ضمانت زندانی با وثیقه ملکی

ضمانت زندانی با وثیقه ملکی

ضمانت زندانی با وثیقه ملکی

گروه مشاورین کارگزاران در راستای ارائه خدمات شایسته به هم وطنان عزیز در زمینه اجاره انواع سند اقدام به ارائه خدمات ضمانت زندانی با وثیقه ملکی نموده است.
در صورت بروز دسته مشخصی از مشگلات کیفری وقتی فرد مربوطه  به عنوان متهم شناخته می شود و تحت شرایطی محبور به طی مدت مشخصی حبس می گردد.  در این صورت  امور پرونده فرد با تاخیر مواجه شود. و فرد تا زمان تشگیل پرونده ناچارا در زندان یا بازداشتگاه به سر خواهد برد. همانطور که مطلع هستید ماندن یک فرد در زندان نمی تواند گره گشای کار وی باشد. در حالی که اگر فرد آزاد باشد شاید بتواند امور پرونده خود را تسریع بخشد.

جهت اجاره انواع سند ملکی با ما تماس بگیرید:

 02166891290 / 02166872449

در برخی مواقع بنا به تشخیص قاضی پرونده فردمحکوم می تواند سندی را به عنوان وثیقه قرار داده و تا زمان تشگیل پرونده به طور موقت آزاد شود و به پیگیری کارهای حقوقی پرونده  بپردازد.
برخی افراد برای حفظ آبرو اقدام به اجاره سند در کمترین زمان ممکن رو می آورند که ممکن است برخی از مراجع از اسرار فرد برای آزادی زود هنگام فرد سوء استفاد کرده و سند با قیمت بالا در اختیار فرد قرار دهند.

اجاره سند ملکی جهت ضمانت

ممکن سند ارائه شده فاقد ارزش قانونی بوده و یا ارزش آن با حکم صادره برابر نباشد .لازم به ذکر است سند ارائه شده به دادگاه توسط کارشناس بررسی می شود و اگر فاقد ارزش باشد ممکن است قاضی پرونده از دریافت وثیقه جایگزین خودداری نماید.
سند ارائه شده به دادگاه دارای شرایط خاصی می باشد که از جمله این شرایط می توان به شش دانگ بودن سند، سند در ضمانت بانک نباشد و مشکل شهرداری  نداشته باشد.
همانطور که مستحضر هستید اکثر افراد به سند با شرایط قید شده دسترسی نداشته و برای تسریع در انجام امور خود اقدام به اجاره سند می نمایند.در زمینه ضمانت زندانی با وثیقه ملکی مراحع و مراکز زیادی وجود دارند اما تهیه  سند مطمئن با قیمت عادلانه در میان این همه مراکز کار آسانی نیست.
در همین راستا و جهت تسریع کارهای شما در زمینه اجاره انواع سند گروه مشاوران کارگزاران  ارائه خدمات  ضمانت زندانی با وثیقه ملکی با قیمت عادلانه را دردستور کار خود قرار داده است.
این مرکز اجاره سند با چندین سال سابقه درخشان در زمینه اجاره انواع سند جهت دادگاه و دادسراهای کشور در همه زمینه های مالی و حقوقی …. و با داشتن صدها کیس موقف  ثابت نموده است که  همچنان در صدر بهترین و معتبرترین مراکز اجاره سند می باشد.

استفاده از وکلای با تجربه در کنار قیمت عادلانه سرلوحه این مرکز می باشد که به لطف خدا و اعتماد شما هم وطنان همچنان جزء معتبرترین مراکز اجاره سند در تهران و سطح کشور می باشد.همچنین این مرکز اجاره سند این امکان را به شما میدهد که از نزدیک نظاره گر روند کارهای پرونده باشید.

برای اطلاع از نحوه اجاره سند در راستای ضمانت زندانی با وثیقه ملکی بهتر است با مشاوران ما در تماس باشید. تا با راهنمایی کامل مشاوران در کمترین زمان ممکن و با پرداخت منصفانه ترین قیمت ها سند مورد نظر را به دست آورید.
گروه مشاوران کارگزاران جهت ارائه مشاوره به شما عزیزان در زمینه اجاره انواع سند برای ارائه به دادگاه و دادسرا همه روزه از 8صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.


گروه مشاورین کارگزاران

یک پاسخ به “ضمانت زندانی با وثیقه ملکی”

  1. علیرضا گفت:

    بسیار مممنون از خدمات و زحمات گروه کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *