مرخصی زندانی

مرخصی زندانی

دسته ها : اجاره سند

مرخصی زندانی

مرخصی زندانی یکی از پروسه های سختی می باشد که انجام ان همواره با استرس و تنش های فراوانی همراه بوده است .

در گذشته بخصوص مرخصی گرفتن برای زندانی با توجه به شرایط بسیار سخت تر هم بود . مرخصی زندانی باید تحت شرایط خاصی صورت گیرد و همه بند های مرخصی از مواد قانون اساسی پیروی می کند .

 02166891290 / 02166872449

زندانی پس از گدراندن دوره مشخصی از محکومیت خود و همچنین با توجه به نوع جرمی که مرتکب شده است شرایط مرخصی را پیدا می کند .

زمانی که فرد محبوس شرایط لازم برای مرخصی را بدست آورد ، می توان با انجام کارهای اداری و مهم تر از آن تهیه سند و ثیقه مود نیاز ، نسبت به اخذ مرخصی برای زندانی اقدام کرد .

البته پروسه اخذ مرخصی برای زندانی به این راحتی هم نیست . اول از هر چیز باید وثیقه متناسب با مرخصی فرد محبوس تهیه شود و دوم اشناییت کامل نسبت به چگوتگی اخذ مرخصی برای زندانی را داشت .

مسلم است که یک فرد عادی که قصد اخذ مزخصی برای فرد مشخصی راد دارد در هر دو مورد باید تنش فراوانی کند و ممکن است وثیقه مورد نیاز برای اخذ مرخصی در دسترس نباشد و یا اگر هم وثیقه مود نظر را تهیه نموده است با مراحل اشنایی لازم را ندارد و این پروسه چندین هفته به طول انجامد .

آسان ترین راه برای اخذ مرخصی برای زندانی چست ؟

فرض می کنیم که زندانی مورد نظر شرایط اخد مزخصی را دارد . در این حالت شما با دو حالت مواجه هستید . یا وثیقه مورد نظر را در دست دارید و با مراحل اشنا نیستید و یا وثیقه مورد نیاز را هم ندارید .

در کل اشناییت با مراحل قانونی این پروسه و پروسه های مشابه بیشتر کار افراد حقوق دادن و وکلای کاربلد می باشد به همین دلیل روند آزاد سازی و یا مرخصی برای زندانی به این افراد محول می شود .

در حالت اول که شما وثیقه مورد نیاز را دارید می توانید هم به کمک افراد حقوق دان همچون وکلا و هم توسط مراکز مشاوره اجاره سند ، روند پیگیری پرونده خود را آغاز کنید .

در حالت دوم که شما نه سند و نه وثیقه مورد نیاز را در دست دارید و نه اطلاعات کافی از مراحل مرخصی دارید ، بهترین حالت و توصیه خود ما ، مراجعه به مراکز اجاره سند و وثیقه است .

مراکز معتبر اجاره سند ، همچون گروه مشاورین کارگزاران ، خدمات اجاره سند و وثیقه برای مرخصی و یا ضمانت و آزادی زندانی را ، در کنار انجام مراحل کاری و اداری به خانواده های محترمی که نیاز به سند و همچنین آزاد سازی عزیزان خود دارند ارائه می کنند .

شما می توانید با این مراکز که البته مراکز معتبری باشند ، تماس گرفته و در دفتر حضور پیدا کنید ، نسبت به وضعیت پرونده متهم با کارشناسان مربوطه مشاوره نموده و سپس با توحه به روند کاری ، پروسه اداری پررونده خود را آغاز نمایید .

گروه مشاورین کارگزاران ، با چندین سال سابقه و صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانی ، با مرکزیت دفتر در شهر تهران ، ارائه خدمات خود را در تمامی شهرهای کشور فراهم نموده است . شفافیت در تمامی مراحل کاری ، عدم اخذ پش پرداخت و ارائه خدمات بدون معطلی ، تنها بخشی از خدمات ما می باشد . شما عزیزان می توانید به راختی با شماره تماس های داخل سایت با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس بگیرید .

مفتخریم که یکی از مراکز معتبر و کاردان در زمینه کیس های ضمانتی ، اجاره سند و وثیقه های معتبر ، مرخصی زندانی،  اجاره اسناد شش دانگ برای ارائه جهت ضمانت در دادگاه و دادسرا هستیم .

همین امروز با ما تماس گیرید . با تشکر گروه مشاورین کارگزاران


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *