ضمانت نامه اجاره ای

ضمانت نامه اجاره ای

دسته ها : سند برای ضمانت

ضمانت نامه اجاره ای معتبر

گروه مشاورین کارگزاران ضمانت نامه اجاره ای برای ارائه به دادگاه های کشور را با قیمت مناسب در اختیار مراجعین قرار می دهد.
این مرکز اجاره سند همواره از وکلای خبره برای تهیه اسناد مورد نیاز مراجعین بهره می گیررد به طوری که در کم ترین زمان ممکن وثیقه های معتبر را آماده نموده و آزادی زودهنگام فرد را مهیا می سازد.
زمانی که مشکل حقوقی برای شخصی پیش می آید و فرد در جریان پرونده متهم شناخته می شود قاضی پرونده می تواند برابر قانون و قبل از رسیدگی کامل به پرونده در برخی جرایم و بسته به نوع پرونده به جای آنکه فرد را زندانی کند برای وی قرار وثیقه صادر نماید.
سند گذار می تواند شخص دیگری باشد و حتما الزامی در ارائه سند توسط خود فرد نمی باشد.
در واقع قرار وثیقه حضور متهم در دادگاه را تضمین می نماید و اگر در زمان مشخص در دادگاه حضور نیابد وثیقه ارائه شده توسط دادگاه ضبط خواهد شد.
فرد متهم باید معادل مبلغ مزبور وجه نقد یا ضمانتنامه بانکی یا مال منقول یا غیر‌منقول معرفی نماید.

شرایط آزادی فرد با قرار وثیقه

پس از معرفی وثیقه و داشتن شرایط قانونی مقام قضایی قرار قبولی وثیقه را صادر می‌نماید و در این موقع متهم به طور موقت از زندان آزاد می گردد.
خیلی از افراد به سند معتبر جهت ارائه به دادگاه دسترسی ندارند و به اجاره سند از مراکز مختلف مراجعه می نمایند.
از این رو ضمانت نامه اجاره ای در مراکز اجاره سند با شرایط مختلفی صورت می گیرد تا افراد هیچ نگرانی در تهیه وثیقه مورد نیاز خود نداشته باشند.
مراکز اجاره سند در محدوده های مختلفی می توانند سند معادل با میزان وثیقه تعین شده از سوی دادگاه را تهیه و در اختیار مراجعین قرار دهند.
تا فرد در زمان آزادی موقت خویش امورات مربوط به پرونده را با جدیت بیشتری پیگیری نماید و در زمان تشکیل پرونده اصلی بتواند بی گناهی خود را ثابت نماید.
توجه داشته باشید که قیمت اجاره سند برای دادگاه و دادسرا بسته به میزان مبلغی که از سوی قاضی محترم دادگاه برای متهم در نظر گرفته است متفاوت می‌باشد.

در مواردی و بسته به نوع پرونده می توان از فیش حقوقی برای آزادی موقت متهم از زندان بهره برد ولی اگر جرم ارتکاب یافته سنگین باشد ارائه سند جهت ضمانت الزامی می باشد.
گروه مشاورین کارگزاران جهت ارائه ضمانت نامه اجاره ای هیچ گونه پیش پرداختی از شما دریافت نخواهد نمود و درکمترین زمان ممکن اسناد مورد نیاز شما را تهیه و به دادگاه ارائه می نماید.
این مراکز اجاره سند کلیه مراحل اجاره سند را با شفافیت کامل انجام می دهد و هیچ گونه هزینه درصدی برای تامین وثیقه از شما دریافت نخواهد شد.
گروه مشاورین کارگزاران دارای سابقه طولانی مدت در این زمینه می باشد که توانسته است کیس های ضمانتی زیادی را با موفقیت به انجام برساند.
ضمانت نامه اجاره ای جهت ضمانت متهمان و زندانیان جرایم غیر عمد از جمله خدمات گروه مشاورین کارگزارن می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8شب با مشاوران و کارشناسان گروه مشاورین کارگزاران در ارتباط باشید.

با تشکر


karghozaran
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *