ضامن شدن برای زندانی

ضامن شدن برای زندانی
    گروه مشاورین کارگزاران

ضامن شدن برای زندانی

ضامن شدن برای زندانی به معنی ارائه وثیقه جهت تضمین کردن و برابری ارزش پرونده متهم با وثیقه ارائه شده است تا متهم یا زندانی بتواند به اعتبار آن ضمانت مدت زمانی مشخصی را خارج از زندان باشد و بتواند خودش به امورات پرونده رسیدگی کند و دنبال کارهایش باشد .

در واقع ضمانت قراردادن مال منقول یا غیرمنقول مثل پول نقد یا سند ملک ، خودرو و .. است به شرطی که ارزش آن با میزان وثیقه ای که مشخص می شود برابر باشد تا متهم بتواند به قید آن آزاد شود  .

تماس و مشاوره رایگان : 02166891290 / 02166872449

در دادگاه یا دادسرا با توجه به نوع پرونده و جرم مرتکب شده قاضی می تواند قرار وثیقه صادر کند . این قرار وثیقه ارزش مشخصی دارد و ضمانت باید با این ارزش برابری کند . ضامن شدن برای زندانی می تواند توسط خود شخص و یا اشخاص دیگری صورت گیرد .

ممکن است فرد متهم بنام خودش اموالی داشته باشد و اموال او ارزش برابری با قرار وثیقه داشته باشد . اما درصورتی که این اموال ارزش وثیقه را تامین نکند در اینصورت یا فرد متهم باید دست به دامان دوست و فامیل شود و یا دنبال ضامن با ضمانت نامه معتبر برای خود باشد .

اما پیدا کردن این ضامن چگونه است و چطور می توان ضمانت شخصی که معمولا نمیشناسیم را بر عهده بیریم ؟

در این جا موضوع اجاره سند پیش می آید . مسلما هر کسی به هر وثیقه ای دسترسی ندارد و میران قرار وثیقه هم ممکن است رقم بالایی باشد . در نتیجه دفاتری هستند که کار آنها اجاره سند و درواقع ضامن شدن برای زندانی و ارائه ضمانت نامه های اجاره ای می باشد .

البته اینکه کدام یکی از این دفاتر برای همکاری مناسب هستند و چه نوع ضمانت نامه هایی معتبر هستند بحث جدای دیگری است .

ضامن شدن برای زندانی چگونه صورت می گیرد

زمانی که ما سند اجاره ای را در اختیار نداریم و نیاز به ارائه ضمانت و وثیقه جهت آزادی زندانی خود داریم بهترین راه برای تهیه سند و ضمانت نامه ، اجاره کردن آن است . بدین ترتیب که پس از یافتن دفاتر معتبر اجاره سند و ضمانت نامه اجاره ای ، ضمن مشاوره و بررسی پرونده ، قرارداد اجاره سند بین شما و دفتر اجاره دهنده تنظیم می شود و سند مورد نظر در اختیار شما قرار می گیرد .

البته اکثر دفاتر می توانند کارهای ادارای و پیگیری پرونده شما را نیز زیر نظر وکلای خبره خود انجام دهند و در کمترین زمان نتیجه مطلوب را حاصل کنند .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از معتبرترین دفاتر اجاره سند و ضمانت نامه در کشور می باشد . کارشناسان خبره دادگستری و وکلای کاردان همگی گردهم آمده اند تا این کار خدا پسندانه را با دعای خیر شما عزیزان به انجام برساند .

ضمانت نامه های اجاره ای ، اسناد شش دانگ معتبر جهت ضمانت در داگاه و دادسرا ، فیش حقوقی برا ضمانت و … با عرف و قیمت قانونی در سراسر کشور . شما خانواده های محترم می توانید از سراسر کشور از طریق پل های ارتباطی با ما در ارتباط باشید و ضمن مشاوره و طرح سوالات خود ، پرونده خود را زیر نظر وکلا و کارشناسان ما پیش ببرید .

ارائه خدمات در سراسر کشور بدون محدودیت ، مشاوره رایگان همه روزه از 8 صبح تا 8 شب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی