02166891290     02166872449
02166891290     02166872449

سند ضمانتی برای زندانی

سند ضمانتی برای زندانی

سند ضمانتی برای زندانی توسط گروه مشاورین کارگزاران زیر نظر وکلای با تجربه و کارشناسان خبره ، برای مراجع قضایی سراسر کشور ، بدون محدودیت در ارائه خدمات و میزان قرار وثیقه . اجاره سند کارشناسی شده ، بدون مشکل ، برای سراسر کشور . همه روزه از 8 صبح تا 8 شب در خدمت شما هم میهنان عزیز هستیم . مشاوره رایگان همه روزه توسط کارشناسان و وکلای باتجربه .

سند ضمانتی برای زندانی ، معتبر و فوری

اگر شرایط پرونده امکان صدور قرار وثیقه را ایجاب نماید ، مقام محترم قضایی با توجه به نوع اتهام و همچنین شرایط پرونده ، میزان مبلغی را به عنوان وثیقه تعیین خواهد نمود تا متهم بتواند تا زمان رسیدگی نهایی به پرونده ، موقتا و به قید آن ضمانت آزاد باشد . شما عزیزان که به هر دلیلی قادر به تامین قرار وثیقه صادر شده از طرف مقام محترم قضایی برای پرونده خود نباشید می توانید به راحتی توسط مراجع قانونی و باتجربه ، این ضمانت نامه و سند ضمانتی برای زندانی را اجاره نمائید تا به لطف خداوند و یاری او ، گره از مشکل شما گشوده شود .

سند ضمانتی برای زندانی و گروه مشاورین کارگذاران

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت نامه های اجاره‌ای و سند ضمانتی برای زندانی برای ضمانت و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد می باشد . خدمات گروه مشاورین ما در سراسر کشور و بدون محدودیت ارائه می شود لذا شما خانواده های عزیز می توانید با خیالی راحت تلفن خود را برداشته و با ما یک تماس حاصل نمائید . برای ضمانت یا آزادی متهم و زندانی معمولا دلهره و استرس زیادی وجود دارد چرا که اگر دسترسی به میزان وثیقه تعیین شده وجود نداشته باشد یک دغدغه مهمتر آن وجود دارد که چگونه این میزان وثیقه را تهیه کنیم و اگر قرار بر اجاره آن باشد چگونه باید آن را اجاره کرد و توسط کدام مرجع یا شخصی باید این کار انجام شود ؟

البته این دلهره و استرس دو دلیل اصلی دارد . دلیل اول این است که بیشتر افراد نمی دانند که مراحل تهیه و اجاره سند به چه شکلی است و مورد دوم عدم آشنایی با مراجعی هستند که کار اجاره سند را انجام می دهند . اگر در مقالات اصلی وب سایت گروه مشاورین کارگزاران همچون بخش ” اجاره سند ” مطالعات کافی در حد چند دقیقه داشته باشید خواهید دانست که مراحل کلی اجاره سند چگونه است و شما در گام اول باید چگونه اقدام کنید تا بتوانید شاهد آزادی عزیزان خود باشید .

این عدم دانش متاسفانه به خانواده های بسیار زیادی ضربه زده است و چه بسیار بودند افرادی که متاسفانه به دلیل گرفتار شدن در مشکلاتی که ناشی از کم تجربگی یا غیر حرفه‌ای بودن مرجع اجاره دهنده بوده است تا مدت ها نتوانستند عزیزان خود را ملاقات کنند و از دست رفتن هزینه و زمان هم یک مشکل دیگر بوده .

تامین وثیقه بدون پیش پرداخت

آزادی زندانی با گروه مشاورین کارگزاران

گروه مشاورین کارگزاران از زمان شروع به کار خود تا امروز صد ها کیس موفق در زمینه آزادی و مشاوره زندانیان و ارائه سند ضمانتی برای زندانی و متهمان جرائم غیر عمد داشته است و خانواده های محترم همواره با دعای خیر خودشان راه ما را هموار تر نموده اند تا بتوانیم هر چند کم ، گره کوچکی از مشکلات خانواده های عزیز بگشائیم .

افرادی هستند که در قدم اول به عنوان متهم شناخته می شوند و ممکن است هرگز یک مجرم نباشند و اتهام وارد در همان حد یک اتهام باقی بماند که با بررسی و رسیدگی ها به پرونده او ، این موضوع مشخص خواهد شد . بنابراین در کشور ما قانونی وضع شده است که این شخص بتواند تا زمان رسیدگی نهایی پرونده ( که ممکن است اتهام وارده اثبات شده و متهم تبدیل به مجرم شود و یا اینکه از او رفع اتهام شود ) بتواند در خارج از محیط بازداشت به امورات رفع اتهام خود بپردازد . از این جهت میتوان وثیقه تحت عنوان مال منقول یا غیر منقول را با توجه به میزان وثیقه تعیین شده از طرف مقام قضایی که مسئول رسیدگی به پرونده است به مرجع قضایی مربوطه ارائه نمود . کارگزاران در تلاش است تا با ارائه خدمات تامین سند اجاره‌ای ، برای این دست از عزیزان ، بتواند سهمی هرچند کوچک در شادی دل آنها و خانواده های محترم داشته باشد همانگونه که دعای خیر شما همواره راه را برای ما هموار نموده است .

کارگزاران چندین و چند سال است که شاهد موارد بسیار زیادی همچون آزادی ، مشکلات مختلف در پرونده ها ، شرایط خاص پرونده های زندانیان و … بوده است از این جهت همواره توصیه نمودیم که قبل از حضور در دفتر گروه مشاورین کارگزاران حتما یک تماس با مجموعه ما حاصل نمائید تا بتوانیم به شکل مناسب راهنمایی های لازم را در خدمتتان قرار دهیم و سپس نسبت به تنظیم قرار داد و انجام مراحل تودیع وثیقه اقدام نمائید . تجربه و دانش در این زمینه حرف اول را خواهد زد . از انجایی که مراجع قضایی و حقوقی نباز به دانش مناسب دارند ، لذا خانواده های عزیز معمولا اطلاعات کافی در رابطه با روند پیگیری های پرونده ، کارشناسی ملک و اخذ نامه نیابت و … ندارند . لذا از این جهت وکلای مجموعه ، از همان روز اول در کنار شما هستند تا لحظه آزادی عزیزان شما . پس با خیالی راحت و خاطری آسوده در کنار ما باشید .

اطلاعات بیشتر در مورد سند ضمانتی برای زندانی

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه تهیه سند و تنظیم قرارداد اجاره وثیقه دارید می توانید این اطلاعات تکمیلی را به شکل کامل در بخش اجاره سند که در بالا لینک شده است بدست آورید . همواره آماده هستیم تا با آغوشی باز پذیرای شما خانواده های محترم باشیم . همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی در روز های تعطیل آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به شما هم میهنان عزیز هستیم . با تشکر گروه مشاورین کارگزاران ، مرجع اجاره سند و ضمانت نامه های اجاره ای برای ضمانت و آزادی زندانی

یادآوری : از آنجایی که در اکثر مقالات این وب سایت تاکید بر تهیه سند از مراجع قانونی و با تجربه شده است ، اما متاسفانه بازهم شاهد درگیری خانواده ها با اشخاص و مراجع غیر عامل هستیم . لذا خواهشمندیم قبل از اقدام به پرداخت هرگونه هزینه ، از صحت عملکرد سند ضمانتی برای زندانی مرجع مربوطه اطمینان حاصل نمائید تا گرفتا مشکلاتی همچون از دست رفتن هزینه ها ، آزاد نشدن زندانی و مشکلاتی از این دست نشوید . با تشکر

سئوالات

اولین قدم برای اجاره سند ، تماس با دفتر گروه مشاورین کارگزاران و بررسی شرایط پرونده است . در صورت احراز شرایط پرونده ، نسبت به حضور در دفتر و تنظیم قرارداد اجاره سند اقدام خواهد شد .

گروه مشاورین کارگزاران برای اجاره سند در گام اول هیچ مبلغی را دریافت ننموده و تمامی مراحل تسویه حساب پس از اتمام مراحل کاری و همچنین اداری پرونده صورت خواهد گرفت .

 • 1400-04-09   
 • 1402-07-02   
 • کارگزاران

5 پاسخ به “سند ضمانتی برای زندانی”

 1. جوادی گفت:

  سلام سند برای ضمانت متهم در مشهد برامون میفرستید ؟

  • کارگزاران گفت:

   با سلام ، امکان ارسال سند جهت ضمانت متهم وجود ندارد ، برای مشاوره و انجام مراحل تودیع وثیقه میتوانید نسبت به تماس با گروه مشاورین کارگزاران و انجام مراحل کاری و اداری اقدام کنید .

 2. صارمی گفت:

  لطفا برای سند مالی جهت شهرستان ملایر اگر می توانید کمک کنید با بنده تماس بگیرید . ایمیل را گذاشتم ممنون

 3. zzahra گفت:

  سلام پس اولش هیچ پولی برای اجاره کردن سند نمیخواد ؟

  • کارگزاران گفت:

   با سلام خدمت شما ، در مجموعه ما هیچ هزینه اولیه جهت امر تودیع وثیقه و اجاره سند از خدمتتان اخذ نخواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک − 1 =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

گروه مشاورین کارگزاران

logo-samandehi