وثیقه برای مرخصی زندانی

وثیقه برای مرخصی زندانی

وثیقه برای مرخصی زندانی

تامین وثیقه برای مرخصی زندانی توسط گروه مشاورین کارگزاران در کوتاهترین زمان ممکن ، بدون نیاز به پیش پرداخت ، و در سراسر کشور بدون محدودیت . اگر نیازمند وثیقه برای مرخصی زندانی هستید می توانید از هر کجای کشور عزیزمان تلفن خود رابرداشته و با گروه مشاروین کارگزاران تماس حاصل نمائید .

مشاورین ما همه روزه از 8 صبح تا 8 شب حتی در روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند . شما می توانید بدون محدودیت در ارائه خدمات و همچنین بدون محدودیت در میزان وثیقه مورد نظر ، وثیقه برای مرخصی زندانی تهیه کنید .

 02166891290 / 02166872449

  دفتر مرکزی : تهران

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه ضمانتی و اجاره ای در کشور می باشد . توجه داشته باشید که زندانی می تواند تحت شرایط خاصی ، باتوجه به وضعیت پرونده و شرایط زندانی ، شامل مرخصی شود .

مرخصی گرفتن برای زندانی نیازمند ارائه وثیقه و ضمانت نامه است . زمانی که شما قصد دارید تا برای زندانی خود مرخصی بگیرید و او شرایط مرخصی گرفتن را دارد ، می توانید با ارائه ضمانت نامه تعیین شده ، برای زندانی خود تحت شرایط تعیین شده مرخصی بگیرید .

زمانی است که خانواده زندانی به میزان وثیقه برای مرخصی زندانی دسترسی دارند و می توانند با ارائه آن مراحل اخذ مرخصی را انجام دهند . اما در صورتی که زندانی حائز شرایط است و قصد مرخصی گرفتن برای او دارد ، دسترسی به ضمانت نامه را نداریم . خب در اینصورت می توان از روش اجاره وثیقه استفاده کرد .

اجاره وثیقه برای مرخصی زندانی

زمانی که قصد داریم تا وثیقه مورد نظر برای مرخصی زندانی را اجاره کنیم باید به نکات بسیار زیادی توجه کرد . اول اینکه اجاره سند باید از مراجع معتبر صورت گیرد و از هر کسی نمی توان سند یا ضمانت نامه تهیه کرد . این کار هم همانند تمامی پروسه های قانونی ، روش و مراحل خاص خود را دارد که تماما برا اساس قوانین مدنی کشور صورت می گیرد .

طبق قانون مدنی کشور ، قرارداد اجاره سند بین اجاره دهنده و اجاره گیرنده تنظیم می شود . شما قبل از هر چیز باید در یافتن مرجع معتبر اجاره دهنده سند دقت لازمه را داشته باشید با توجه به اینکه تعداد مراجع معتبر اجاره دهنده سند بسیار انگشت شمار است به همین دلیل باید بسیار دقت کرد .

پس از یافتن مرجع معتبر اجاره دهنده سند و وثیقه ، مشاوره های لازم را انجام داده و سپس نسبت به تنظیم قرار داد اجاره سند اقدام می شود . اگر با مجموعه کارگزاران برای اجاره وثیقه برای مرخصی زندانی همکاری خواهید نمود ، لازم است تا با مراحل مختصر این کار کمی آشنایی داشته باشید :

1- حضور در دفتر کارگزاران و مشاوره رایگان و تنظیم قرارداد اجاره عطف به ماده 10 قانون مدنی .

2- ارائه سند شش دانگ کارشناسی شده به بازپرس محترم در دادسرا یا قاضی محترم در دادگاه و اخذ نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده درآن شهرستان واقع شده است .

3- ارجاع نامه نیابت به مجتمع قضائی مورد تقاضا و دریافت دستور کارشناسی توسط احدی از کارشناسان رسمی دادگستری برای ارزیابی ملک مذکور .

4- در صورتی که مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید، با اخذ دستور بازداشت سند ، از مقام قضائی محترم نسبت به بازداشت ملک مذکور ازطریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود .

5- نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود .

این 5 مرحله که در بالا مشاهده می کنید خلاصه مراحل اصلی تهیه سند و ضمانت نامه براس ازادی یا مرخصی زندانی می باشد . ضمن اینکه تمامی مراحل با توجه به نوع پرونده و شرایط متهم صورت خواهد گرفت . توجه داشته باشید که تمامی مراحل در کوتاه ترین زمان ممکن توسط گروه مشاورین کارگزاران انجام خواهد گرفت و همچنین هیچگونه پیش پرداختی بابت اجاره سند و یا ضمانت نامه از شما خانواده های محترم دریافت نخواهد شد .

تمامی مراحل تسویه حساب با مجموعه کارگزاران پس از اتمام مراحل کاری و واداری صورت خواهد گرفت و شما با خیال راحت با مجموعه ما همکاری خواهید نمود . همین امروز می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاروه نمائید .

گروه مشاورین کارگزاران ارائه کننده خدمات اجاره وثیقه برای مرخصی زندانی ، سند برای آزادی زندانی ، ضمانت و ازادی زندانی در سراسر کشور ، ضمانت با فیش حقوقی ، ارائه اسناد بدون محدودیت در میزان وثیقه و …. در سراسر کشور .

با تشکر کارگزاران

  •    
  • 1400-08-16   
  • کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت