وثیقه اجاره ای برای زندانی

وثیقه اجاره ای برای زندانی

وثیقه اجاره ای برای زندانی

تهیه وثیقه اجاره ای برای زندانی ، جهت ارائه به عنوان ضمانت می تواند به شکل های مختلف صورت گیرد . این وثیقه ممکن است در صورت نیاز به شکل های مختلف توسط زندانی یا نزدیکان او تهیه و یا اجاره شود و به عنوان ضمانت وی ارائه گردد .

وثیقه اجاره ای برای زندانی توسط گروه مشاورین کارگزارن در اسرع وقت ، فوری و بدون معطلی در سراسر کشور . شما هم میهنان عزیز می توانید جهت تهیه اسناد وضمانت نامه ها اجاره ای از طریق پل های ارتباطی با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان ما ، در صورت احراز شرایط پرونده ، همکاری خود را با دفتر محموعه آغاز کنید .

02166891290 / 02166872449

تمامی مراحل تودیع وثیقه و اجاره ضمانت نامه با شفافیت و در اسرع وقت ، زیر نظر وکلای کاردان و کارشناسان خبره . با عنایت و الطاف ایزد یکتا و با پشتکار و صداقت در کلیه مراحل انجام تودیع وثیقه ( ارائه سند برای ضمانت زندانی ) همسو .

برخی خدمات گروه مشاورین کارگزاران علاوه بر ارائه وثیقه اجاره ای برای زندانی :

مشاوره برای کسب اطلاعات پروسه کاری ضمانت متهم و زندانی

اجاره سند برای آزادی زندانی در دادسرا و دادگاه های سراسر کشور

تامین وثیقه برای ضمانت زندانی در دادسراها و دادگاه ها و تعزیرات حکومتی

ضمانت با فیش حقوقی

جایگزینی و تعویض سند وثیقه

ضمانت با جواز کسب و استعلام از اتحادیه صنفی

 اجاره سند جهت ممنوع الخروجی در اداره ثبت

اجاره سند برای تامین خسارت احتمالی

اجاره سند برای مرخصی زندانی

تامین وثیقه دادگاه

سند شش دانگ برای ضمانت متهم و زندانی

موارد فوق تنها بخشی از خدمات دفتر گروه مشاورین کارگزاران می باشد . شما خانواده های محترم که نیاز به تهیه و یا اجاره سند برای عزیزان خود دارید می توانید به راحتی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با دفتر گروه مشاورین تماس گرفته و با کارشناسان در ارتباط باشید .

مشاورین ما با صبر و حوصله آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشند .

سند شش دانگ ضمانتی جهت اجاره

دفتر گروه مشاورین کارگزارن سند ضمانتی شش دانگ و سالم را بارها مورد بازبینی توسط کارشناسان خود قرار داده است . اسناد ارائه شده توسط دفتر مجموعه ما کاملا سالم و بدون ایراد می باشد . تمامی اسناد معتبر و در ارزش ها مختلف بدون محدودیت در میزان وثیقه اماده ارائه به شما عزیزان که نیازمند سند و ضمانت نامه برای ضمانت هستید .

اسناد ضمانتی حتما باید فاقد هر گونه ایراد من جمله کارهای ناقص شهردای و یا رهنی و … باشند . هریک از این موارد ارزش سند را جهت ضمانت سلب می کند و درواقع سند فاقد هرگونه ارزش برای ضمانت است .

به همین دلیل لازم است تا نهایت دقت در تهیه سند های اجاره ای را داشت . گروه مشاورین کارگزاران با دعای خیر شما مردم عزیز همواره ادامه راه را برای خود هموار تر خواهد نمود تا هر چه بیشتر بتواند در خدمت شما خانواده های عزیز باشد .

دعای خیر شما راه گشای ماست 

باتشکر

گروه مشاورین کارگزاران


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *