را برای آزادی فرد صادر می کند.

در مرحله دوم فرد متهم موظف است در صورت خواستار آزادی موقت خویش وثیقه معتبری را به دادگاه ارائه نماید.

اگر فرد به سند مورد نظر برای ارائه به دادگاه و یا دادسراهای کشور دسترسی نداشته باشد می تواند نسبت به اجاره آن اقدام نماید . درواقع تهیه سند اجاره ای در این مرحله صورت می گیرد . تهیه سند اجاره ای زمانی است که یا دسترسی به وثیقه نداریم و یا ارزش وثیقه ما با قرار دادگاه برابری نمی کند .

چنان چه وثیقه ارائه شده به دادگاه مورد تایید کارشناسان قرار بگیرد در این صورت قاضی پرونده موظف است ضمن قبول قرار وثیقه اگر سند گذار شخص ثالثی باشد به فرد تفهیم نماید که در صورت احضار متهم از سوی دادگاه و عدم حضور فرد در زمان تعین شده بدون عذر موجه وثیقه گذار نسبت به پرداخت خسارات وارد شده مسئول می باشد و به جای متهم باید خسارات وارد شده به شاکی را پرداخت نموده و رضایت آن را جلب نماید.

قیمت وثیقه اجاره بسته به نوع پرونده متفاوت می باشد و برای دریافت دقیق قیمت انواع سند اجاره ای پیشنهاد می شود با دفتر گروه مشاورین کارگزاران در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است که این مرکز اجاره سند هیچ گونه محدودیتی در ارائه اسناد مورد نیاز شما نداشته و کلیه وثیقه های درخواستی را بدون پیش پرداخت به دادگاه ارائه می نماید و شما می توانید بعد از آزادی متهم نسبت به تسویه هزینه سند اجاره ای اقدام نمایید.

گروه مشاورین کارگزاران دارای مشاوره 12 ساعته از ( 8 صبح تا 8 شب ) می باشد که آماده پاسخگویی سوالات شما در زمینه تهیه سند اجاره ای برای دادگاه ها و دادسراهای کشورمی باشد تا با راهنمایی دقیق کارشناسان این مرکز اجاره سند ، در کمترین زمان ممکن وثیقه مورد نیاز خود را تهیه نمایید.


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *