سند اجاره ای برای آزادی زندانی

سند اجاره ای برای آزادی زندانی

دسته ها : سند اجاره ای

سند اجاره ای برای آزادی زندانی

سند اجاره ای برای آزادی زندانی در سراسر کشور توسط گروه مشاورین کارگزاران ، ارائه سند و ضمانت نامه بدون پیش پرداخت با اسناد ضمانتی معتبر و سالم ، بدون پیش پرداخت و بدون محدودیت در میزان وثیقه زیر نظر وکلای کاردان و کارشناسان خبره ، تماس با ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی روزهای تعطیل :

 02166891290 / 02166872449

گروه مشاورین کارگزاران یکی از معتبرترین و بزرگترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه در سراسر کشور ، ضمانت متهم و زندانی را زیر نظر وکلای خبره خود در نهایت شفافیت در کنار شما عزیزان پیش برده و تمامی مراحل را در 48 ساعت کاری انجام خواهد داد .

شما خانواده های محترم و عزیزانی که نیاز به تهیه سند و ضمانت نامه با مناسب ترین قیمت در شهر و یا شهرستان خود دارید می توانید به راحتی از طریق خطوط ارتباطی همه روزه با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما در رابطه با پرونده خود مشاوره نمائید .

کارشناسان ما پس از مشاوره و احراز شرایط پرونده ، مراحل کاری پرونده شما را از همان لحظه آغاز خواهند نمود . کارشناسان ما با توجه به تجربه چندین ساله خود در زمینه پرونده های ضمانت و آزادی متهمان و زندانیان جرائم غیرعمد ، در کوتاهترین زمان ممکن مسیر آزادی و ضمانت زندانی شما را به لطف خداوند بزرگ هموار خواهد نمود . همواره موفقیت هایی که در این راه کسب نموده ایم را مدیون دعای خیر شما خانواده های محترم بوده ایم که مسیر را برای ما هموار تر و دلگرمی ما را برا ادامه این کار بیشتر نموده است .

سند اجاره ای برای آزادی زندانی

سند اجاره ای برای آزادی زندانی باید دارای شرایط خاصی باشد و هر سندی را نمی توان برای ضمانت متهم یا زندانی ارائه نمود . اسنادی که جهت ضمانت ارائه می شوند نباید کارهای ناقص داشته باشند برای مصال کارهای شهرداری یا در رهن بودن سند ارزش ان را برای ضمانت ساقط میکند .

اسنادشش دانگ مسکونی در صورتی که کارهای ناقص نداشته باشند می توانند یکی از بهترین نوع وثیقه برای ضمانت متهم باشند . ضمانت متهم بسته به نوع اتهام می تواند با فیش حقوقی ، سند مسکونی شش دانگ و … صورت گیرد که این ضمانت بسته به نوع پرونده و ارزش وثیقه دارد .

پیشنهاد گروه مشاروین کارگزاران در تمامی مراحل ، تماس با دفتر مجموعه و مشاوره با کارشناسان این گروه مشاورین می باشد تا بتوانید در کمال آرامش هم پاسخ سولات خود را دریافت نموده و هم در صورت احراز شرایط همکاری خود را با ما آغاز نمائید .

گروه مشاورین کارگزاران با صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانی در خدمت تمامی هم میهنان عزیز از سراسر کشور می باشد . خدمات ما بدون محدودیت در ارائه خدمات و بدون محدودیت در میزان وثیقه ارائه می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *