وثیقه جهت ضمانت

وثیقه جهت ضمانت

وثیقه جهت ضمانت

وثیقه جهت ضمانت چیست و برای چه منظوری می توان از وثیقه جهت ضمانت کمک گرفت ؟

وثیقه یا قرار وثیقه مبلغ مالی یا دارایی غیر منقولی میباشد که در ازای شرطی نزد طرف قرارداد یا دادسرا گذاشته میشود.در واقع وثیقه جهت ضمانت، سند، چک یا … میباشد که جهت ضمانت به دادگاه ارائه میشود.

تحت شرایط خواصی و طبق تصمیم قاضی و تیم قضایی زندانی آزاد گشته و سند را در اختیار دادگاه قرار میگیرد (ارائه وثیقه جهت ضمانت).

تیم کارگزاران با ارائه سند و وثیقه جهت ضمانت دادگاه میتواند راهکاری برای حل مشکلات شما باشد.

تیم ما با به کارگیری متخصصان حرفه ای در امر دادسرا میتواند وثیقه هایی را برای شما عزیزان آماده کرده و قیمت بسیار مناسب عرضه کند.

شرایط وثیقه جهت ضمانت

ارائه وثیقه جهت ضمانت به دادگاه یا دادسرا به این منظور انجام میشود که متهم بعد از آزادی مشروط امکان فرار یا پنهان شدن از دست فضاونت را نداشته باشد.

فرد آزاد شده در تمامی دادگاه های احضاری حضور پیدا کرده و فرایند دادرسی خود را پیگیری کند.

شرایط ارائه وثیقه جهت ضمانت به دادگاه دارای شرایط خاص خود است و در هر شرایطی نمیشود از این روش استفاده کرد.

جهت دریافت مشاوره از کارشناسان ما در این امر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

02166891290 / 02166872449

دفتر مرکزی : تهران

دعای خیر شما راه گشای ماست

مبلغ درخواستی قاضی برای وثیقه جهت ضمانت

مبلغی درخواستی که قاضی پرونده برای ضمانت تعیین میکند بر اساس شرایط پرونده و وضعیت متهم تصمیم گیری میشود و طبق آن مبلغ تعیین شده میتوان وجه نقد، سند، یا چک بانکی ارائه داد.

که تیم کارگزاران برای همین منظور کار خود را انجام میدهد و طبق مبلغ درخواستی دادگاه وقیقه ای را جهت ضمانت به دادگاه ارائه داده و به در قبال آن سند یا چک که به دادگاه ارائه میدهد اجاره دریافت میکند که مبلغ اجاره بسته به سنگینی یا سبکی مبلغ درخواست دادگاه متغییر خواهد بود.

 

درخواست ما از خانواده های محترم در رابطه با تهیه وثیقه جهت ضمانت

از خانواده های محترم تقاضا داریم که وارد دام کلاهبردارنی که با قیمت بسیار پایین این خدمات را ارائه میدهند و باعث متضرر شدن خانواده ها میشوند نشوید.زیرا این کار دارای عرف قیمتی خاصی بوده و در صورت مشاهده با این افراد سودجو از صحت حرف هایشان اطمینان حاصل کنید سریع اعتماد نکنید.

تیم کارگزاران با تجربه چندین ساله در این امر میتواند نیاز های شما در امر وثیقه جهت ضمانت را برطرف کرده و خدماتی که ارائه میدهد شما را راضی نگه خواهد داشت.

شما میتوانید با کمی تحقیق از صحت حرف های گفته شده در این مقاله اطمینان حاصل کنید.ارائه وثیقه جهت ضمانت به این منظور انجام میشود که فرد متهم مراحل جزایی خود را بیرون از زندان پیگیری کرده و خانواده خود دور نباشد.

تا بتواند در آسایش مراحل قضایی خود را پیگیری کرده و آن را به نتیجه برساند.کاری که تیم کارگزان انجام میدهد خدا پسندانه بود و با برگرداندن فرد متهم به آغوش گرم خانواده بزرگترین افتخار ما میباشد.

راضی به رضای خداوند و رضایت هم میهنان عزیزمان هستیم که پشت گرمی ما بوده و برای گسترش این عمل ما را مشتاق تر میکند.زیرا شاهد لبخند یک خانواده هستیم و این برای ما یک دنیا ارزش دارد.

تیم کارگزاران در حال حاضر آماده ارائه خدمات به تمامی شهر های بزرگ ایران میباشد و محدودتی از این امر وجود نخواهد بود.

فقط یک تماس با مجموعه کارگزاران برای تهیه وثیقه جهت ضمانت و اجاره سند جهت دادگاه و دادسرا کافیست .

باتشکر مجموعه کارگزاران


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *