ضمانت جهت دادگاه

ضمانت جهت دادگاه

دسته ها : سند دادگاه

ضمانت جهت دادگاه

ضمانت جهت دادگاه ، ارائه سند و ضمانت نامه معتبر چهت ارائه به دادگاه ، ضمانت زندانی با سند شش دانگ و معتبر در سراسر کشور و … فقط با یک تماس با دفتر گروه مشاورین کارگزاران .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از معتبرترین مراجع اجاره سند و ضمانت نامه جهت دادگاه و دادسرا  آماده ارائه ضمانت نامه معتبر بدون محدودیت در میزان وثیقه به خانواده های محترم جهت ارائه به دادگاه ها و دادسرا های سراسر کشور می باشد .

ضمانت کردن متهم در دادگاه زمانی که شرایط ارائه وثیقه را داشته باشد ممکن است قرار وثیقه مبلغ بسیار زیادی باشد به همین دلیل در چنین شرایطی ما نیاز به اجاره کردن سند و وثیقه پیدا می کنیم .

سند اجاره ای با توجه به ارزش پرونده شما طبق عرف مشخص خود قیمت گذاری می شود و در طی تنظیم یک قراداد اجاره سند در اختیار شما قرار می گیرد . سندی که به عوان ضمانت جهت دادگاه ارائه می شود باید حتما سالم و فاقد هرگونه ایراد باشد منظور از ایراد ، نواقص و کارهای موجود در سند می باشد که ممکن است سند دارای کاهای ناقص شهرداری باشد و یا سند در رهن باشد و …

به همین دلیل ممکن است سندی که در دست دارید قابلیت ارائه به عنوان ضمانت را نداشته باشد .

به همین دلیل همواره باید در تهیه و اجاره سند از هر مرجعی دقت لازم را داشت چرا که سند پس از ارائه به دادگاه توسط کارشناس بازرسی خواهد شد  در صورت تایید می توان بقیه کارهای پرونده مثل اخد نامه نیابت دادگاه و …. را انجام داد .

گروه مشاورین کارگزاران با صدها کیس موف مشاوره ای در زمینه ضمانت و آزادی زندانی ، هم اکنون خدمات خود را در تمام کشور ارائه می کند و محدود به شهر خاصی نیست . اسناد ضماkتی ساgم و کارشkاسی شده اماده ارائه به شما عزیزان بدون محدودیت در میزان قرار وثیقه برای پرونده های جرائم غیرعمد .

ضمانت جهت دادگاه ، سند اجاره ای معبر

گروه مشاورین کارگزاران با ارائه خدمات فوری در سراسر کشور در تمامی شهرها اماده ارائه خدمات می باشد . اسناد ضمانتی معتبر و کارشناسی شده از ارزش های چند ملیونی تا چند صد ملیونی ، بدون محدودیت در سراسر کشور . شما عزیزان ضمن همکاری با دفتر گروه مشاورین کارگزاران ، شفافیت کامل در اجرای مراحل پرونده را تجربه خواهید نمود ، ضمن ابنکه کارشناسان ما از ابتدا تا انتهای پرونده همواره در کنار شما خواهند بود .

یکی دیگر از خدمات بارز گروه مشاورین کارگزاران عدم اخذ پیش پرداخت است و هرگونه هزینه اضافی از خانواده های محترم دریافت نمی شود ، شما عزیزان ضمن عقد قراداد با دفتر گروه مشاورین کارگزاران جهت اجاره سند ، هیچگونه پیش پرداختی را پرداخت نخواهید نمود و  دفتر ما تمامی تسوبه حساب را پس از اتمام مراحل کاری و اداری انجام خواهد داد .

سند و ضمانت نامه اجاره ای با ارائه خدمات ب شکل فوری ، کاملا معتبر زیر نظر وکلای کاردان و کاشناسان خبره ، پاسخگویی و مشاوره رایگان همه روزه حتی در روز های تعطیل از 8 صبح تا 8 شب .

با تشکر

گروه مشاورین کارکزاران


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *