وثیقه گذاشتن برای زندانی

وثیقه گذاشتن برای زندانی

دسته ها : ضمانت زندانی

وثیقه گذاشتن برای زندانی

وثیقه گذاشتن برای زندانی ممکن است چندین حالت داشته باشد . اینکه چرا وثیقه گذاشتن برای زندانی لازم است ممکن است دلایل مختلفی همچون ضمانت ، گرفتن مرخصی ، آزادی و …. باشد .حال فرض می کنیم که زندانی نیاز به وثیقه دارد و ارزش وثیقه هم از طرف قاضی پرونده مشخص شده است .

اجاره سند و وثیقه بدون محدودیت در میزان وثیقه

تماس و مشاوره رایگان : 02166891290 / 02166872449

در اینصورت باید ضمانت نامه ای تهیه کرد تا ارزش آن با میران وثیقه برابری کند . در این حالت اگر این میزان وثیقه را در دست داشته باشیم که هیج ، اما اگر نداریم چه باید کرد ؟

در اینصورت یا قادر به تهیه سند برای ضمانت زندانی خود نیستیم و یا اینکه باید سند را اجاره کنیم !

اما اگر سوال این باشد که اجاره دادن سند چگونه است ؟ شما ممکن است سند را از هر کسی تهیه کنید ! برای مثال شخصی که کارش اجاره دادن سند است در ازای دریافت مبلغی از شما ، سند را به شما ارائه می کند تا کار شما حل شود . اما خود شما چقدر به این افراد اعتما دارید و چقد راضی هستید تا مبلغی را که می خواهند به آنها پرداخت کنید آن هم مبلغی که معلوم نیست برچه اساس تعیین می کنند .

اما همیشه هم به این شکل نیست و برای این گونه کارها هم دفاتر معتبری وجود دارند . در حال حاضر در سطح کشور دفاتر و کارگزاری هایی هستد که طبق عرف مشخصی اسناد ضمانتی را به اجاره می دهند .

گروه مشاورین کارگزاران نیز یکی از این دفاتر می باشد . تمامی کارهای انجام شده در اینگونه دفاتر طبق قانون بوده و تمامی مراحل اداری پرونده مراجعه کننده طبق اصول اداری و با شفافیت کامل انحام می شود .

قیمت سند اجاره ای برای زندانی

مسلما تهیه سند برای ضمانت زندانی و اجاره کردن آن هزینه خود را خواهد داشت اما این هزینه بر جه اساس تعیین می شود ؟ و اینکه قیمت سند اجاره ای همیشه ثابت است یا نه ؟ اول اینکه هیچگونه محاسبه نرخ قیمتی به صورت درصدی وجود ندارد دوم اینکه نرخ قیمت اجاره سند در دفاتر بازه مشخصی دارد و تقزیبا با عرف مشخصی ارائه می شود و نمی توان بیشتر از این میزان مبلغ را که با توحه به ارزش پرونده تعیین می شود را در خواست کرد .

به همین دلیل وثیقه گذاشتن برای زندانی در صورتی که با اجاره سند صورت گیرد حتما باید از دفاتر معتبر صورت گیرد  همواره در تمامی مقالات این موضوع را خاطر نشان می کنیم که هرگز در دام افراد سودجویی که در جلو دادگاه ها و دادسرا ها تبلیغات اجاره سند می کنند نیفتید چرا که تمامی هزینه هایی هم که خواهید کرد از بین خواهد رفت .

همواره نسبت به اعتبار حتی دفاتر هم اطمینان لازم را کسب کنید و سپس قرارداد اجاره سند را تنظیم کنید . گروه مشاورین کارکزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین دفاتر اجاره سند در کشور ، خدمات اجاره اسناد ضمانتی را بدون محدودیت میزان وثیقه در سراسر کشور ارائه می کند . شما عزیزان و خانواده های محترم می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با ما تماس گرفته و با کارشناسان مجموعه مشاوره رایگان داشته باشید .

باتشکر

گروه مشاورین کارگزاران


karghozaran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *