وثیقه برای دادسرا

وثیقه برای دادسرا
    گروه مشاورین کارگزاران

وثیقه برای دادسرا

تامین وثیقه برای دادسرا توسط گروه مشاورین کارگزاران در سراسر کشور زیر نظر وکلای باتجربه ، فوری و معتبر بدون نیاز به پیش پرداخت در سراسر کشور .

با ما تماس بگیرید :  02166891290 / 02166872449

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره سند و ضمانت نامه اجاره ای در کشور ، آماده ارائه خدمات خود به تمامی هم میهنان عزیز از سراسر کشور می باشد .

شما خانواده های محترم که نیاز به تامین سند و وثیقه اجاره ای دارید می توانید به راحتی تلفن خود را برداشته و با ما تماس بگیرید . مشاورین و کارشناسان ما همه روزه حتی در روز های تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند و شما خانواده های عزیز جهت ضمانت و آزادی زندانی خود می توانید اسناد ضمانتی را با خیال راحت و آسوده از ما تهیه نموده و به دادگاه و دادسرا ارائه نموده و به لطف و یاری خداوند شاهد آزادی عزیزان خود باشید .

وثیقه برای دادسرا باید دارای شرایط خاص خود باشد به این منظور که در درجه اول سند باید ارزش لازم برای ضمانت را داشته باشد . زمانی که قاضی دادگاه قرار وثیقه صادر می نماید ضمانت نامه ای که تهیه می کنید باید ارزش آن با قرار وثیقه برابری نماید و همچنین سند باید دارای اعتبار باشد . از این حیث که سند دارای کارهای ناقص نباشد و همچنین در رهن بانک و .. نباشد . سند شش دانگ بوده و بتوان آن را به عنوان ضمانت به دادگاه یا دادسرا ارائه نمود .

از همین جهت شما خانواده های محترم و اجاره کنندگان سند و ضمانت نامه اجاره ای توجه داشته باشید که هنگام تهیه سند و ضمانت نامه اجاره ای ، اینکار را از مراجع معتبر و دفاتر عامل انجام دهید . متاسفانه مشاهده می کنیم که تعداد دفاتر غیر عامل و اشخاصی که در این زمینه شروع به فعالیت می کنند در حال افزایش است .

بازار این افراد در جلو دادگاه ها و دادسرا هاست که به مردم نزدیک شده و به انها وعده وعید کاذب می دهند . قیمت اسناد اجاره ای را به مقداری پایین تر اعلام می کنند تا شما جذب انها شوید . خب مسلم است که وعده های مالی همواره فریب دهنده هستند و متاسفانه افراد زیادی از همین طریق فریب خورده و در دام خواهند افتاد .

تامین وثیقه برای دادسرا توسط گروه مشاورین کارگزاران

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه ، خدمات اجاره سند و تامین وثیقه را زیر نظر وکلای با تجربه و کارشناسان خبره خود به هم میهنان عزیز ارائه می نماید . شما خانواده های محترم که نیاز به تامین وثیقه و تهیه سند اجاره ای جهت ضمانت و یا ازادی متهم و زندانی دارید می توانید از مراجع قانونی و دفاتر عامل همچون کارگزاران یا خیال آسوده و اطمینان خاطر همکاری نمائید .

گروه مشاورین کارگزاران ضمن مشاوره با کارشناسان ما ، در دفتر ما حضور یافته و به شکل حضوری با کارشناسان دفتر مجموعه مشاوره نموده و در نهایت قرارداد اجاره سند را  تنظیم نموده و پرونده خود را از همان لحظه توسط وکلای ما پیگیری نمائید و در کمترین زمان شاهد آزادی عزیزان خود باشید .

گروه مشاورین کارگزاران ، با مناسب ترین قیمت ها و طبق عرف مشخص اجاره سند و ضمانت ، اسناد اجاره ای را با اطمینان خاطر در اختیار شما خانواده های محترم قرارا خواهد داد . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید . همه روزه حتی روز های تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با ما در تماس باشید .

با تشکر کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی