سند برای آزادی زندانی

سند برای آزادی زندانی

سند برای آزادی زندانی

زندانیان و متهمان جرائم غیر عمد ، معمولا امکان آزادی با قرار وثیقه را دارند . مقام محترم قضایی با توجه به شرایط پرونده ، اگر قرار وثیقه را صادر نماید میتوان با قرار دادن میزان مبلغ قرار توسط مال منقول یا غیر منقول ، ضمانت متهم و زندانی را انجام داد . سند برای آزادی زندانی ، بدون محدودیت در میزان وثیقه ، معتبر و فوری ، برای سراسر کشور . سند ضمانتی برای زندانی ، جرائم غیر عمد ، بدون دریافت پیش پرداخت و بدون محدودیت در میزان وثیقه . شما خانواد های محترم جهت تهیه سند و ضمانت نامه می توانید همین امروز از طریق شماره تماس های ارائه شده در وب سایت با گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان این مجموعه ، مراحل کاری و اداری خود را از همان روز آغاز کنید .

سند و ضمانت نامه با مناسب ترین قیمت برای تمامی دادگاه ها و دادسرا های کشور ، در کوتاه ترین زمان زیر نظر وکلای خبره مجموعه کارگزاران با بیش از 2 دهه سابقه و صدها کیس موفق مشاوره و ضمانتی ، همه روزه از 8 صبح تا 8 شب آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما خانواده های محترم می باشد .

زمانی که مقام محترم قضایی برای شخصی با توجه به شرایط پرونده او قرار وثیقه صادر می نماید ، متهم می تواند با قرار دادن حداقل این میزان وثیقه موقتا ضمانت خود را انجام دهد . اما ممکن است این قرار صادره به اندازه باشد که او توانایی تامین آن را ندارد و یا اینکه کلا دسترسی به سند یا ضمانت نامه ندارد که میزان ارزش آن با قرار تعیین شده از طرف مقام قضایی برابری کند . از این جهت می تواند وثیقه با میزان قرار تعیین شده را اجاره کند .

اجاره سند برای آزادی زندانی چگونه است ؟

در این بین موضوع اصلی می تواند این باشد که چگونه این سند و ضمانت نامه را باید اجاره کنیم و از چه کسی اجاره کنیم ؟ این همان موضوعی است که اصل قضیه را شامل می شود . شما باید برای تهیه سند و ضمانت نامه حتما با مراجع معتبر همکاری نمائید .

اول از هر چیز لازم است بدانید تا نمی توان هر سند و ضمانت نامه را به عنوان وثیقه به دادگاه یا دادسرا ارائه کرد . سند و ضمانت نامه که قرار است به عنوان تضمین یک شخص به دادگاه ارائه شود ، حتما باید شرایط تعیین شده را داشته باشد از جمله اینکه کارهای ناقص شهرداری و اوقاف و … نداشته باشد . در اکثر موارد سند ارائه شده باید شش دانگ بوده و فاقد هرگونه ایراد و مشکل باشد و برخی موارد دیگر که عدم وجود هر یک از انها ، سند را فاقد ارزش برای ضمانت خواهد نمود .

مورد دوم مرجعی است که قرار است سند را به شما اجاره دهد . در حال حاضر تعداد مراجع یا اشخاصی که سند و ضمانت نامه اجاره میدهند نسبت به قبل بیشتر شده است . اما در این بین کدامیک از آنها معتبر هستند و می توان به آنها اعتماد کرد ؟ در بین این دفاتر اجاره دهنده سند ، برخی از دفاتر متاسفانه به نوعی غیر عامل محسوب می شوند و به صورت غیر حرفه‌ای در این زمینه در حال فعالیت هستند . اول از هر چیزی باید توجه داشته باشید که تخصص و تجربه در این زمینه بسیار مهم است و انجام مراحل ضمانت زندانی موضوعی نیست که هر کسی بتواند در همان روز اول و بار اول ، آن را بخوبی انجام داده و به اتمام برساند . ازهمین جهت داشتن تجربه حرف اول را می زند .

اسناد و ضمانت نامه هایی که توسط مرجع مربوط اجاره دهنده سند خدمت شما ارائه خواهد شد لازم است تا شرایط ذکر شده را داشته باشد در غیر اینصورت سند ارائه شد به شما فاقد هرگونه ارزش برای ضمانت متهم یا زندانی شما خواهد بود .

همچنین باید توجه داشت که اجاره دهنده سند برای آزادی زندانی ، سابقه مناسبی در زمینه ضمانت و ازادی زندانی داشته است یا خیر ؟ تمامی این موارد حکم می کند که ما قبل از اقدام به تهیه سند و ضمانت نامه ، بخوبی در رابطه با مرجعی که قصد داریم تا سند یا ضمانت نامه از او تهیه کنیم ، تحقیق کنیم چرا که هزینه های اجاره سند معمولا خیلی هم کم نیستند و شما یکبار توانایی پرداخت این هزینه را خواهید داشت . به همین دلیل اگر در همان یکبار ، کار شما به درستی انجام نشود ، مشکلات فراوانی گریبان گیر شما خواهد شد که احتمالا هم نمی توان بخش بزرگی از آن را جبران کرد .

اجاره سند برای آزادی زندانی توسط کارگزاران

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت نامه در کشور ، آماده ارائه خدمات به تمامی خانواده های محترم می باشد . کارگزاران با بیش از دو دهه سابقه در زمینه ضمانت و آزادی زندانی ، در کنار وکلای با تجربه و کارشناسان متخصص خود ، آماده است تا تمامی مراحل کاری و اداری شما را در کوتاهترین زمان انجام دهد .

مراحل اجاره سند در کارگزاران

مراحل کلی اجاره سند در گروه مشاورین کارگزاران :

 • در قدم اول شما با گروه مشاورین کارگزاران باید تماس گرفته و در مورد پرونده خودتان با کارشناسان ما مشاوره نمائید . در صورتی که شرایط پروند شما احراز شد می توانید بقیه مراحل را با ما پیش ببرید .
 • در قدم دوم نسب به حضور در دفتر گروه مشاورین کارگزاران و تنظیم قرارداد اجاره سند عطف به ماده 10 قانون مدنی اقدام کنید .
 • سپس سند و ضمانت نامه ارائه شده باید به بازپرس محترم ارائه شده و نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده در آن شهرستان واقع شده است دریافت شود .
 • در مرحله بعدی نامه نیابت به مجتمع قضایی مورد تقاضا ارجاع داده شده ، و دستور کارشناسی ملک مورد نظر دریافت می شود .
 • در صورت تایید توسط کارشناسان ، با اخذ دستور بازداشت سند از مقام قضائی محترم نسبت به بازداشت ملک مذکور ازطریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود .
 • در نهایت نامه بازداشتی اداره ثبت اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود .

توجه داشته باشید که در ابتدای مراحل کاری و یا در حین انجام آن ، هیچگونه هزینه از شما عزیزان دریافت نشده و تمامی تسویه حساب ها ، در انتهای مراحل کاری و اداری با شما انجام خواهد شد .

همانگونه که گفته شد داشتن تجربه حرف اول را در این زمینه می زند و شما برای اینکه بتوانید در مدت زمان معقولانه مراحل کاری و اداری خود را انجام دهید باید از تجربه کافی در مورد انجام مراحل اداری و کاری مربوط به ضمانت با سند آشنایی داشته باشید . برای مثال ارائه سند ، گرفتن نامه نیابت ، کارشناسی ملک مورد نظر و … همگی مراحلی هستند که باید جهت تامین وثیقه و ضمانت متهم انجام شود . لذا کاربلد بودن و داشتن تجربه حرف اول را خواهد زد .

وکلای ما همواره در کنار شما هستند تا مراحل کاری و اداری شما در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود و بسیار زودتر از آنچه فکر میکنید شاهد آزادی عزیزان خود باشید . گروه مشاورین کارگزاران با ارائه سند های ضمانتی سالم و بدون مشکل ، و با وکلای با تجربه خود ، در کنار شماست . همین امروز می توانید از 8 صبح تا 8 شب حتی در روز های تعطیل ، تلفن خود را برداشته و با مجموعه ما تماس بگیرید .  با تشکر کارگزاران

سوالات متداول این بخش

همه روزه از 8 صبح الی 8 شب حتی در روز های تعطیل هفته ، مشاورین ما آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما خانواده های محترم می باشند .

گروه مشاورین کارگزاران ضمن ارائه خدمات اجاره سند و ضامن معتبر ، هیچ مبلغی به عنوان پیش پرداخت از شما دریافت ننموده و تمامی مراحل تسویه حساب پس از به اتمام رسیدن پروسه اداری و کاری پرونده انجام خواهد شد .

 • 1400-01-25   
 • 1401-02-26   
 • کارگزاران

یک پاسخ به “سند برای آزادی زندانی”

 1. کارگزاران گفت:

  همه روزه از طریق خطوط ارتباطی ارائه شده در خدمت شما عزیزان هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + دو =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت