وثیقه ملکی برای ضمانت در دادگاه

وثیقه ملکی برای ضمانت در دادگاه

وثیقه ملکی برای ضمانت در دادگاه

وثیقه ملکی برای ضمانت در دادگاه را توسط وکلای خبره و در کمترین زمان ممکن از گروه مشاورین کارگزاران جویا شوید.
این مرکز اجاره سند همواره یکی از مراکز معتبر اجاره سند در سطح کشور می باشد که موفق شده است ضمانت های زیادی را با موفقیت به سرانجام رساند.

وثیقه ملکی برای ضمانت در دادگاه

تامین وثیقه برای ضمانت و آزادی متهم و زندانی

تماس همه روزه از 8 صبح تا 8 شب

 02166891290 / 02166872449

تامین وثیقه با سند ملکی معتبر جهت ضمانت متهم همانند سایر کارها نیاز به تجربه زیادی دارد،زیرا ممکن است خانواده ای وثیقه خود را تامین نماید،مبلغ گزافی را هم پرداخت نماید اما به دلیل وجود سند گذار نامعتبر نه تنها آزادی فرد را تسریع نبخشد بلکه دچار مشکلات دیگری نیز بشود.
لازم به ذکر است که سند گذار می تواند خود شخص یا شخص دیگری باشد ولی به هرحال ارزش وثیقه ارائه شده به دادگاه باید برابر یا بیش تر از ارزش وثیقه تعیین شده توسط دادگاه باشد.

چند نکته در خصوص تامین وثیقه برای دادگاه زندانی

اسناد ملکی خود را ازموسسات و یا افراد معتبر تهیه نمایید که حداقل دارای جواز کسب و دفتر باشند.
مرکز اجاره سند مورد نظر حتما دارای وکلا و کارشناسان خبره باشد و اسناد ارائه شده را به طور دقیق بررسی نمایند .
وثیقه ارائه شده می تواند مال منقول یا غیر منقول باشد به طور مثال فرد می تواند اتومبیل شخصی خود را به عنوان وثیقه در پارکینگ دادگاه قرار دهد.
هیچ لزومی در ارائه سند ملک مسکونی در شهر مورد نظر نمی باشد و فرد می تواند سند ملکی از شهر دیگر را به دادگاه ارائه نماید.
آزادی فرد با سند اجاره ای به طور موقت بوده و فرد باید در زمان احضار در دادگاه حضور یابد و پاسخگوی اتهامات وارد شده باشد.
یکی از اهداف قرار وثیقه ، جبران خسارت وارده به شاکی می باشد ؛ بنابراین قانون مقرر داشته است که میزان وثیقه نباید کمتر از خسارت وارده به شاکی باشد.
اگر ارزش مال معرفی شده به میزان تعیین شده یا بیشتر باشد ، بازپرس قرار وثیقه را می‌پذیرد . در غیر این صورت باید مال دیگری معرفی شود و گرنه متهم بازداشت خواهد شد.
کلیه‌ی مراحل اجاره سند اجاره ای و وثیقه تا آزادی متهم معمولا 48 تا 72 ساعت طول می‌کشد . البته تامین وثیقه و اعتماد به اشخاص برای اجاره‌ سند وثیقه امری بسیار دشوار است ؛ زیرا افراد سودجویی وجود دارند که با ارائه‌ قیمت‌های پایین‌تر و به صرفه‌تر سعی در کلاهبرداری از شما خواهند داشت . پس باید هوشیار بود .

این مرکز اجاره سند کلیه اسناد و مدارک قابل ارائه به دادگاه را چندین بار توسط وکلای خبره مورد بازبینی قرار می دهد تا از معتبر بودن اسناد اطمینان کامل حاصل شود.
این مرکز اجاره سند دارای مشاوره رایگان 12 ساعته ( از 8 صبح تا 8 شب) می باشد که آماده ارائه راهنمایی های لازم در زمینه تهیه وثیقه ملکی برای ضمانت در دادگاه می باشند.


گروه مشاورین کارگزاران
برچسب های پست :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *