قیمت اجاره وثیقه (آزادی فوری زندانی) پشتیبانی شبانه روزی رایگان در سراسر کشور

قیمت اجاره وثیقه (آزادی فوری زندانی) پشتیبانی شبانه روزی رایگان در سراسر کشور
    گروه مشاورین کارگزاران

قیمت اجاره وثیقه اجاره سند اجاره ای شش‌دانگ|وثیقه ملکی برای آزادی زندانی در دادسرا دادگاه و تعزیرات، سند برای زندانی

قیمت اجاره وثیقه به نام خدا تمام تلاش ما برای راحتی حال خانواده های زندانیان عزیز است

با سلام؛ قابل توجه وکلای با تجربه و محترم و خانواده‌های عزیز متقاضی وثیقه و سند :

لیست قیمتی از سند های موجود

لیست قیمت اجاره وثیقه

سند مسکونیشروع قیمت از 
100 میلیون تومان

شروع قیمت از 
200 میلیون تومان

شروع قیمت از 
500 میلیون تومان

شروع قیمت از 
600 میلیون تومان

شروع قیمت از 
2 میلیاردویصد میلیون تومان
سند ملکی
شروع قیمت از 
150 میلیون تومان

شروع قیمت از 
200 میلیون تومان

شروع قیمت از 
300 میلیون تومان

شروع قیمت از 
400 میلیون تومان

شروع قیمت از 
900 میلیون تومان
سند کشاورزی
شروع قیمت از 
50 میلیون تومان

شروع قیمت از 
100 میلیون تومان

شروع قیمت از 
150میلیون تومان

شروع قیمت از 
250میلیون تومان

شروع قیمت از 
350میلیون تومان
سند ویلایی
شروع قیمت از 
100 میلیون تومان

شروع قیمت از 
500 میلیون تومان

شروع قیمت از 
700 میلیون تومان

شروع قیمت از 
900 میلیون تومان

شروع قیمت از 
2 میلیارد تومان

“”” اگر در مور آزادی زندانی و خانواده عزیز خود به مشکلی برخورده اید قطعان به سایت درستی منتقل شده اید “””

اینجا ما به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهیم داد.

چطور سند ملکی سالم  برای آزادی زندانی پیدا کنم؟

ضامن دادسرا برای آزادی زندانی از کجا بیارم؟

چطور زندانی ام را با ارائه سند ملکی ششدانگ ضمانت کنم؟

برای آزادی / مرخصی (دوستم- پدرم – برادرم و ….) سند تهیه کنم؟

ساده و سریع ترین و ارزان ترین روش ها و یا اقدامات برای دریافت ضامن با وثیقه ی اجاره ای برای زندانی چیه؟

موسسه حقوقی کارگزاران آماده پاسخگویی به تمام سوالات تخصصی شما خواهد بود پس جای هیچگونه نگرانی نیست.

شما میتوانید بهترین خدمات حقوقی در این بخش را از ما بخواهید:

*** اجاره سند ملکی اجاره ای شش‌دانگ برای آزادی زندانیان مالی , بهترین قیمت اجاره سند برای دادگاه در شهر کرج و تهران قیمت اجاره وثیقه

*** اجاره سند ملکی شش‌دانگ در شه تهران- حومه تهران و اکثر شهرستانهای کشور از 80 میلیون تومان تا 10 میلیارد تومان (مازاد و آزاد – تک برگ و دفترچه ای- شهرستان و تهران و حومه تهران) موجود برای تأمین قرار ملکی(قرار وثیقه) جهت دادگاه و آزادی زندانی

*** تامین وثیقه سندی اجاره ای جهت ضمانت متهم در دادگاه عمومی، دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری بجنورد

*** ارائه سند ضمانتی معتبر و بدون نقص برای ضمانت کردن مرخصی زندانی در خوزستان

*** گذاشتن سند ملکی اجاره ای برای تضمین حضور متهم نزد مراجع قضایی- ارائه ضامن معتبر برای زندانی در یزد

sanade melki**sanade ejarei**ejare vasighe

همواره جهت هماهنگی و مشاوره در حوزه سند اجاره ای با گروه کارگزاران با شماره  زیر در تماس باشید:

مزایای ما

 • مشاوره در خصوص املاک وثیقه قابل تودیع در مراکز مورد نظر تا هر میزان
 •  معرفی مالکین اصیل و مطمئن ، بابت تودیع وثیقه ملکی جهت قرارهای تامین کیفری
 • تامین و معرفی املاک تهران و شهرستان ها ( عرصه و اعیان ) با اجرت توافقی و مناسب


ضمانت کردن وثیقه گذار جهت آزادی متهم 

ضمانت کردن وثیقه گذار جهت آزادی متهم به سادگی آنچه که تاکنون اطلاع داشته اید نبوده؛ آنچه آن را پیچیده میکند وظایف سنگینی است که با ایداع سند نزد مقامات قضایی (دادگاه-دادسرا-اجرای احکام-قاضی ناظر بر زندان ) نظیر عدم تمکین متهم در اجابت از دستور مقام قضایی برای حضور به موقع نزد ایشان- محکومیت مالی – مجازات مالی- رد مال- پرداخت جزای نقدی و نظایر آن به سند گذار (ضامن) محول میشود که خوشبختانه با وجود حقوقدانان و وکلای برجسته و مجرب مرکز رسمی و قانونی کارپردازان امر ایداع وثیقه سهل میگردد.**************


قیمت اعلامی

قیمت اعلامی (سند اجاره ای برای زندانی در دادگاه ها یا ترهین در شرکتهای معتبر و نیز وزارتخانه ها (نظیر وزارت دفاع و …) توسط کارشناسان ما به هیچ عنوان درصدی محاسبه نشده بلکه با توجه به موقعیت مکانی ملک موردنظر (تهران- حومه تهران یا شهرستان)- نوع اتهام – حوزه قضایی مربوطه و همچنین نوع وثیقه(مازاد.آزاد.ملک مسکونی ویلایی یا آپارتمان. ملک تجاری.ملک صنعتی و …) برآورد میشود.

قیمت اجاره وثیقه

بدهکار کیست؟

بدهکار شخصی است که به موجب قانون و حکم دادگاه محکوم گردد و برای وی اجرائیه صادر شود و یا اینکه به تبع امر کیفری محکوم به رد مال به مالباخته می‌شود مانند محکومیت کلاهبردار به رد مال به مالباخته که در این حالت دستور مرجع صادر کننده حکم به منزله الزام به پرداخت است.

بطور کلی هر شخصی که به پرداخت مال به دیگری محکوم شود تحت شرایطی باید ممکن است تا زمان پرداخت بدهکاریش در حبس قرار بگیرد.

* بازداشت بدهکار موکول به درخواست کسی است که حکم به نفع او صادر گردیده(محکوم له) است.

* هنگامی بازداشت بدهکار جایز است که از وی مالی بدست نیامده باشد.

* محکومیت به پرداخت مال شامل استرداد عین یا قیمت مثل و یا ضرر و زیان ناشی از آن جرم یا دیه می‌شود.

نکته قیمت اجاره وثیقه :

1) هنگامی می‌توان بدهکار را بازداشت کرد که معسر نباشد.

2) قبل از بازداشت بدهکار می‌توان به ادعای اعسار وی رسیدگی کرد.

شرایط تعویض وثیقه برای متهم- نحوه جابجایی سند برای زندانی- سند برای جایگزینی وثیقه جهت دادگاه و دادسرا

در زمان‌های پیش می‌آید که صاحب ملکی که متهم را با وثیقه -سند خود ضمانت نموده بنا به دلایلی میخواهد سند ملکی خود را آزاد کند در این صورت متهم میتواند:

وثیقه جدید را به مرجع بازداشت کننده مزبور معرفی و تقاضای تعویض وثیقه (رفع بازداشت از پلاک سابق و بازداشت پلاک جدید نمائید.( توجه: قبول یا رد این درخواست با مرجع قضایی موردنظر می‌باشد.))

مرجع قضایی نکاتی را در خصوص بازداشت پلاک جدید رعایت می‌کند. نظیر سهل الفروش(سهل البیع) بودن ملک جدید برای وثیقه ضمانت زندانی و یا اینکه ارزش آن به میزانی باشد که دادگاه برای وثیقه آزادی زندانی تعیین نموده‌است.

جرائم ارتکابی دارای دو جنبه عمومی و خصوصی هستند.

جرائم قابل گذشت: صرفاً جنبه خصوصی دارند ؛ با شکایت متضرر از جرم تعقیب آن شروع و با گذشت و رضایت شاکی تعقیب ، رسیدگی و اجرای حکم متوقف میشود.

جرائم غیرقابل گذشت: دو جنبه عمومی و خصوصی را شامل میشود. جرائمی که نظم عمومی را دچار اختلال کند مانند سرقت و قتل عمدی که باعث بر هر زدن امنیت روانی و اقتصادی جامعه میشود که تنها با رضایت شاکی خصوصی، اجرای حکم متوقف نشده و پرونده مختومه نمیشود ولی دادگاه میتواند با رضایت شاکی مجازات متهم را تخفیف دهد و در مجازات تعیین شده تجدید نظر کند؛ بطور کلی رضایت شاکی تاثیر بر نوع و میزان مجازات دارد.


اجاره وثیقه برای ضمانت زندانی در دادگاه و مجتمع قضایی

اجاره وثیقه برای ضمانت زندانی در دادگاه و مجتمع قضایی {حقوقی شهید صدر- جنت آباد شمالی(قدس)- شهرک اداری شهریار-شهرک شاهد شهریار- شهید مفتح-ویژه روحانیت- شهید قدوسی- شهید باهنر- ورامین- قرچک- عمومی انقلاب- شهید بهشتی -عدالت تجریش- شهید فهمیده(اطفال)- شهید محلاتی-مطهری یافت آباد- پارک شهر- بعثت- اسلامشهر- گلستان بهارستان- نسیم شهر و …}

نکاتی در زمینه اجاره سند وثیقه ای

اجاره سند و تامین وثیقه و ضمانت منجر به آزادی همچنین ضمانت دادگاه دادسرا و دادگاه ومرخصی در تمامی مرجعهای قضایی کشور، جهت انجام ضمانت زندانی – متهم ، ضمانت اعسار ، ضمانت واخواهی حکم غیابی ، سند اجاری، قیمت اجاره سند برای زندانی-ضمانت آزادی زندانی ،  سند ملکی جهت ضمانت مرخصی زندانی و ضمانت آزادی متهم یا ترخیص بار یا خودرو در اداره تعزیرات حکومتی (کالای قاچاق)، وثیقه گذاشتن برای زندانی،اجاره وثیقه برای ضمانت دادگاه،سند اجاره ای درتهران، همچنین ضمانت موسسات و شرکتها و … آماده به خدمت در تمامی نقاط کشور است.ت

دادسرا: قیمت اجاره وثیقه

بخشی از دادگستری است که وظیفه اصلی آن تحقیق و بازجویی و کشف جرم است. دادسرا از چند بخش بنام دادیاری تشکیل شده است.

دادگاه: قیمت اجاره وثیقه

وظیفه رسیدگی و صدور حکم را دارد.

بازپرس:قیمت اجاره وثیقه

1) انجام تحقیقات مقدماتی پرونده پیش از ورود به دادگاه

2) تحقیق در پرونده


تحقیقات مقدماتی

زمانی که جرمی اتفاق می‌افتد چه با شکایت شاکی خصوصی و چه در دعوای عمومی  لازم است که در خصوص آن جرم تحقیقاتی صورت گیرد تا روشن شود که مجرم کیست و جرم چگونه اتفاق افتاده است؛ این مرحله (تحقیقات مقدماتی) نامیده می‌شود.

وثیقه گذار دادگاه:

سپردن وثیقه برای متهم یا مجرم، حکم رهایی از بند را دارد و برای وثیقه گذار نیز متضمن تعهد است.در بسیاری از موارد وثیقه سپردن برای متهمانی که جرائم ارتکابی آنها فراگیری چندان بالایی ندارد،مفید است.

وثیقه اجاره‌ای و سند اجاره‌ای

خواننده عزیز به مراکزی که فقط با هزینه مالی اسناد خود را در اختیار متهمین گذاشته و بدون گرفتن ضمانت معتبر برای سند گذاران ادعا و قول بازداشت وثیقه ملکی و آزادی زندانی را میدهند شک کنید مسلم است شخصی بدون تضمین سند ملکی سالم و بدون نقص و دارای ارزش مکفی را برای آزادی زندانی در اختیار دادگاه و دادسرا و … قرار نمی‌دهد. لذا با دریافت شرایط بی نهایت ساده بیشتر در مورد سندگذار مورد نظر تحقیق کنید.

شرایط اجاره کردن سند از طریق گروه ما چگونه است؟

جهت تضمین آزاد شدن املاک و رفع توقیف از اسناد ملکی سند گذاران و وثیقه گذاران محترم ، گروه مشاوره کارپردازان از دوستان یا خانواده‌های زندانیان ضمانت معتبر دریافت خواهد کرد. بدین نحو که لازم است چند نفر ( تعداد ضامن‌ها بستگی به نوع اتهام و اعتبار ضامن‌ و مقدار وثیقه یا سند مورد نیاز شما دارد) از اقوام – آشنایان یا بستگان متهم؛ حاضر باشند متهم را در قبال یک فقره چک یا سفته به میزان قرار وثیقه آزادی متهم برای ما ضمانت کنند؛ کفایت می‌کند.

 (قرار قبولی وثیقه) ماهیتاً عقدی است که بین قاضی و وثیقه گذار منعقد می گردد و همانطور که وثیقه گذار تعهد به حضور متهم در مواقع احضار مراجع قضایی می نماید متقابلاً قاضی نیز موظف است که تودیع وثیقه و سند ملکی جهت ضمانت زندانی در دادگاه را قبول و متهم را آزاد کند. 

نحوه بازداشت سند ملکی برای ضمانت زندانی

در زمینه آزادی زندانی و سند اجاره‌ای ملکی برای وثیقه دادگاه و اجاره سند برای زندانی در کلیه دادگاه‌ها و دادسراها لازم است این نکته را به عرضتان برسانم که پس از احراز هویت ملک و مالک، نظر کارشناس در مورد ارزش ملک مورد وثیقه برای ضمانت و آزادی متهم اخذ می گردد. پس از ثبت نظر کارشناس رسمی دادگستری، دستور توقیف و بازداشت ملک به میزان مقرر برای اداره ثبت اسناد و املاک محل مستقر ملک مورد نظر صادر و پس از قرار قبولی وثیقه متهم آزاد می گردد.

گذاشتن سند اجاره ای و ضمانت کردن زندانیان در سراسر کشور

دوستان گرامی این مقاله جهت رفع اضطرار و درماندگی های خانواده های عزیز و اطلاع ایشان از نحوه اجاره سند  در محاکم قضایی سراسر کشور اعم از تامین سند اجاره ای جهت ضمانت کردن زندانی تبریز.

قیمت اجاره وثیقه ملکی برای آزادی زندانی در گرگان. اجاره سند وثیقه ای برای ضمانت زندانی تعزیرات بروجرد. اجاره سند معتبر برای دادگاه تجدید نظر اراک.

اجاره سند کارشناسی شده در شعبه

اجاره سند کارشناسی شده در شعبه اجرای احکام و دادیار ناظر بر زندان ساوه. اجاره سند برای زندانی کالای قاچاق ملایر. قیمت ارائه سند اجاره‌ای برای اداره تعزیرات رشت .سند اجاره ای جهت ضمانت کردن زندانی در حوزه قضایی لرستان .کرایه سند برای دادگاه حقوقی و کیفری در قم .وثیقه تودیعی با استعلام از سازمان ثبت اسناد و املاک تهران. فروش سند برای وثیقه در کردستان. خرید سند برای وثیقه دادیار ناظر بر زندان ایلام

سند ملکی جهت تضمین اعتبار معاملات

سند ملکی جهت تضمین اعتبار معاملات شهرکرد| حکم ضمانت متهم| نامه بازداشتی سند.صدور حکم آزادی زندانی با قید وثیقه در شیراز | قاضی دادگاه . سند اجاره ای برای مفاسد اقتصادی  پولی بانکی  در شیراز و مرودشت. اجاره سند ملکی مسکونی برای آزادی زندانیان مالی در مشهد.اجاره سند ملکی تجاری برای آزادی زندانی در بروجن| اجاره سند ملکی صنعتی برای آزادی زندانی در بوشهر

اجاره سند ملکی کشاورزی

اجاره سند ملکی کشاورزی برای آزادی زندانی بیرجند| قیمت کرایه سند اجاره ای برای زندانی در اهواز| سند ملکی کارشناسی شده و ششدانگ برای آزادی زندانی در بجنورد| اجاره سند برای مرخصی زندانی|تهیه سند ملکی جهت دادگاه| تامین سند اجاره ای برای رفع ممنوع الخروجی در ادارات ثبت (جهان کودک)|قیمت سند اجاره ای در کاشان می باشد لذا از شما خواستارم جهت تهیه سند ملکی با اصالت ثبتی و کارشناسی شده جهت آزادی زندانی در کلیه مراجع قضایی با کارشناسان حقوقی ما تماس بگیرید و ادامه روند بازداشت یا ترهین سند ملکی مورد نیاز خود را در اسرع وقت با نظارت دقیق و مدیریت بر روند انجام کار  سالم را به تیم حقوقی کارپردازان بسپارید .

**************

سند اجاره ای برای زندانیان مالی و بدهکاران – وثیقه برای ضمانت زندانیان کیفری:


سند ملکی برای ضمانت حسن انجام کار

سند اجاره ای برای ضمانت تعهدات حسن انجام کار ، ضمانتنامه ای است به منظور اطمینان خاطر ذینفع از صحت عمل پیمانکار در مواقعی که صادر کننده کالا یا پیمانکار تعهدات خود را ایفا نکرده یا به موقع و یا کامل و مناسب عمل ننماید را تضمین میکند؛

**************

تعریف سند ملکی ششدانگ قیمت اجاره وثیقه:

به سندی که به صورت کامل به یک شخص تعلق داشته باشد، سند شش دانگ گفته می‌شود. این نوع سند یکی از انواع معتبر در بین اسناد ملکی است. کلمه‌ی شش دانگ به معنای شش جهت است و منظور از شش دانگ؛ شش جهت شمال، جنوب، شرق، غرب، بالا و پایین است. کلمه‌های بالا و پایین به فضاهای بالا و زیرزمین دلالت دارد که نشان از مالکیت تام صاحب سند نسبت به ملک مربوطه دارد.

**************

صدور و تامین قرار وثیقه برای ضمانت آزادی  زندانی قیمت اجاره وثیقه:

1) قرار وثیقه قراری است که جهت دسترسی به متهم پرونده و حضور به موقع وی و جلوگیری از فرار یا پنهان شدن احتمالی وی تا پایان دادرسی و صدور و اجرای حکم ، تعیین مبلغ معینی صادر می گردد. در قرار وثیقه، مال مورد وثیقه جهت آزادی زندانی ( ملک ، وجه نقد، ضمانتنامه بانکی، اموال منقول ) در رهن گرفته می‌شود.

2) متهم در صورت تودیع وثیقه با قرار قبولی وثیقه آزاد و در غیر اینصورت بازداشت می گردد.

3) میزان مبلغ وثیقه را قاضی، با توجه به اوضاع  احوال ، شرایط متهم و شدت یا ضعف اتهام انتسابی و میزان خسارت شاکی تعیین می‌کند.

تیم ما در تلاش است با شرایط عالی – تضمینی با ارزان‌ترین و مناسب‌ترین قیمت- هزینه و درصد انجام کار سالم و کاملاً قانونی سند اجاره‌ای جهت دادگاه و دادسرا برای ضمانت زندانی و ضمانت تعهدات تمامی موسسات و شرکتهای معتبر کلیه اقدمات لازم جهت تودیع (بازداشت سند مالکیت) یا ترهین آن را به همراه سندگذاران و وثیقه گذاران غیرتمند در اقصی نقاط کشور را انجام دهد.

2 پاسخ به “قیمت اجاره وثیقه (آزادی فوری زندانی) پشتیبانی شبانه روزی رایگان در سراسر کشور”

 1. حبیب اله ابراهیمی گفت:

  خیلی عالیه من مبلغ وثیقم 50میلیونه هروقت اوکی شدخبرم کنید

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   با سلام خدمت شما لطفا با دفتر مجموعه تماس بگیرید . ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی