وثیقه برای ضمانت زندانی

وثیقه برای ضمانت زندانی

وثیقه برای ضمانت زندانی

وثیقه برای ضمانت زندانی می تواند جهت ازادی یا مرخصی زندانی به دادگاه ارائه شود .

البته وثیقه برای ضمانت زندانی دارای شرایط خاصی است که دانستن آنها خالی از لطف نیست .

 

دعای خیر شما راه گشای ماست

 02166891290 / 02166872449  

دفتر مرکزی : تهران

همه روزه حتی روزهای تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با ما در ارتباط باشید

اجاره سند و تهیه وثیقه برای ضمانت زندانی

 

قبل از هرچیز لازم است بدانید که مجموعه کارگزاران یکی ار معتبر ترین و بزرگترین مراجع اجاره سند و وثیقه برای ضمانت زندانی می باشد .

شما خانواده های محترم جهت اجاره سند ، اطلاع از قیمت های سند های اجاره ای و همچنین مشاوره در رابطه با پرونده زندانی خود می توانید همه روزه حتی در روزه های تعطیل با مشاوران ما تماس بگیرید و مشاوره داشته باشید .

کارشناسان و وکلای مجموعه کارگزاران از گردهمایی افراد کاربلد و حقوق دانان باتجربه هستند و در تمام زمینه های حقوقی می توانند شما را راهنمایی کنند .

وکلای مجموعه ما پس از تحویل پرونده در کمتر از 48 ساعت نسبت به تهیه وثیقه برای ضمانت زندانی شما اقدام خواهند کرد . ضمن اینکه تهیه وثیقه برای ضمانت زندانی و هرگونه سند برای زندانی شما بدون هیچگونه پیش پرداختی صورت خواهد گرفت .

 

مراحل تهیه وثیقه برای ضمانت زندانی

جهت تهیه وثیقه برای ضمانت زندانی ابتدا می توانید با دفتر مجموعه کارگزاران تماس بگیرید و در مورد پرونده خود با مشاورین ما گفتگو کنید . پس از بررسی پرونده شما توسط مشاور و یا وکیل پاسخگو ، با توجه به بررسی به عمل آمده مراحل انجام کارهای شما از همان روز آغاز خواهد شد .

همچنین جهت مشاوره می توانید حضورا به دفتر مجموعه مراجعه کرده و مراحل پرونده خود را شروع کنید . همانطور که گفتیم هیچگونه هزینه اولیه در ابتدا از شما اخذ نخواهد شد و تمامی تصفیه حساب ها بعد از اتمام مراحل کاری پرونده شما صورت خواهد گرفت .

با توجه به مجرب بودن و تجربه کاری موفق و تخصص همکاران و کارشناسان گروه کارگزاران ، با راه کارهای دقیق و زمان سنجی مناسب در جهت انجام مراحل تودیع وثیقه (سند برای ضمانت متهم) در حداقل زمان ممکن و حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری ضمن انجام پروسه کاری تا پایان کار در کنار شما هستیم.

شما خانواده گرامی پس از حضور در دفتر مجموعه کارگزاران و مشاوره ، طبق ماده 10 قانون مدنی نسبت به تنظیم قرارداد اقدام می کنیم .

در مرحله بعدی سند مورد نظر و کارشناسی شده که ارزش آن متناسب با پرونده شما خواهد بود به قاضی محترم در دادسرا یا دادگاه ارائه می شود .

ذر ادامه نسبت به اخذ نامه نیابت برای مجمع قضایی شهرستان یا شهری که ملک در آن جا قرار دارد و سند شش دانگ آن ملک به عنوان وثیقه برای ضمانت زندانی ارائه شده است اقدام می شود .

پس از اینکار نسبت به ارائه نامه نیابت دریافت شده به همان مجمع قضائی شهری که نامه برای آن دریافت شده است اقدام شده  و دستور کارشناسی ملک مورد نظر از سوی کارشناسان محترم دادگستری اخذ می گردد .

پس از انجام مراحل مربوطه ، چنانچه  مبلغ ارزیابی ملک توسط کارشناس محترم دادگستری ، حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردد، با اخذ دستور بازداشت سند مورد نظر از مقام قضائی محترم ، نسبت به بازداشت ملک مذکور از طریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود.

درنهایت نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود.

بدین ترتیب سعی کردیم مراحل تهیه وثیقه برای ضمانت زندانی را به شکل مختصر توضیح دهیم .

تهیه وثیقه برای ضمانت زندانی با کارگزاران

مجموعه کارگزاران همواره از شما خانواده های محترم تقاضا دارد تا هنگام تهیه وثیقه برای ضمانت زندانی ، حتما این کار را از طریق مراجع معتبر انجام دهید .

در طی چندین سال اخیر موارد بسیاری مشاهده شده است که کلاهبرداران با رقم های ملیاردی و اسناد جعلی و غیر معتبر اقدام به اجاره سند نموده اند و چه زیاد بودند خانواده هایی که هم هزینه های انها از بین رفت و هم شوق دیدار رندانی آنها در دلشان ماند .

به همین دلیل با در نظر گرفتن تمام این نکات نسبت به اجاره سند حتما از مراجع معتبر با نرخ ها و تعرفه های اجاره قانونی اقدام کنید .

همواره به یاد داشته باشید که اجاره سند و قیمت سند اجاره ای دارای عرف مشخص و قانونی است و همیشه با دانش و اطلاعات کافی در این زمنیه نسبت به اجاره سند یا تهیه وثیقه برای ضمانت زندانی خود اقدام کنید .

 

مجموعه کارکزاران با چندین سال سابقه ، و با بهره گیری از وکلای با تجربه و کاردان در این زمنیه همواره در کنار شما خواهد بود . جهت انجام هرگونه مشاوره یا طرح سوالات خود می توانید تمام ایام هفته با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره کنید .

با تشکر مجموعه کارگزاران

 


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *