وثیقه ملکی

وثیقه ملکی

وثیقه ملکی

تهیه سند و وثیقه ملکی توسط گروه مشاورین کارگزاران در اسرع وقت در سراسر کشور ، بدون محدودیت در ارائه خدمات و بدون محدودیت در میزان وثیقه برای ضمانت و آزادی متهم و زندانی ، بدون نیاز به پیش پرداخت

تماس با ما :  02166891290 / 02166872449

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجار دهنده سند و ضمانت نامه اجاره ای در سراسر کشور ، با چندین سال تجربه و همچنین صدها کیس موفق در زمینه مشاوره و آزادی زندانیان ، وثیقه ملکی کاملا سالم و کارشناسی شده با نازلترین قیمت در اختیار هم میهنان عزیز قرار می دهد . اسناد ضمانتی که توسط دفتر مجموعه اجاره داده می شوند کاملا معتبر و کارشناسی شده بوده و همچنین زیر نظر وکلای خبره این دفتر ارائه خواهد شد.

وثیقه ملکی شش دانگ ، می تواند جهت ضمانت متهم و زندانی به دادگاه و دادسرا ارائه شود . زمانی که متهم و زندانی نیاز به ضمانت با سند داشته باشد و دسترسی به سند وثیقه ندارد می تواند آن را اجاره کند .

اجاره سند بدین صورت است که شما ابتدا با دفتر مد نظر تماس گرفته و با کارشناسان آن مموعه در رابطه با پرونده خود مشاوره خواهید کرد . درصورت احراز شرایط پرونده ، در دفتر مجموعه حاضر شده و پس از بررسی های نهایی ، قرارداد اجاره سند را تنظیم نموده و مراحل کاری و اداری خود را با آن مجموعه آغاز خواهید نمود .

گروه مشاورین کارگزاران نیز دقیقا به همین ترتیب عمل می نماید . شما عزیزان به راحتی از هر نقطه کشور می توانید از طریق خطوط ارتباطی با ما تماس بگیرید ، با کارشناسان مجموعه مشاوره نموده و در نهایت نسبت به تنظیم قرارداد اجاره سند اقدام نموده و مراحل کاری و اداری خود را زیر نظر وکلای خبره ما در عرض 48 ساعت انجام دهید . مشاورین و کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به مشا عزیزان از سراسر کشور هستند .

وثیقه ملکی با مناسب ترین قیمت

مسلما زمانی که سند یا وثیقه را اجاره می نمائید ، هزینه ای بابت اجاره آن پرداخت خواهید نمود ، این هزینه با توجه به ارزش پرونده محاسبه خواهد شد و میزان مبلغ ثابتی برای تمام پرونده ها نیست .اما ابن محاسبه نیز هرگز به صورت درصدی نیست به این علت این موضوع را ذکر می کنیم که برخی عزیزان تصور می کنند میزان مبلغ اجاره مبلغی است که درصدی از مبلغ وثیقه می باشد که در حقیقت اینگونه نیست .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و وثیقه جهت ضمانت و آزادی زندانی ، وثیقه ملکی شش دانگ و کارشناسی شده را زیر نطر وکلای باتجریه در اختیار خانواده های عزیز قرار می دهد و تسویه حساب با دفتر مجموعه پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت و هیچگونه مبلغی به عنوان پیش پرداخت از شما ضمن تنظیم قرارداد اجاره اخذ نخواهد شد .

همین امروز می توانید با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره نمائید . با تشکر کارگزاران


گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *