ضمانت آزادی زندانی

ضمانت آزادی زندانی

دسته ها : ضمانت زندانی

ضمانت آزادی زندانی

ضمانت آزادی زندانی توسط گروه مشاورین کارگزاران زیر نظر وکلای کاردان و کارشناسان خبره ، ارائه اسناد ضمانتی سالم و کارشناسی شده ، مشاوره رایگان همه روزه از 8 صبح تا 8 شب ، ضمانت و آزادی زندانی در دادگاه ها و دادسرا های سراسر کشور توسط وکلای خبره گروه مشاورین کارگزاران ، اجاره اسناد ضمانتی معتبر بدون محدودیت در میزان وثیقه و ارائه خدمات .

 02166891290 / 02166872449

ضمانت آزادی زندانی توسط سند اجاره ای در دادگاه یا دادسرا ، آزادی و ضمانت موقت متهم را مهیا می سازد . سند اجاره ای بسته به نوع و ارزش پرونده قیمت های متفاوتی دارد و با توحه به میزان وثیقه و ارزش پرونده محاسبه می شود و این محاسبات هم دارای عرف و قانون مشخصی است و هیچگونه محاسبات در صدی در قیمت های اسناد اجاره ای وجود ندارد .

زمانی که زندانی یا متهم می تواند به قید ضمانت ازاد شود می توان میزان وثیقه تعیین شده را ارائه نمود و ضمانت آزادی زندانی را کرد . اما زمانی که دسترسی به این میزان وصیقه وجود نداشته باشد می توان سند و وثیقه را اجاره نمود .

سند اجاره ای همان اسناد ملکی ، مسکونی و … هستند که صاحبان سند جهت همیاری برای کسانی که نیازمند سند و وثیقه هستند ارائه می کنند . البته مجموعه های عامل و معتبر در این زمینه ، اسناد ضمانتی با ارزش های مختلف در اختیار دارند تا بتوانند هر چه بهتر خدمات به مراجهین خود ارائه کنند .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره سند و وثیقه در کشور می باشد که با تجریه کاری بالا وصدها کیس موفق در زمینه مشاوره و ضمانت و آزادی زندانی در خدمت هم میهنان عزیز می باشد .

ضمانت آزادی زندانی ، سند اجاره ای بدون پیش پرداخت و فوری

گروه مشاورین کارگزاران یکی از مراجع معتبر اجاره سند و  وثیقه ، جهت ارائه هرچه بهتر خدمات خود به هم میهنان عزیز تلاش نموده است تا نهایت راحتی و آسودگی در ارائه خدمات را برای خانواده های محترم در نظر بگیرد  . برهمین اساس هنکام تنظیم قرارداد اجاره سند و همکاری با دفتر مجموعه جهت ضمانت آزادی زندانی ، هیچگونه هزینه ای به عنوان پیش پرداخت اجاره سند از شما عزیزان دریافت نشده و تمامی مراحل تسویه حساب با گروه مشاورین کارگزاران در انتهای مراحل کاری و اداری می باشد .

خرسندیم که با دعای خیر شما عزیزان همواره آماده طی ادامه مسیر هستیم و هرروز بهتر از روز قبل بتوانیم خدمات خود را بدون کمی و کاستی در جهت یاری رساندن به خانواده های محترم ارائه نمائیم .

گروه مشاورین کارگزاران با به کارگیری وکلای بسیار باتجربه و کارشناسان با حوصله ، همواره آماده است تا خدمات خود را به تمامی خانواده های محترم که از سراسر کشور با ما تماس می گیرند ارائه نماید .

شما عزیزان می توانید حتی در روز های تعطیل هم با ما در ارتباط باشید و از مشاورین ما راهنمایی بگیرید .

باتشکر گروه مشاورین کارگزاران (اجاره سند و وثیقه )


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *