سند اجاره ای برای ضمانت متهم

سند اجاره ای برای ضمانت متهم
    گروه مشاورین کارگزاران

سند اجاره ای برای ضمانت متهم

سند اجاره ای برای ضمانت متهم ، توسط گروه مشاورین کارگزاران در سراسر کشور ، ارائه به دادگاه ها و دادسرا های کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه و ارائه خدمات . کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه در کشور می باشد .

همه روزه از 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی هستیم

حتی در روز های تعطیل

با ما تماس بگیرید

 02166891290 / 02166872449

سند اجاره ای برای ضمانت متهم

سند و ضمانت نامه اجاره ای می تواند ارزش های متفاوتی داشته باشد این ارزش با توجه به میزان وثیقه تعیین شده از طرف قاضی دادگاه می باشد و متهم می تواند با ارائه سندی که با این میزان وثیقه برابری نماید می تواند خود را ضمانت نماید . اگر به این میزان وثیقه دسترسی داشته باشیم که مشکلی نداریم و می توانیم آن را به عنوان ضمانت ارائه کنیم .

اما اگر دسترسی به وثیقه نباشد یا باید متهم در وضعیت حبس باشد و یا اینکه خودش به نوعی سند را تهیه کند . تهیه سند از دوستان و آشنایان در حال حاضر به این سادگی نیست و با توحه به افزایش قیمت های مسکن و کلیه اقلام در جامعه ، تمامی افراد هرچه دارند با 4 دست خود نگه داشته اند و سعی در حفظ سرمایه خود دارند . از این جهت شاید در این مواقع استرس و مشغله های فکری مختلف ما را دوره کند .

اما لازم است بدانید که همیشه اینگونه نیست . فقط زمانی این مشکلات پیش خواهند آمد که ما با قوانین و نحوه اجاره سند اجاره ای آشنایی لازم را نداشته باشیم . همانگونه که بسیاری از افراد جامعه هنوز اطلاع ندارند که می توان با پرداخت هزینه ای ، سند و ضمانت نامه اجاره کرد و از آن استفاده کرد .

تهیه سند اجاره ای با ساده ترین روش

اگر شما نیاز به سند اجاره ای برای ضمانت متهم دارید نیاز نیست تا به خود درگیری و مشغله فکری وارد کنید . گروه مشاورین کارگزاران در کنار شماست . بااینکه مجموعه ما در شهر تهران قرار داد اما توجه داشته باشید که خدمات ما بدون محدودیت به سراسر کشور ارائه می شود . شما می توانید به راحتی تلفن خود را برداشته و از طریق خطوط ارتباطی با ما تماس بگیرید .

مشاورین و کارشناسان ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند .

گروه مشاورین کارگزاران به لطف خداوند و دعای خیر شما عزیزان و خانواده های عزیز توانسته است تا صدها کیس مشاوره ای موفق را تاکنون به اتمام برساند و با یاری خداوند هرروز بهتر از روز قبل آماده خدمات دهی به شما هم میهنان است .

اسناد موجود در گروه مشاورین کارگزاران تماما کارشناسی شده و بدون مورد هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر و زیر نظر وکلای باتجربه ما تمامی مراحل را تنها در عرض چند روز پیش ببرید و شاهد آزادی عزیزان خود باشید .

همواره در تلاش هستیم تا جایی که می توانیم در جهت شادی دل های شما گام برداریم و از خداوند یاری می طلبیم تا بتوانیم همچنان در خدمت شما باشیم . توجه داشته باشید که هزینه سند اجاره ای برای ضمانت متهم یا زندانی متناسب با ارزش پرونده تعیین می شود و نمی توان یک قیمت ثابت یا حدودی را برای تمامی ضمانت نامه ها ارائه نمود .

بسیاری از عزیزان زمانی که هنو با ما مشاره هم ننموده اند در حال پرسیدن قیمت هستند . در حالی که ابتدا باید وضعبت پرونده بررسی شود و اگر شرایط ضمانت با قرار وثیقه آن صادر شده بود و همچنین امکان ارائه خدمات از طرف ما بود ، شرایط پرونده بررسی و متناسب با ارزش پرونده ، هزینه هم برآورد شود .

ضمن اینکه جهت پرداخت تمامی هزینه ها گروه مشاورین کارگزاران خدمات مناسبی  به هم میهنان عزیز ارائه می نماید و شما هنگام عقد قرارداد با دفتر مجموعه و تودیع قرار وثیقه هیچگونه مبلغی را پرداخت ننموده و تمامی تسویه حساب ها پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت .

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید . باتشکر کارگزاران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی