تهیه سند برای زندانی

تهیه سند برای زندانی

تهیه سند برای زندانی

تهیه سند برای زندانی چرا و چگونه باید انجام شود ؟ جهت ضمانت و آزادی متهم در صورت وجود شرایط پرونده و همچنین صادر شدن قرار وثیقه از طرف مقام محترم قضایی میتوان توسط ارائه وثیقه ، متهم را تا زمان رسیدگی نهایی به پرونده ضمانت نمود . این وثیقه میتواند مال منقول یا غیر منقول باشد . در بسیاری از موارد ، یک سند که ارزش آن با میزان قرار وثیقه صادر شده برابری کند جهت ضمانت متهم قرار داده می شود .

این سند که به عنوان ضمانت ارائه می شود حداقل باید با میزان قرار صادره برابر باشد . اما اگر کمتر باشد ضمانت مقدور نیست . اما اگر ارزش وثیقه بیش از قرار وثیقه باشد اشکالی در کل کار پیش نخواهد آمد . سند و وثیقه را میتوان تهیه و در اختیار مرجع قضایی قرار داد .

گاها این سند با ارزش قرار صادر شده ، در اختیار خانواده متهم یا برخی از خویشاوندان قرار دارد و میتوان آن را ارائه نمود . اما اگر به هر دلیل دسترسی به این میزان وثیقه وجود نداشت میتوان سند و وثیقه را اجاره نمود . اما اینکه اجاره سند یا بهتر بگوئیم تهیه سند ضمانتی برای زندانی باید از کدام مرجع و توسط چه شخصی صورت گیرد خود یک موضوع مهم است .

در حال حاضر ممکن است شما با مراجع و اشخاص زیادی روبرو شوید که قصد دارند تا سند اجاره ای به شما تحویل داده و در قبال آن هزینه ای را دریافت کنند . این اشخاص معمولا در اطراف دادگاه و دادسرا ها در حال حاضر فعالیت گسترده را انجام داده و ممکن است با وعده وعید های مالی که شامل هزینه های کمتر است شما را فریب دهند . البته این حرف به این معنی نیست که همه اشخاصی که قصد ارائه سند را دارند غیر معتبر هستند . منظور همکاری با اشخاص با تجربه ، دارای توان کافی و بهتر از آن همکاری با دفاتر معتبر اجاره سند است .

هزینه های اجاره سند معمولا زیاد هستند از این جهت دقت داشته باشید که از چه کسی و چه مرجعی اقدام به تهیه سند و پرداخت هزینه می کنید چرا که با یک اشتباه کوچک ممکن است هزینه های بسیار زیادی از شما هدررفته و نتیجه مد نظر نیز حاصل نشود .

اجاره سند توسط یک قرارداد رسمی و کاملا قانونی طبق قانون مدنی کشور بین شما و مرجع اجاره دهنده تنظیم شده و هزینه تحویل سند معمولا بصورت سالانه محاسبه می شود . برخی از مراجع بخشی از هزینه را در ابتدای کار و بخشی دیگر از آن را هنگام به اتمام رسیدن مراحل کاری و اداری از خانواده متهم دریافت می کنند . در مجموعه کارگزاران در ابتدای کار هیچ مبلغی تحت عنوان پیش پرداخت دریافت نشده و تمام مراحل تسویه حساب به هنگام اتمام روند کاری و اداری انجام خواهد شد . در رابطه با هزینه های اجاره سند و همچنین شرایط و ضوابط هرکدام در مقاله جامع ” اجاره سند ” صحبت شده است .

تهیه سند برای زندانی از گروه مشاورین کارگزاران

تهیه سند برای زندانی بسیار راحت و بدون نیاز به پرداخت هیچگونه مبلغی بابت پیش پرداخت به همراه تسویه حساب در اتمام مراحل کاری و اداری فقط در مجموعه کارگزاران . گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز ارائه کننده خدمات تهیه سند برای زندانی ، مشاوره ، ضمانت متهم و زندانی و … در سراسر کشور با دو دهه تجربه موفق و صدها کیس در زمینه مشاوره و آزادی زندانی خدمات خود را بدون محدودیت به سراسر کشور ارائه می نماید .

جهت مشاوره با کارشناسان ما میتوانید از طریق پل های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما ، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید . گروه مشاورین کارگزاران ضمانت نامه ها و وثیقه های اجاره ای را بدون محدودیت در میزان وثیقه و ارائه خدمات ، به تمامی شهره های استان ارائه می نماید . خدمات ما شامل :

  • تهیه سند برای زندانی
  • ضمانت متهم با سند اجاره ای
  • مرخصی زندانی
  • ارائه ضمانت و وثیقه برای دادگاه و دادسرا
  • ضمانت با فیش حقوقی
  • سند برای گمرکی
  • سند برای زندانی مالی و …

خدمات ما برای آزادی و ضمانت زندانیان جرائم غیرعمد با توجه به نوع پرونده و میزان وثیقه بدون محدودیت به سراسر کشور ارائه می شود . گروه مشاورین کارگزاران از ابتدای شروع به کار همواره هدف خود را بر این قرار داد تا بتواند خدمات خود را به بهترین شکل به خانواده های محترم ارائه نماید .

در این میان افراد یا مجموعه هایی هستند که متاسفانه یا در این زمینه غیر عامل هستند و یا به صورت غیر حرفه ای فعالیت می کنند . خانواده های زیادی بودند که متاسفانه اطلاعات کافی در زمینه تهیه سند برای زندانی نداشته و به اندازه کافی در گرداب اینگونه افراد یا مجموعه ها گرفتار شدند . راه حل تمامی این موارد را میتوان به کسب دانش و اطلاعات لازم در مورد مراحل تهیه سند برای زندانی و ضمانت او ربط داد .

همانگونه که ممکن است بدانید تهیه سند برای زندانی و ضمانت او یک پروسه حقوقی است و نمیتوان این کار را توسط هر شخص یا مرجع غیر عامل انجام داد . اگر خود خانواده متهم قصد داشته باشد به تنهایی این کار انجام دهد ( در صورت داشتن وثیقه معتبر ) هفته ها زمان خواهد برد به این دلیل که تجریه و کاردان بودن در این زمینه بسیار مهم است .

شاید گرفتن یک نامه نیابت توسط یک شخص کاردان بسیار کوتاه تر از چیزی باشد که شما فکر می کنید پس از این جهت برای حصول نتیجه مورد نظر در کوتاهترین زمان شما می بایست با مجموعه هایی همکاری نمائید تا شما را در مسیر درست هدایت نموده و بتوانید در کوتاهترین زمان شاهد آزادی عزیزان خود باشید . ( در این بین بهتر است اشاره کنیم که مراحل کامل اجاره سند جهت ضمانت و یا آزادی متهم به شکل کامل در مقاله ” اجاره سند ” که لینک آن در بالای صفحه قرار داده شده است توضیح داده شده )

تهیه سند برای زندانی بدون پیش پرداخت با تسویه حساب نهایی

گروه مشاورین کارگزارن در ابتدا و یا حین انجام پروسه پرونده شما هیچگونه هزینه خاصی دریافت ننموده و تمام مراحل تسویه حساب به انتهای کار و آزادی عزیزان شما موکول شده است . مجدد تاکید داریم این حرف به این معنی نیست که اگر مجموعه یا شخصی  از شما در ابتدای کار مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت نمود ، معتبر نیست . شیوه کار در مجموعه کارگزاران از همان ابتدا برا این اساس بوده و ما به دعای خیر شما بیشتر از هرچیزی نیاز داریم .

شما خانواده های محترم که هم اکنون نیازمند تهیه سند و ضمانت نامه به شکل اجاره هستید ، می توانید تلفن خود را برداشته و از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس بگیرید . ما همه روزه حتی در روزهای تعطیل آماده هستیم تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم .

آزادی عزیزان شما و بودن آنها در کنار کانون گرم خانواده تنها چیزی است که بیشتر از شما آرزوی ماست . امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک ، سهمی در شادی شما داشته باشیم . برای اطلاع از نحوه ارائه خدمات و همچنین مشاوره با کارشناسان تنها با شماره تماس های درج شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و با مشاوران و کارشناسان ما در رابطه با پرونده خود مشاوره نمائید .

تهیه سند برای زندانی در مجموعه کارگزاران و آزادی زندانی شما ، سریع تر و آسان تر از آن چیزی خواهد بود که شما تصور می کنید . در کنار شما هستیم و خرسندیم که برای شما گامی کوچک برخواهیم داشت . مفتخریم به خدمت گذاری برای هم میهنان عزیز و همچنین خانواده های متهمان جرائم غیر عمد .

سئوالات متداول

بله . شما خانواده های محترم میتوانید جهت تهیه سند و ضمانت نامه های اجاره ، از سراسر کشور بدون محدودیت از طریق پل های ارتباطی با کارشناسان ما مشاوره نموده و همان مراحل کاری و اداری را در کنار ما طی کنید تا شاهد آزادی عزیزان خود باشید .

هزینه اجاره هر سند با توجه به میزان قرار صادره از طرف مقام محترم قضایی و همچنین شرایط کلی پرونده و نیز مراحل کاری ، توسط کارشناسان مجموعه محاسبه و خدمت شما ارائه خواهد شد .

  • 1400-01-18   
  • 1401-02-26   
  • کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 5 =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت