ضمانت نامه اجاره ای

ضمانت نامه اجاره ای

دسته ها : سند برای ضمانت

ضمانت نامه اجاره ای معتبر

گروه مشاورين کارگزاران ضمانت نامه اجاره ای براي ارائه به دادگاه هاي کشور را با قيمت مناسب در اختيار مراجعين قرار مي دهد.
اين مرکز اجاره سند همواره از وکلاي خبره براي تهيه اسناد مورد نياز مراجعين بهره مي گیررد به طوري که در کم ترين زمان ممکن وثيقه هاي معتبر را آماده نموده و آزادي زودهنگام فرد را مهيا مي سازد.
زمانی که مشکل حقوقی براي شخصی پيش مي آيد و فرد در جريان پرونده متهم شناخته مي شود قاضي پرونده مي تواند برابر قانون و قبل از رسيدگي کامل به پرونده در برخي جرايم و بسته به نوع پرونده به جاي آنکه فرد را زنداني کند براي وي قرار وثيقه صادر نمايد.
سند گذار مي تواند شخص ديگري باشد و حتما الزامي در ارائه سند توسط خود فرد نمي باشد.
در واقع قرار وثيقه حضور متهم در دادگاه را تضمين مي نمايد و اگر در زمان مشخص در دادگاه حضور نيابد وثيقه ارائه شده توسط دادگاه ضبط خواهد شد.
فرد متهم بايد معادل مبلغ مزبور وجه نقد يا ضمانتنامه بانكي يا مال منقول يا غير‌منقول معرفي نمايد.

شرایط آزادی فرد با قرار وثیقه

پس از معرفي وثيقه و داشتن شرايط قانوني مقام قضايي قرار قبولي وثيقه را صادر مي‌نمايد و در اين موقع متهم به طور موقت از زندان آزاد مي گردد.
خيلي از افراد به سند معتبر جهت ارائه به دادگاه دسترسي ندارند و به اجاره سند از مراکز مختلف مراجعه مي نمايند.
از اين رو ضمانت نامه اجاره ای در مراکز اجاره سند با شرايط مختلفي صورت مي گيرد تا افراد هيچ نگراني در تهيه وثيقه مورد نياز خود نداشته باشند.
مراکز اجاره سند در محدوده هاي مختلفي مي توانند سند معادل با ميزان وثيقه تعين شده از سوي دادگاه را تهيه و در اختيار مراجعين قرار دهند.
تا فرد در زمان آزادي موقت خويش امورات مربوط به پرونده را با جديت بيشتري پيگيري نمايد و در زمان تشکيل پرونده اصلي بتواند بي گناهي خود را ثابت نمايد.
توجه داشته باشيد که قيمت اجاره سند براي دادگاه و دادسرا بسته به ميزان مبلغي که از سوي قاضي محترم دادگاه براي متهم در نظر گرفته است متفاوت مي‌باشد.

در مواردي و بسته به نوع پرونده مي توان از فيش حقوقي براي آزادي موقت متهم از زندان بهره برد ولي اگر جرم ارتکاب يافته سنگين باشد ارائه سند جهت ضمانت الزامي مي باشد.
گروه مشاورين کارگزاران جهت ارائه ضمانت نامه اجاره ای هيچ گونه پيش پرداختي از شما دريافت نخواهد نمود و درکمترين زمان ممکن اسناد مورد نياز شما را تهيه و به دادگاه ارائه مي نمايد.
اين مراکز اجاره سند کليه مراحل اجاره سند را با شفافيت کامل انجام مي دهد و هيچ گونه هزينه درصدی برای تامين وثيقه از شما دريافت نخواهد شد.
گروه مشاورین کارگزاران داراي سابقه طولاني مدت در اين زمينه مي باشد که توانسته است کیس های ضمانتی زيادي را با موفقيت به انجام برساند.
ضمانت نامه اجاره ای جهت ضمانت متهمان و زندانیان جرايم غير عمد از جمله خدمات گروه مشاورين کارگزارن مي باشد که براي اطلاعات بيشتر می توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8شب با مشاوران و کارشناسان گروه مشاورين کارگزاران در ارتباط باشيد.

با تشکر


گروه مشاورین کارگزاران
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *