شرایط اجاره سند

شرایط اجاره سند

دسته ها : اجاره سند

شرایط اجاره سند

شرایط اجاره سند چیست و تحت چه شرایطی می توان سند اجاره ای تهیه نمود ؟ اجاره سند زمانی است که شما نیاز به تامین وثیقه برای ارائه جهت ضمانت دارید و دسترسی به میزان وثیقه تعیین شده ندارید و میزان وثیقه از طریق دادگاه تعیین می شود و شما برای ضمانت باید این میزان وثیقه را ارائه نمائید .

02166891290 / 02166872449 

اموال منقول یا غیرمنقولی که ارزش انها با میزان وثیقه تعیین شده برابر باشد . اما همانطور که گفته شد گاها با توجه به نوع پرونده این میزان وثیقه بسیار زیاد است و دسترسی به ان وجود ندارد یعنی نه خودمان و نه دوست و آشنا چنین سندی را در دست ندارند تا ارزش آن با وثیقه مورد نظر برابری کند .

از همین جهت باید سند و وثیقه مورد نظر را اجاره نمود . اما سوالی که مهم است شرایط اجاره سند می باشد . بسیاری از افراد به دلیل همین عدم آگاهی در مورد شرایط اجاره سند ، هزینه های بسیار گزافی را پرداخت نموده و مشکلات مدید دیگری را نیز متحمل شده اند .

قبل از هرچیز لازم است بدانید اجاره سند و وثیقه را نباید از هر شخصی یا مرجعی انجام داد . متاسفانه هم اکنون خود ما شاهد هستیم که افراد بسیاری که بصورت غیر عامل در این زمینه فعالیت می کنند در حال تیلیغات و دادن وعده وعید های فریب دهنده هستند تا با کلاهبرداری کاملا روشن ، مشکلات شما را چندین برابر کنند .

اجاره سند باید از مراجع معتبر صورت گیرد . دفاتر عامل در این زمینه در کشور در حال فعالیت هستند و شما می توانید با مراجعه به دفاتر این مراجع ، با داشتن مشاوره در زمینه پرونده خود ، در مسیری کارشناسی شده سند و ضمانت نامه مورد نیاز خود را تهیه نموده و آن را به مراجع مورد نظر جهت ضمانت ارائه نمائید .

مراحل اجاره سند

گروه مشاورین کارگزاران که یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت در کشور می باشد به شیوه کاملا استاندارد و همچنین با هزینه های مشخص و قانونی در چارچوب عرف مشخص فعالیت می نماید . مراحل اجاره سند در گروه مشاورین کارگزاران به شرح زیر است :

1.تماس با دفتر گروه مشاورین کارگزاران و مشاوره اولیه در رابطه با پرونده مورد نظر

2- حضور در دفتر گروه مشاورین کارگزاران و مشاوره حضوری ، در نهایت تنظیم قرارداد اجاره سند عطف به ماده 10 قانون مدنی

3- قدم سوم ارائه سند شش دانگ کارشناسی شده به بازپرس محترم در دادسرا یا قاضی محترم در دادگاه و اخذ نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده درآن شهرستان واقع شده است

4- ارجاع نامه نیابت به مجتمع قضائی مورد تقاضا و سپس دریافت دستور کارشناسی توسط احدی از کارشناسان رسمی دادگستری برای ارزیابی ملک مذکور

5- در صورتی که مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید، با اخذ دستور بازداشت سند ، از مقام قضائی محترم نسبت به بازداشت ملک مذکور ازطریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود

6- نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود

پس از انجام مراحل کاری و اداری و کسب نتیجه مطلوب به حول قوه الهی و دعای شما خانواده های محترم ، تسویه حساب با دفتر مجموعه صورت خواهد گرفت و در ابتدا هیچگونه هزینه ای از شما عزیزان دریافت نخواهد شد .

همچنن شما خانواده های محترم می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با کارشناسان همه روزه حتی در روز های تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با ما تماس گرفته و در رابطه با پرونده خود مشاوره داشته باشید .

کارشناسان ما با صبر و حوصله آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند .

باتشکر

گروه مشاورین کارگزاران


گروه مشاورین کارگزاران
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *