سند جهت ضمانت در استان البرز

سند جهت ضمانت در استان البرز

دسته ها : سند برای ضمانت

سند جهت ضمانت در استان البرز فوری و مطمئن

گروه مشاورین کارگزاران سند جهت ضمانت در استان البرز را در کمترین زمان ممکن عهده دار شده است تا روند آزادی متهمان جرایم غیر عمد از زندان را تسریع ببخشد و به یاری خانواده های محترم بشتابد .

این مرکزاجاره سند برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد درتمام شهرهای کشور اعم از تهران، البرز، تبریز ،کرمان ، یزد و… از وکلای خبره بهره می گیرد که اسناد مورد نیاز شما را چندین بار مورد بازبینی قرار می دهند تا از معتبر بودن اسناد ارائه شده به دادگاه اطمینان کامل را حاصل نمایند.

 02166891290 / 02166872449  دفتر مرکزی : تهران

فرد زندانی می تواند با دستور قاضی پرونده و قرار وثیقه به طور موقت از زندان آزاد شود که اگر وثیقه ارائه شده به دادگاه سند ملکی باشد باید شامل شرایط زیر باشد.
شرایط سند جهت ضمانت در استان البرز و تمامی شهر های کشور بدین شرح می باشد :
سند شش دانگ باشد
سند بدون مشکل و سالم باشد
سندی که برای وام یا مسائل دیگری استفاده شده باشد پذیرفته نمی شود
سند عرصه و اعیان باشد
سندی ارائه شود که مبلغ قرار را به صورت کامل پوشش دهد
البته لازم به ذکر است که سند تهیه شده برای وثیقه زندانی، باید قیمتی حدود 20 الی 30 درصد بیشتر از قرار وثیقه داشته باشد . چرا که اسناد ملکی توسط کارشناس اداره ثبت حدود 30 درصد زیر قیمت فروش منطقه محاسبه و ثبت خواهد شد .

شرایط تعیین وثیقه

مقام قضایی همواره با بررسی پرونده و بسته به نوع جرم ارتکاب شده توسط فرد متهم میزان وثیقه را تعین می نماید.
در این شرایط فرد متهم اختیار دارد که نوع وثیقه را بسته به توان خود معین و به دادگاه ارائه نماید در واقع فرد متهم می تواند از سند ملکی، فیش حقوقی، وجه نقد و… که توسط کارشناسان دادگاه مورد تایید باشد ارائه نماید تا آزادی خویش را مهیا سازد.
جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی در هزینه و نوع سند ارائه شده توسط برخی مراکز نامعتبر پیشنهاد می شود به مراکز اجاره سندی مراجعه نماید که دارای سابقه طولانی در این زمینه می باشند و اسناد معتبر مورد نیاز شما را در اسرع وقت آماده نماید.
برای جلوگیری از مشکلات قید شده، می توانید با گروه مشاورین کارگزاران که یکی از مراکز اجاره سند معتبر در سطح کشور می باشد تماس گرفته و بهترین سند را برای وثیقه زندانی خود تهیه کنید.
گروه مشاورین کارگزاران جهت دسترسی هم وطنان به اسناد مورد نیاز خود در اسرع وقت و با قیمت مناسب در تمام شهرهای کشورمان از وکلای خبره بهره می گیرد.
متاسفانه برخی مراکز اقدام به دریافت هزینه سند به صورت درصدی نموده اند که این کار غیرقانونی بوده و از مراجعه به چنین مراکزی خودداری نمائید.
این مرکز اجاره سند هیچ گونه پیش پرداختی جهت ارائه وثیقه مورد نیاز شما دریافت نخواهد نمود که می تواند دقت و کیفیت کار این مرکز اجاره سند را تضمین نماید.
گروه مشاورین کارگزارن دارای مشاوره 12 ساعته از (8 صبح تا 8 شب ) می باشد که آماده پاسخگویی سوالات شما ، در زمینه قیمت و شرایط ارائه سند جهت ضمانت در استان البرز می باشد.


گروه مشاورین کارگزاران
برچسب های پست :

2 پاسخ به “سند جهت ضمانت در استان البرز”

  1. سجاد گفت:

    با سلام سند واسه اصفهان هم دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *