02166891290     02166872449
02166891290     02166872449

سند اجاره ای در یزد

سند اجاره ای در یزد

سند اجاره ای در یزد فوری و مطمئن

اگر نیازمند تهیه سند اجاره ای در یزد هستید ممکن است از خود بپرسید که ضمانت نامه اجاره ای در این شهر را از کدام مراجع میتوان تهیه کرد و آیا این اسناد اجاره ای معتبر هستند یا خیر ؟ درکل برای آن دسته عزیزان که اطلاعی در مورد اسناد اجاره ای ندارند میتوان اینگونه گفت که اگر شخصی به دلایلی در یک پرونده متهم شناخته شود ( که متهم شناخته شدن فرد مشروط به تحقیقات در پرونده توسط دادسرا است و مراحل خاص خود را دارد ) اگر جرایمی که در پرونده مطرح هستند از دسته جرائم غیر عمد باشند ، و چون پرونده تا رسیدگی نهایی و ارجاع به مراجع بالادست همچون دادگاه ، یک بازه زمانی نیاز دارد ، در این بازه شخص متهم باید زندانی شود تا تحقیقات پرونده به مراحل لازم برسد .

اجاره سند در یزد فقط با یک تماس : 02166030739 و 02166891290

اما اگر شخص متهم است و پرونده او در دسته جرائم غیرعمد قراردارد ، در بیشتر موارد مقام محترم قضایی که پرونده را بررسی می کند میتواند قرار وثیقه صادر کند . قرار وثیقه به این معنی است که شخص متهم با ارائه میزان مشخصی وثیقه که با توجه به ارزش پرونده تعیین خواهد شد ( پول ، سند ملک ، خودرو و … ) موقتا تا زمان رسیدگی نهایی به پرونده در خارج از زندان باشد و به پیگیری کارهای پرونده خود بپردازد . شخص متهم در این بازه زمانی بهتر از هرکسی میتواند با اخد وکیل ، جمع آوری شواهد و مدارک و کارهایی ازاین دست در جهت رفع اتهام از خود تلاش کند چون هیچکس بهتر از خود او نمیتواند شرایط پیش آمده را درک کند . این وثیقه نیز به این دلیل لازم است تا هرزمان که نیاز بود متهم در مراجع قضایی حاضر شود .

توجه داشته باشید که اگر شخص متهم که برای او امکان آزادی به قید ضمانت وجود دارد ، دسترسی به وثیقه با ارزش خواسته شده از مراجع قضایی را ندارد ولی شرایط ضمانت به قید وثیقه را دارد میتواند آن میزان وثیقه را اجاره کند . یا به عبارتی اجاره سند انجام دهد و یک سند شش دانگ را با پرداخت هزینه به مرجع قضایی ارائه نموده و موقتا آزاد شود . البته اجاره کردن سند به همین راحتی نیست و شرایط و ضوابط خاص خود را دارد .

 

اولا ، از هر شخص یا مرجعی نمیتوان سند اجاره کرد ، و هرسندی را هم نمیتوان به عنوان ضامن متهم به مراجع قضایی ارائه نمود ، به همین خاطر باید اطلاعات کافی در این مورد داشت . برای مثال جهت تهیه سند اجاره ای در یزد ، باید توجه داشت که این شهر و در کل شهرها و شهرستان های کشور ، بجز تهران و به اندازه پایتخت ، مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت نامه ندارند و همچنین کمی سطح آگاهی نسبت به تهیه اسناد ضمانتی با روش اجاره پایین تر است از این جهت اکثر پرونده هایی که نهایتا به مراکز معتبر مراجعه می کنند ، از شهرستان ها بوده و در دام اشخاص یا دفاتری افتاده‌اند که خدمات مدنظر را به شکل درست ارائه نکرده‌اند . از این جهت تهیه سند اجاره ای در یزد یا سایر شهرستان ها همواره با کمی ترس و استرس همراه است به این دلیل که هزینه تهیه یک سند معمولا مبلغ بالایی است و نمیتوان در صورت عدم نتیجه گیری درست ، هربار با مراجع و دفاتر مختلف همکاری کرده و همان هزینه را دوباره پرداخت کرد .

به همین دلیل باید دقت داشته باشید ، سندی که قصد اجاره آن را دارید از چه شخص یا دفتری تهیه می شود ! دفاتر معتبری که امر تودیع وثیقه را انجام میدهند بسیار کم هستند . گروه مشاورین کارگزاران یکی از دفاتر معتبر است که با دو دهه تجربه کاری ، و صدها کیس مشاوره و آزادی زندانی همواره در تلاش بوده است تا با ارائه اطلاعات درست به خانواده های محترم و تمامی عزیزانی که با این امر مواجه هستند ، تا حد توان سطح آگاهی را افزایش دهد .

هزینه تهیه سند اجاره ای چقدر است ؟

یکی از مهم ترین سوالات در مورد تهیه سند ، هزینه اجاره آن است . تفاوتی ندارد برای تهیه سند اجاره ای در یزد اقدام کنید یا تهران و یا سایر شهر های کشور ! هزینه اجاره سند دارای عرف مشخصی است که باید با توجه به بررسی شرایط پرونده و مراحل کاری و اداری آن ، توسط یک کارشناس کاربلد محاسبه شود و نهایتا به شخص یا خانواده‌ای که قصد تهیه سند اجاره‌ای دارد اعلام شود . اگر هزینه اجاره سند شما بصورت درصدی از مبلغ کل سند محاسبه می شود این کار به هیچ عنوان صحیح نیست . یعنی اگر ارزش سندی که به شما اجاره داده می شود برابر با 1 میلیارد تومان است و هزینه اجاره آن متقابلا 100 میلیون تومان اعلام می شود یعنی 10% از کل ارزش سند ، و متاسفانه کار درستی نیست  ، چراکه همانطور که گفته شد ، مبلغ اجاره سند نیاز به محاسبه و بررسی پرونده دارد .

پرداخت هزینه های سند اجاره‌ای

پرداخت هزینه های سند اجاره‌ای ممکن است به چندین روش انجام شود ، یعنی زمانی که شما با دفتر معتبری برای امر تودیع وثیقه همکاری می کنید ، ممکن است بخشی از هزینه را جهت شروع کار و ارائه سند به مرجع قضایی و هزینه های جانبی پرونده از شما اخذ کنند و مابقی هزینه را در انتهای مراحل کاری و اداری جهت تسویه با شما در میان بگذارند . در این مورد شیوه کار هر مجموعه متفاوت است . اما در بهترین حالت مجموعه میتواند ضمن عقد قرارداد با شما هیچ هزینه خاصی به عنوان پیش پرداخت دریافت ننموده و پس از اتمام مراحل پروند شما ، تحت نظر مجموعه و وکلای خبره آن ، نهایتا پس از آزادی زندانی ، نسبت به تسویه حساب های این پروسه اقدام کنید . دقیقا همین خدمت از همان روز شروع به کار گروه مشاورین کارگزاران در دستور کار قرار داشت و همیشه نیز اینگونه خواهد بود چراکه ما برای رفاه حال خانواده های محترم هرگز جیب خودمان را الویت کار قرار ندادیم و بازگشت عزیزان شما به آغوشتان برای ما اهمیت زیادی داشته و دارد .

شما عزیزان برای سهولت جهت تهیه سند اجاره

ه‌ای در یزد و هر استان و شهری از کشورمان میتوانید تنها با یک تماس نسبت به مشاوره با کارشناسان و وکلای مجموعه اقدام کنید تا پس از احراز شرایط پرونده شما ، در کوتاه ترین زمان نسبت به شروع مراحل کاری و اداری پرونده شما اقدام شود . افتخار ما ، دو دهه تجربه و آزادی عزیزان شما در کمتر از 48 الی 72 ساعت کاری است .

  • 1399-02-03   
  • 1402-07-01   
  • کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

گروه مشاورین کارگزاران

logo-samandehi