سند گذاشتن برای مرخصی زندانی

سند گذاشتن برای مرخصی زندانی

سند گذاشتن برای مرخصی زندانی

از جمله خدمات بارز گروه مشاورین کارگزاران سند گذاشتن برای مرخصی زندانی و ضمانت زندانی با سند اجاره ای می باشد . زمانی که زندانی شما حائز شرایط مرخصی باشد می توان با قید ضمانت برای او مرخصی گرفت .

یکی از شرایط داشتن مرخصی برای زندانی گذشتن مدت مشخصی از حبس می باشد که البته با توجه به نوع جرم و پرونده تعیین می شود . همچنین یکی از مهمترین موضوعات تعیین میران وثیقه است . میزان وثیقه با توجه به نوع و ارزش پرونده تعیین می شود .

زمانی که دسترسی به وثیقه تعیین شده نداریم ناچار به تهیه سند از جای دیگری هستیم . اگر میزان وثیقه بسیار بالا باشد نمی توان به راحتی وثیقه مورد نظر را از دوست و آشنا تهیه نمود به همین دلیل باید سراغ مرجعی بود که سند با ارزش های مورد نظر را داشته باشند ، اسناد را کارشناسی کرده و در اختیار شما قرار می دهند . قیمت اجاره سند با توجه به نوع وثیقه تعیین می شود و برای تمام پرونده ها یکسان نیست چرا که میزان وثیقه یکسان نیست به همین دلیل در قبال پرداخت هزینه هایی ، سند را می توانیم اجاره کنیم .

البته تعداد مراجع معتبری که سند اجاره ای و ضمانت نامه های معتبر را ارائه می کنند بسیار کم هستند و لازم است تا شناخت کامل نسبت به این مراکز داشته باشید . این دفاتر انجام کاملا قانونی مراحل کاری و اداری و ضمن لحاظ عرف مشخص قیمت اجاره سند ، ضمانت نامه مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهند .

مراحل مرخصی زندانی با اجاره سند

اجاره سند طی تنظیم یک قرارداد اجاره سند صورت می گیرد . البته گروه مشاورین کارگزاران ضمن فعالت چندین و چند ساله در زمینه اسناد اجاره ای و با صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانی ، ضمن قراداد احاره سند هیچگونه هزینه اضافی و ضمن آن هیچگونه پیش پرداخت از شما دریافت نمی کند . تسویه حساب بعد از اتمام تمامی مراحل کاری با دفتر گروه مشاورین صورت خواهد گرفت .

خدمات سند گذاشتن برای مرخصی زندانی همانطور که گفته شد یکی از خدمات اصلی کارگزاران می باشد ، شما عزیزان که قصد دریافت مرخصی برای زندانی خود را دارید اما دسترسی به سند و ضمانت نامه مورد نظر را نداشته ولی شرایط سند گذاشتن برای مرخصی زندانی را دارا می باشید می توانید با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و ضمن مشاوره با کارشناسان ما ، پس از احراز شرایط ، مراحل اداری پرونده خود را نیز با ما انجام دهید .

تنها کاری که انجام می دهید کافیست از طریق پل های ارتباطی با ما در تماس باشید . تمامی سوالات خود را از کارشناسان ما پرسیده و با وکلای خبره مشاوره نمائید . در تمامی مراحل پرونده از ابتدا تا حاصل شدن نتیجه مطلوب ، با صبر و حوصله در کنار شما خواهیم یود .

ضمن آزادی زندانی ، گروه مشاورین کارگزاران اکثر خدمات مربوط به اسناد اجاره ای برای ارائه به دادسرا ، دادگاه ، ثبت شرکت ، گمرکی ، اجاره فیش حقوقی جهت ضمانت و …. را در سراسر کشور ارائه می کند .

  • 1399-04-08   
  • 1401-02-26   
  • کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 4 =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت