سند برای زندانی

سند برای زندانی

دسته ها : سند اجاره ای

سند برای زندانی

اجاره سند برای زندانی ، ضمانت زندانی ، آزادیی زندانی با اجاره سند ، ضمانت متهم و زندانی در دادگاه و … تنها بخشی از خدمات گروه مشاورین کارگزاران می باشد . گروه مشاورین کارگزاران ، ضمانت زندانی در دادگاه ها و دادسراهای سراسر کشور با اسناد ضمانتی معتبر و کارشناسی شده در اسرع وفت با ارائه خدمات به شکل فوری ، بدون دریافت پیش پرداخت و تسویه حساب پس از اتمام مراحل کاری و اداری .

 02166891290 / 02166872449

تهیه سند برای زندانی جهت ضمانت و یا مرخصی وی می تواند ار طریق مراجع معتبر صورت پذیرد . دفاتر معتبر در سطح کشور جهت اجاره سند بسیار کم هستند از این جهت حتما لازم است تا قبل از تهیه و اجاره سند حتما اطمینان لازم نسبت به مرجع اجاره دهنده را بدست آورید .

یکی از مهم ترین مسائل در تهیه اسناد اجاره ای ارزش سند و وثیقه تهیه شده است . همانطور که ممکن است بدانید زمانی که شخص با توجه به پرونده خود امکان ضمانت با سند را داشته باشد دادگاه قرا وثیقه را صادر می نماید و این میزان مبلغ مشخصی ندارد و با توجه به نوع اتهام و پرونده تعیین خواهد شد . شخص متهم می تواند با ارائه وثیقه و ضمانت که ارزش آن با ارزش وثیقه تعیین شده برابری نماید موقتا خود را ضمانت نماید تا زمان رسیدگی نهایی به پرونده فرابرسد .

البته تهیه سند برای زندانی هم همینطور است و تفاوتی ندارد در صورتی که ارزش وثیقه با میزان قرار وثیقه برابری نکند نمی توان شخص متهم یا زندانی را ضمانت نمود .

همچنین موضوع مهم دیگر اعتبار و سالم بودن سند می باشد . زمانی که سندی برای ضمانت یا ازادی متهم و زندانی تهیه و یا اجاره می شود ، باید فاقد هرگونه مشکلی باشد که ان را از درجه اعتبار ساقط نماید  برای مثال کارهای ناقص شهرداری و دارائی و … سند را از درجه سالم بودن ساقط می نماید و نمی توان ان را به عنوان ضمانت متهم یا زندانی جهت وثیقه ارائه نمود .

سند برای زندانی زیر نظر وکلای خبره

گروه مشاورین کارگزاران متشکل از وکلای کاردان و کارشناسان خبره در فضایی کاملا حقوقی و با تجریه چندین ساله در زمینه ضمانت و آزادی صدها کیس ، هم اکنون آماده است تا خدمات خود را در سراسر کشور به هم میهنان عزیز ارائه نماید و شما خانواده های محترم که نیارمند تهیه سند برای زندانی یا متهم خود هستید ، از هر کجای کشور می توانید به راحتی از طریق خطوط ارتباطی با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره نمائید .

کارشناسان ما تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با صبر و حوصله آماده پاسخگویی به شما خانواده های محترم می باشند . جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات خود با ما تماس بگیرد .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از معتبرترین مراجع تهیه سند و ضمانت در کشور


گروه مشاورین کارگزاران
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *