ضمانت با سند شش دانگ

ضمانت با سند شش دانگ

دسته ها : سند شش دانگ

ضمانت با سند شش دانگ

ضمانت با سند شش دانگ ، ارائه اسناد ضمانتی معتبر و سالم جهت ارائه به عنوان ضمانت در دادگاه و دادسرا ، زیر نظر وکلای باتجریه و کارشناسان خبره گروه مشاورین کارگزاران در سراسر کشور .

ضمانت با سند شش دانگ

اجاره سند و ضمانت نامه اجاره ای معتبر در سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه

گروه مشاورین کارگزاران

 02166891290 / 02166872449

از جمله خدمات اصلی دفتر گروه مشاورین کارگزاران ضمانت با سند شش دانگ در دادگاه و دادسرا می باشد . مجموعه ما با تکیه بر تخصص و تجربه وکلا و کارشناسان خود و همچنین گردآوری اسناد سالم و معتبر ، ضمن بازبینی و بررسی چندین باره این استاد ضمانتی ، خدمات خود را در کمال درستی و صحت عملکرد به هم میهنان عزیز ارائه می نماید .

درصورتی که شما نیار به سند شش دانگ جهت ضمانت داشته و به آن دسترسی ندارید می توانید از مراجع معتبر آن را اجاره کنید . اجاره سند طبق قانون و نیز هزینه و عرف مشخص صورت می گیرد و گره گشای مسکلات ما در این شرایط می باشد .

البته این کار توسط دفاتر عامل باید صورت گیرد و نمی توان هر سندی را از هر شخصی یا مرجعی اجاره کرد . بدین ترتیب و با مراجعه به دفاتر عامل و معتبر اجاره دهنده سند ، ضمن مشاوره و بررسی شرایط پرونده ، می توان طی تنظیم قراداد اجاره سند ، ضمانت شخص متهم یا زندانی را با سند اجاره ای بر عهده گرفت .

گروه مشاروین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجار دهنده سند و ضمانت در کشور است که تاکنون صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانی داشته است . مجموعه ما با چندین سال سابقه موفق در این زمینه ، خدمات خود را بدون محدودیت در نحوه ارائه خدمات و مهم تر از همه بدون محدوددیت در میزان وثیقه به سراسر کشور ارائه می نماید . جهت ضمانت با سند شش دانگ می توانید به راحتی از هر کجای کشور با دفتر مجموعه ما تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره کنید تا در صورت احراز شرایط پرونده ، مراحل کاری و اداری شما در 48 ساعت کاری توسط مشاورین و کارشناسان مجموعه به انجام برسد .

تسویه حساب با دفتر مجموعه پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت و ضمن تنظیم قرارداد اجاره سند هیچگونه مبلغی بابت پیش پرداخت از شما خانواده های محترم دریافت نخواهد شد .


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *