02166891290     02166872449
02166891290     02166872449

سند گذاشتن برای مرخصی زندانی به چه صورت است؟

سند گذاشتن برای مرخصی زندانی به چه صورت است؟

سند گذاشتن برای مرخصی زندانی

از جمله خدمات بارز گروه مشاورین کارگزاران سند گذاشتن برای مرخصی زندانی و ضمانت زندانی با سند اجاره ای می باشد . زمانی که زندانی شما حائز شرایط مرخصی باشد می توان با قید ضمانت برای او مرخصی گرفت .

یکی از شرایط داشتن مرخصی برای زندانی گذشتن مدت مشخصی از حبس می باشد که البته با توجه به نوع جرم و پرونده تعیین می شود . همچنین یکی از مهمترین موضوعات تعیین میران وثیقه است . میزان وثیقه با توجه به نوع و ارزش پرونده تعیین می شود .

زمانی که دسترسی به وثیقه تعیین شده نداریم ناچار به تهیه سند از جای دیگری هستیم . اگر میزان وثیقه بسیار بالا باشد نمی توان به راحتی وثیقه مورد نظر را از دوست و آشنا تهیه نمود به همین دلیل باید سراغ مرجعی بود که سند با ارزش های مورد نظر را داشته باشند ، اسناد را کارشناسی کرده و در اختیار شما قرار می دهند . قیمت اجاره سند با توجه به نوع وثیقه تعیین می شود و برای تمام پرونده ها یکسان نیست چرا که میزان وثیقه یکسان نیست به همین دلیل در قبال پرداخت هزینه هایی ، سند را می توانیم اجاره کنیم .

البته تعداد مراجع معتبری که سند اجاره ای و ضمانت نامه های معتبر را ارائه می کنند بسیار کم هستند و لازم است تا شناخت کامل نسبت به این مراکز داشته باشید . این دفاتر انجام کاملا قانونی مراحل کاری و اداری و ضمن لحاظ عرف مشخص قیمت اجاره سند ، ضمانت نامه مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهند .

اجاره سند برای زندانی

مراحل مرخصی زندانی با اجاره سند

اجاره سند طی تنظیم یک قرارداد اجاره سند صورت می گیرد . البته گروه مشاورین کارگزاران ضمن فعالت چندین و چند ساله در زمینه اسناد اجاره ای و با صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانی ، ضمن قراداد احاره سند هیچگونه هزینه اضافی و ضمن آن هیچگونه پیش پرداخت از شما دریافت نمی کند . تسویه حساب بعد از اتمام تمامی مراحل کاری با دفتر گروه مشاورین صورت خواهد گرفت .

خدمات سند گذاشتن برای مرخصی زندانی

خدمات سند گذاشتن برای مرخصی زندانی همانطور که گفته شد یکی از خدمات اصلی کارگزاران می باشد ، شما عزیزان که قصد دریافت مرخصی برای زندانی خود را دارید اما دسترسی به سند و ضمانت نامه مورد نظر را نداشته ولی شرایط سند گذاشتن برای مرخصی زندانی را دارا می باشید می توانید با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و ضمن مشاوره با کارشناسان ما ، پس از احراز شرایط ، مراحل اداری پرونده خود را نیز با ما انجام دهید .

تنها کاری که انجام می دهید کافیست از طریق پل های ارتباطی با ما در تماس باشید . تمامی سوالات خود را از کارشناسان ما پرسیده و با وکلای خبره مشاوره نمائید . در تمامی مراحل پرونده از ابتدا تا حاصل شدن نتیجه مطلوب ، با صبر و حوصله در کنار شما خواهیم یود .

ضمن آزادی زندانی ، گروه مشاورین کارگزاران اکثر خدمات مربوط به اسناد اجاره ای برای ارائه به دادسرا ، دادگاه ، ثبت شرکت ، گمرکی ، اجاره فیش حقوقی جهت ضمانت و …. را در سراسر کشور ارائه می کند .

  • 1399-04-08   
  • 1402-07-01   
  • کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

گروه مشاورین کارگزاران

logo-samandehi