ضامن سند دار

ضامن سند دار
    گروه مشاورین کارگزاران

ضامن سند دار معتبر

گروه مشاورین کارگزاران ، ضامن سند دار برای ضمانت متهم و زندانیان جرایم غیرعمد در سراسر کشور ، به همراه وکلای خبره و کارشناسان با تجربه در امر اجاره سند و وثیقه در خدمت شما هم میهنان عزیز می باشد .
این مرکز اجاره سند ضامن سند دار با اسناد معتبر را بنا به نیاز شما در اسرع وقت به دادگاه معرفی می نماید تا بتواند امور ضمانتی شما را تسریع بخشد .

با ما تماس بگیرید ، مشاوره رایگان

 02166891290 / 02166872449

امروزه افراد زیادی شاید نیاز به ضمانت متهم در دادگاه و دادسراها را داشته باشند که به دلیل عدم دسترسی به ضمانت نامه های معتبر با مشکل مواجه می شوند .
جهت ضمانت متهم با سند اجاره ای همواره می توانید به مراکز معتبر اجاره سند مراجعه نماید، در واقع گسترش این مراکز باعث شده است تا به راحتی بتوان اسناد معتبر قابل ارائه به دادگاه را تهیه نمود.
نکات مهم درباره وثیقه ارائه شده به دادگاه که لازم است رعایت کنید تا باعث تعدیل در امور آزادی موقت فرد از زندان نشوید :

توجه داشته باشید که ضامن سند دار اسناد معتبر و شش دانگ را به دادگاه ارائه نماید.

ارزش وثیقه ارائه شده به دادگاه نمی تواند کم تر از خسارت وارد شده به شاکی باشد.

اگر فرد متهم در زمان تعین شده در دادگاه حضور نیابد وثیقه ضامن توسط دادگاه ضبط می شود.

وثیقه ارائه شده می تواند توسط شخص ثالثی به دادگاه معرفی گردد.

درخواست متهم از فرد وثیقه گذار به جز در زمانی که برای تحقیقات یا محاکمه ضروی است ممنوع می باشد.

هرگاه متهم در زمان تعین شده در دادگاه حضور یابد یا پرونده وی مختومه اعلام گردد از سند وثیقه گذار رفع اثر شده و در اختیار صاحب سند قرار می گیرد.

آزادی متهم با قرار وثیقه به طور موقت بوده و فرد باید در زمان تشکیل دادگاه پاسخگویی اتهامات وارد شده باشد و در صورتی که مجرم شناخته شود محکوم به زندان خواهد بود.

درخواست وثیقه از دادگاه

در برخی موارد اگر ضامن سند دار از آشنایان یا بستگان شما باشد می تواند در صورت فروش ملک یا دلایل دیگر آزادی سند مورد نیاز خود را از دادگاه بخواهد که در این صورت وثیقه گذار می تواند در هر مرحله از دادرسی با معرفی و تحویل متهم به دادگاه نسبت به آزادی وثیقه خود اقدام نماید.
همانطور که مطالعه نمودید ضمانت متهم با سند اجاره ای دارای اصول و قوانین تعریف شده می باشد که در این راستا وجود یک کارشناس حقوقی با سابقه کاری بالا جهت امور ضمانتی امری ضروی می باشد .
گروه مشاورین کارگزاران جهت تسریع در امور ضمانتی کلیه اسناد و مدارک قابل ارائه به دادگاه را چندین بار مورد بازبینی قرار می دهد تا از معتبر بودن اسناد اطمینان کامل حاصل شود .
شفافیت در امور ضمانتی از دیگر ویژگی های این مرکز اجاره سند می باشد و وکلای خبره این مرکز اجاره سند شما را از داشتن هرگونه مشاور در این زمینه بی نیاز می سازند.
این مرکز اجاره سند هیچ گونه پیش پرداختی جهت ارائه وثیقه مورد نیاز از شما دریافت نخواهد کرد . از مراجعه به مراکزی که قیمت انواع اجاره سند را به طور درصدی حساب می کنند خودداری نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیش تر جهت قیمت و معرفی ضامن سند دار به دادگاه و دادسراهای کشور می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با دفتر گروه مشاورین کارگزارن در ارتباط باشید.

با تشکر کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی