قيمت سند اجاره ای برای دادگاه تهران

قيمت سند اجاره ای برای دادگاه تهران

دسته ها : سند اجاره ای

کمترین قيمت سند اجاره ای برای دادگاه تهران

قيمت سند اجاره ای برای دادگاه تهران يکی از عنوان های پر بحث در بین سند های اجاره ای برای دادگاه ها می باشد.
به منظور دسترسی به متهم و حضور به موقع وی در موارد لزوم و جلوگيری از فرار يا پنهان شدن يا تبانی با ديگری، قاضی پرونده مکلف است پس از تفهيم اتهام برای آزادی موقت فرد از زندان قرار وثيقه تعين نمايد که بسته به نوع پرونده می تواند متفاوت باشد .

جهت اطلاع از قیمت اسناد اجاره ای متناسب با ارزش پرونده خود با ما تماس بگیرید :

 02166891290 / 02166872449

  دفتر مرکزی : تهران

در اين راستا اگر جرم مرتکب شده توسط فرد سبک باشد می توان از فيش حقوقی نيز در کنار ساير روش های ضمانتی استفاده نمود ولی اگر جرم فرد سنگين باشد ارائه سند معتبر برای آزادی موقت فرد ضروری می باشد.
آزادی فرد با قرار وثيقه به طور موقت بوده و فرد بايد در زمان احضار در دادگاه حضور يابد و پاسخگوی اتهامات وارد شده باشد که اگر در جريان پرونده متهم شناخته شود به زندادن برمی گردد.
همواره سعی نماييد مراکز اجاره سند معتبر را برای تامين وثيقه مورد نياز خود انتخاب نماييد که حداقل دارای دفتر ثابتی بوده و جواز های لازم را برای ارائه اسناد کسب کرده باشد .
قيمت اجاره سند در بازه معينی مشخص می گردد و از عقد قرارداد با مراکزی که به صورت درصدی اسناد مورد نياز شما را تهيه می نمايند خودداری نماييد.
معتبر بودن اسناد ارائه شده به دادگاه نقش مهمی در امور ضمانتی دارد که متاسفانه برخی افراد با ارائه اسناد غير معتبر با قيمت های پايين باعث هدر رفت هزينه افراد در اين زمينه می شوند.

شرایط اسناد ارائه شده به دادگاه

لازم به ذکر است که کليه اسناد ارائه شده به دادگاه توسط کارشناسان دادگاه مورد بررسی قرار می گيرد و اگر شرايط لازم برای امور ضمانتی را نداشته باشند به قاضی پرونده گزارش داده می شود.
در برخی موارد نيز قاضی پرونده از قبول وثيقه جايگزين امتناء کرده و فرد تا زمان تشکيل پرونده بايد در زندادن به سر ببرد.
در همين راستا گروه مشاورين کارگزاران کليه اسناد و مدارک قابل ارائه به دادگاه های کشور را چندين بار مورد بازبينی قرار می دهد تا از معتبر بودن اسناد اطمينان کامل حاصل شود.
وکلای اين مرکز اجاره سند داری تجربه کاری بالا و مرتبط در اين زمينه می باشند که در کمترين زمان ممکن باعث آزادی فرد از زندان می شوند.
پس هرگز قيمت بالا و پايين سند ارائه شده نمی تواند تضين کننده معتبر بودن آن باشد و پيشنهاد می شود به مراکزی برای تامين وثيقه های خود مراجعه نماييد که دارای سابقه کاری بلند مدت در اين زمينه باشد و بتواند اسناد ضمانتی شما را در اسرع وقت تهيه نمايد.
اين مرکز اجاره سند برای تامين وثيقه هيچ گونه پيش پرداختی از شما دريافت نخواهد نمود و تمامی مبلغ در انتهای کار و پس از بازداشت سند دريافت خواهد شد.
قيمت سند اجاره ای برای دادگاه تهران با توجه به نوع پرونده تعيين می شود که برای اطلاعات بيشتر می توانيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با مشاوران و کارشناسان اين مرکز اجاره سند در تماس باشيد.

با تشکر


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *