سند فوری برای آزادی زندانی

سند فوری برای آزادی زندانی
    گروه مشاورین کارگزاران

سند فوری برای آزادی زندانی

سند فوری برای آزادی زندانی توسط گروه مشاورین کارگزاران ، زیر نظر وکلای متخصص و مشاورین باتجربه برای تمامی دادگاه ها و دادسرا های کشور ، بدون محدودیت در ارائه خدمات و وبدون محدودیت در میزان وثیقه .

تماس همه روزه – 8 صبح تا 8 شب

 02166891290 / 02166872449

گروه مشاورین کارگزاران با بیش از دو دهه تجربه در زمینه مشاوره و آزادی زندانی ، همه روزه از 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخ گویی به شما هم میهنان عزیز می باشد . با توجه به کپی برداری ها و همچنین ارائه خدمات توسط افراد غیر عامل و یا مجموعه هایی غیر حرفه ای ، لذا از شما صمیمانه تشکر می کنیم که در این مورد توجهات لازمه را داشته و با مراجع عامل همکاری نمائید .

ارائه سند فوری برای آزادی زندانی از جمله خدمات گروه مشاورین کارگزاران است . خب چرا سند فوری برای آزادی زندانی ؟ گروه مشاورین کارگزاران در وب سایت خود و در بخش خدمات ، اینگونه بیان می کند که آزادی زندانی شما در کمتر از 72 ساعت کاری توسط مشاورین مجرب .

زمانی که می توان متهم را با قرار وثیقه تعیین شده از طرف مقاوم محترم قضایی ضمانت نمود ، خانواده متهم در صورت نداشتن دسترسی به میزان وثیقه تعیین شده می توانند آن را اجاره کنند . در این شرایط ، اجاره سند پروسه قانونی خود را دارد و با توجه به مراحل مربوط به اجاره سند و تودیع وثیقه ، بسته به میزان تخصص و تجربه اجاره دهنده سند ، این پروسه می تواند حتی چندین هفته طول بکشد .

اما گروه مشاورین کارگزاران ، با توجه به تجربه و تخصص خود طی چندین سال ، در کمتر از 72 ساعت ، آزادی زندانی و متهم شما را تضمین می نماید .

تهیه سند اجاره ای فوری از سراسر کشور

شما خانواده های محترم می توانید همین حالا تلفن خود را برداشته و از سراسر کشور با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره نمائید . در صورت احراز شرایط پرونده ، از همان روز مراحل کاری پرونده شما آغاز شده و در کمتر از 72 ساعت شاهد ازادی زندانی خود خواهید بود . در قدم اول نسبت به حضور در دفتر مشاورین کارگزاران اقدام نموده و قرار داد اجاره سند طبق قانون مدنی کشور تنظیم  خواهد شد . در نهایت نسبت به اخذ نامه نیابت ، کارشناسی ملک و اخذ دستور بازداشت سند  و آزادی زندانی شما اقدام خواهد شد . تمامی این مراحل توسط گروه مشاورین کارگزاران و وکلای باتجربه این مجموعه انجام خواهد شد . شما با خیال راحت و تنها در چند روز عزیزان خود را در کنارتان خواهد دید .

کارگزاران همه روزه با صبر و حوصله آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد . با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی