اجاره سند

اجاره سند چرا و چگونه انجام می شود؟ منظور از تودیع وثیقه چیست؟ برای این منظور باید اول از کجا شروع کرد؟ چه اشخاص یا دفاتری جهت تهیه سند اجاره‌ای معتبر هستند؟

همین الان اقدام کن + مشاوره رایگان

اجاره سند برای آزادی زندانی در کمترین زمان

اگر برای آزادی زندانی خود نیاز به سند دارید!

گروه مشاورین کارگزاران خدمات اجاره سند را جهت ضمانت و آزادی متهم و زندانی برای هم میهنان و خانواده های محترم زندانی در اسرع وقت ، بدون محدودیت در ارائه خدمات و میزان وثیقه ارائه می نماید

اجاره سند در گروه مشاورین کارگزاران

مخاطب گرامی ضمن تشکر از حضور شما در وب سایت رسمی گروه مشاورین کارگزاران ، توجه داشته باشید که در این صفحه تمامی اطلاعات مربوط به اجاره سند ، روش های تهیه سند برای ضمانت ، شرایط و قرارداد های مربوط به تودیع وثیقه ، شرایط تشدید و تقلیل قرار در مورد متهم ، موضوع سند های رسمی و عادی و همچنین نحوه همکاری با گروه مشاورین کارگزاران جهت ضمانت و آزادی زندانی شرح داده شده است . در صورت داشتن هرگونه سوال و یا موارد دیگر میتواند از طریق شماره تماس های ارائه شده در ذیل ، با کارشناسان دفتر مشاوره نمائید . پل های ارتباطی سریع جهت مشاوره با کارشناسان و تهیه سند جهت ضمانت 

تماس بگیرید

در ابتدا برای بیان مشکل زندانی خود تماس بگیرید تا با متخصصین و مشاورین ما صحبت های لازم را داشته باشید

بیان شرایط و مشکل

به صورت دقیق و واضح مشکل خود به همراه نیاز دقیق خود را بیان کنید تا شرایط توسط مجموعه بررسی شود.

عقد قرارداد برای اجاره سند

در نهایت، اگر شما یا زندانی شرایط لازم را داشته باشد در کمترین زمان به عقد قرارداد برای اجاره سند می انجامد.

مفهوم سند اجاره ای برای ازادی زندانی

اپرونده های حقوقی به دو صورت کیفری و حقوقی طبقه بندی می شود. سند وثیقه معمولا در مرحله بازپرسی و تحقیقات مقدماتی(کیفری) جهت آزادی متهم و مانع از بازداشت وی تا زمان صدور حکم و برای مثال؛ جهت تودیع خسارت احتمالی(حقوقی) در دعاوی مطالبه وجه مورد استفاده قرار میگیرد. سند اجاره ای همان تضمین و ضمانت، نزد مقام قضایی می باشد.

اهمیت اجاره سند برای ازادی زندانی

همان طور که می دانید، متهم فردی است که هنوز معلوم نیست مجرم است یا نه و مراحل اثبات جرم او در دادگاه در حال طی شدن است. گاهی اوقات روند رد یا اثبات جرم بسیار دشوار و طولانی است و ممکن است مدت ها به طول بیانجامد. در این شرایط اجاره سند برای ازادی زندانی بسیار اهمیت پیدا می کند.

اجاره سند برای ازادی زندانی

یکی از مباحث مهم جهت بهبود شرایط زندانی، استفاده از سند اجاره ای برای ازادی زندانی می باشد. اجاره سند برای ازادی زندانی یکی از امتیازات مفید است که قانونگذار برای زندانیان واجد شرایط مشخص در نظر گرفته است. برای ازادی زندانی در واقع در حکم یک امانت برای دادگاه عمل می کند که باعث اطمینان خاطر این نهاد از بابت عدم فرار مجرم می شود. زیرا در صورت فرار زندانی، متناسب با نوع جرم، وثیقه برای جبران خسارت ضبط می شود. از آن جایی که سند رسمی اموال مثل ملک برای همه در دسترس نیست، سند اجاره ای برای ازادی زندانی بسیار رایج شده است و در ازای پرداخت هزینه ای مشخص در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

کاربرد اجاره سند برای ازادی زندانی

در خصوص جرایم تعزیری، زمانی که زندانی تصمیم داشته باشد قبل از به پایان رسیدن مدت زمان حبس تعیین شده برای وی آزاد شود، اجاره سند برای آزادی زندانی کاربرد پیدا می کند و می تواند با توجه به روزهای باقی مانده از حبسش، وثیقه تعیین شده توسط دادگاه را گرو بگذارد و آزاد شود. هم چنین در صورتی که او تمایل داشته باشد از مرخصی استفاده کند، اگر این امکان برای وی وجود داشته باشد، می توان از آن برای ازادی زندانی استفاده نمود و یا یک وثیقه معتبر دیگر را بر اساس میزان وثیقه تعیین شده، ارائه داد. علاوه بر این دو حالت، اگر فرد از جانب تعزیرات محکوم شده باشد یا به علت طولانی شدن تکمیل پرونده و اثبات اتهام بازداشت باشد و یا بخواهد از کشور خارج شود و ممنوع الخروج باشد، در این شرایط هم می توان از آن برای ازادی زندانی یا فرد ممنوع الخروج استفاده نمود.

اگر نیاز به مشاوره داری!!!!
برای بالا رفتن سرعت روند کار تماس بگیرید!! در غیر این صورت می توانید فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم...
اجاره سند - تودیع وثیقه

بسیاری از افراد در سنین ۱۸ ۱۹ ۲۰ سالگی کارهایی که دور از تعقل و از روی احساسات و هیجانات جوانی و ناپختگی است انجام می دهند که با هنجارهای اجتماعی سنخیت ندارد، و باعث ضرر و آسیب به شخص یا آسیبهای اجتماعی به دنبال دارد که در قانون از عنوان جرم، نسبت به آن یاد می شود، البته این مسائل فقط به سنین نوجوانی و جوانی خلاصه نمی شود و ممکن است هر شخصی بنا به دلایلی عمداً یا سهواً دچار اشتباهی شود که خود را مقابل قانون ببیند. بهرحال آنها دستگیر می شوند ولی آیا اتهامات آنها رفع می شود؟
در سراسر کشور زندانها اغلب افرادی با نیازهای سلامت روان و رفتار بیشتری را در خود جای می دهند تا مراکز روانشناسی دولتی

آمار

طبق آمار رسمی قوه قضاییه اکثرا پرونده های سرقت و مواد مخدر دارای بیشترین ارقام طی چند سال اخیر می باشد، بیش از ۸۵۰ هزار پرونده سرقت در سال ۱۴۰۱ به ثبت رسیده است که تنها حدوداً ۳۰۰ هزار نفر آنها دستگیر شده اند، فی الحال اگر بخواهیم ریشه های این بزه کاری را مورد کنکاش قرار دهیم شاید ماهها کار کارشناسی را بطلبد.
اما در این بین و در میان هزاران شخصی که عاقلانه و عامدانه باعث هنجار شکنی شده و متهم و محکوم می شوند، کسانی هستند که مورد اتهام قرار می گیرند ولی با طی روند تحقیقات مقدماتی و مراحل دادرسی تبرئه شده و آزاد می شوند، اما شخصی که به جرمی متهم شده است با کسی که اتهام انتصابی وی محرز شده و محکوم شده است تفاوت بسیاری دارد. چرا که؛
متهم هنوز مجرم نیست و باید مراحل قانونی و بازپرسی وی به سرانجام برسد و در صورت احراز و صدور حکم مبنی بر محکومیت، وی مجرم شناخته می شود.

حقوق جزاء

در درجه اول اشخاصی که متهم یا محکوم به ارتکاب جرم هستند مورد بررسی و تعیین تکلیف قرار می دهد و سیستم بسیار پیچیده ای از قوانین و قاعده هایی است که کارهای مجرمانه و بزه را مورد بررسی و تعریف می کند. و نحوه و میزان مجازات را تعریف و تعیین می کند. و روالی از دستگیری، تحقیقات مقدماتی تا دادگاه، صدور حکم و اجرای احکام، تا آزادی مشروط را شامل می شود.

عواقب

متاسفانه اتهام یا محکومیت به هر شکل و میزانی شرایط زندگی و هویت و آینده و ثبات خانواده هر شخصی را تحت الشعاع قرار می دهد. سابقه کیفری نه تنها در آینده شغلی و تحصیلی حتی به لحاظ اجتماعی نیز فرد را دچار انزوا و بروز مشکلات خاصی می کند.
ثبات خانواده ای که پدر یا همسر یا حتی فرزند آن خانواده در حبس به سر می برد، مساله ای بس قابل تامل است.

بنابراین:

توصیه می شود وقتی با اتهامی روبرو شدید قبل از هر تصمیمی و هر عملی حتماً با یک وکیل و مشاور مجرب و متخصص مشورت کنید تا بتوانید از حقوق خود به نحو احسن دفاع کنید.

وثیقه

در مرحله مقدماتی مقام قضایی در جهت پیشبرد پرونده و برای اینکه به متهم دسترسی داشته باشد مجبور است متهم را بازداشت کند، ولی طبق ماده ۲۱۷ قانون آیین دادرسی کیفری با تامین قرار مناسب می تواند موجبات آزادی موقت متهم را موجب شود.
هر چه قدر خطر فرار متهم یا امنیت عمومی، با توجه به اتهام انتصابی بیشتر مورد تردید و توجه باشد؛ احتمالا وثیقه بیشتری تعیین می شود.

وثیقه که یکی از شدیدترین انواع تامین قرار است می تواند پول یا سند ششدانگ باشد تا قبل از محاکمه متهم بتواند با تودیع آن به دادسرا از آزادی موقت بهره مند شود. و راهی زندان نشود.
هر چند اگر در ایام بازداشت نیز بتواند وثیقه مناسبی با جلب نظر مقام قضایی ارائه کند آزاد خواهد شد.
همه ما در فیلم ها شاهد ارائه وثیقه به دادگاه بوده ایم؛ دوست یا بستگانی طی تماس می پرسد: مرا از زندان آزاد می کنی؟ شاید ساده به نظر برسد، وثیقه را تحویل دادگاه دادیم تا متهم بتواند به خانه برگردد.اما آیا واقعا به این سادگی است؟ وثیقه در دنیای واقعی چگونه است؟ شرایط و کیفیت تودیع وثیقه و عواقب آن چیست؟

تعریف اجاره سند به زبان ساده

در بعضی اوقات به دلیل عدم دسترسی اشخاص به پول نقد یا سندی که مورد قبول مقام قضایی باشد و همچنین دارای ویژگی و شرایط لازم باشد میسر نیست، یا شاید، به لحاظ آبرو داری بین دوستان و بستگان نتوان از آنها کمک گرفت و بهترین راه کار، اجاره سند متصور خواهد بود. ولی این آغاز ماجراست.
در بین ده ها پیشنهاد یا موسسات معتبر و غیر معتبر پیدا کردن شخص یا شرکت و موسسه ای که بتواند به شکل صحیح و کارشناسانه در مسیر تودیع وثیقه به کمک ما بیاید خود مساله ای قابل بحث است.
اجاره سند به شکل اصولی و با طی روند قانونی هر چند پروسه و مراحل پیچیده ای ندارد و شاید به ظاهر ساده به نظر برسد، ولی احتمالا در حین انجام پروسه تودیع  وثیقه ممکن است با یک اشتباه ساده باعث افزایش هزینه و اتلاف وقت و زمان مواجه شد که در بعضی شرایط واقعا جبران زمان هدر رفته شاید روند پرونده را با مخاطره جدی روبرو کند.

اجاره سند برای زندانی مالی
اجاره سند
برای مثال:

شخصی برای صدور دستور توقف عملیات اجرایی باید مبلغی را به عنوان خسارت احتمالی در صندوق دادگاه تودیع کند و گاهی اوقات با نظر مقام قضایی به دلیل مبلغ بالای آن می توان با اجاره سند و تودیع آن بتوان دستور توقف را از دادگاه گرفت، ولی زمان تودیع خسارت احتمالی با توجه به شرایط پرونده می تواند حساس باشد و اتلاف زمان، شخص را دچار مخاطره کند.
یا محکومی که به علت بیماری باید سریعا برای درمان از مرخصی درمانی بهره مند شود.
بهرحال اجاره سند برای آزادی زندانی یا اجاره سند برای رفع ممنوع الخروجی نزد اداره ثبت، پیچیدگی ها و تخصص خود را مطلبد که با حضور در دفتر مشاورین کارگزاران ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان، قطعا با خیالی آسوده میتوان ضمن تامین و اجاره سند و تودیع آن در دادگاه یا دادسرا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرد.

اجاره سند چیست؟

به طور کلی اجاره یعنی واگذاری منافع عین یا بخشی از اموال منقول و غیر منقول بطور موقت در ازای کسب و دریافت منفعت یا امتیاز. اجاره سند نیز یعنی ارائه سند به مراجع قضایی به جهت تضمین بازگشت متهم(در زمان احضار توسط دادگاه)و تودیع آن بعنوان وثیقه و بهره مندی متهم از آزادی موقت

اجاره سند زمانی موضوعیت می یابد که فردی برای انجام فعالیتهای اقتصادی و تجاری بابت تضمین تعهد یا جهت آزادی زندانی و متهم بخواهد به عنوان ضمانت شخص ثالث به مرجع قضایی ارائه کند و به دلیل عدم دسترسی یا نداشتن سند ملکی در ازای پرداخت مبلغی به صورت توافقی عطف ماده ۱۰ قانون مدنی از سند شخص دیگری استفاده کند.
بدیهی است که دارنده و مالک سند برای ارائه آن به متقاضی نسبت به موضوع پرونده و شرایط آن باید اطلاع کافی داشته باشد تا بتواند با توجه به جمیع شرایط اجاره سند، تصمیم به ارائه و اجاره آن نماید

مطالبه و اخذ تضامین مناسب بابت عودت به موقع سند اجاره ای طبق تراضی طرفین مبین این موضوع است.اغلب صاحبان املاک و دارندگان سند ششدانگ ملکی جهت تودیع در مراجع قضایی اطلاعات کافی در این مورد ندارند. و در صورت ارائه و اجاره سند ممکن است با خطرات جبران ناپذیری مواجه شوند. از این رو قبل از اقدام به ارائه وثیقه جهت آزادی متهم در مراجع قضایی به شدت توصیه می شود با یک مشاور یا وکیل مجرب مشورت نمائید.

راه های اجاره سند

وقتی در شرایط بحرانی برای آزادی متهم یا زندانی خود، از مساعدت دوستان و بستگان نسبت به ارائه سندشان ناامید می شویم، یا به خاطر شرایط و موقعیت اجتماعی و آینده به لحاظ حفظ حیثیت نمیخواهیم فامیل و دوستان را مطلع کنیم، پیشنهاد اجاره سند راه حل منطقی به نظر می رسد. چون می توانیم در ازای پرداخت مبلغ اجاره سند، عطف ماده ۱۰ قانون مدنی، با مالک سند اجاره ایی به توافق برسیم تا طبق قرار داد و در زمان مشخصی با تودیع سند اجاره ای نزد مراجع قضایی شاهد آزادی زندانی یا متهم خود باشیم.

اما آیا اجاره سند و شرایط آن به این سادگی است؟

شخصی جلوی دادگاه استیصال ما را می بیند و شماره تماسی به ما می دهد و مدعی میشود که سند ششدانگ ملکی دارد و در ازای دریافت پول میتوانیم ازسند او استفاده کنیم ولی همین که در ملاقات اول شرایط غیر معقول صاحب سند را می شنویم، شوکه می شویم.البته مالک سند ملکی هم به دلیل عدم اطلاع کافی نسبت به مسائل حقوقی و قضایی به زعم خود، شرایط سختی پیش پای خانواده متهم و متقاضی اجاره سند می گذارد تا به این ترتیب با اخذ تضامین معتبر و بعضا خارج از عرف متهم را موظف و مکلف به حضور به موقع در دادگاه نماید و به این ترتیب از آسیبهای احتمالی به سند جلوگیری کند.این بخشی از مشکلات عدیده ای است که می تواند جلوی راه اجاره سند سد شود.
ممکن است با مالک و دارنده سند به توافق برسید ولی تضامینی به مراتب بیشتر از ارزش سند ارائه دهید و همین موضوع در زمان پایان قرارداد و عدم استرداد تضامین ماخوذه از طرف مالک به مسله ایی بزرگ مبدل شود.
یا درخواستهای مکرر پول توسط سندگذار و خارج از قرارداد و نگرانی شما بابت اینکه در صورت عدم اجابت ممکن است سند خود را مطالبه کند و متهم دوباره باید راهی زندان شود.
در هر صورت وقتی یک امر تخصصی توسط اشخاص غیر متخصص انجام شود ما را دچار هزینه و دردسرهای غیر قابل پیش بینی می کند.اجاره سند از دفاتر عامل و متخصص در این امور با سابقه کاری روشن و حسن شهرت طبق قراردادهای مدنی مدون در چهارچوب حقوقی و قانونی باعث می شود طرفین قرار داد اجاره سند بدون بروز مشکلاتی که ذکر شد در راستای موازین حقوقی و شرعی نسبت به یکدیگر ملزم و متعهد باشند و از بروز هر گونه مشکلات عدیده ای جلوگیری بعمل آید.

مراحل اجاره سند

بعد از صدور قرار وثیقه و تعیین مقدار آن توسط مقام محترم قضایی در صورتی که مایل به اجاره سند از گروه مشاورین کارگزاران باشید؛ می توانید:
۱-با تماس از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت نسبت به طرح موضوع پرونده خود از مشاوره رایگان کارشناسان گروه مشاورین کارگزاران بهره مند شوید.
۲-در صورتی که پرونده شما دارای شرایط مدنظر کارشناسان باشد،(جرائم غیر عمد) با تعیین وقت قبلی بصورت حضوری در دفتر مشاورین کارگزاران می توانید بدون  پیش پرداخت نسبت به عقد قرارداد اجاره سند اقدام کنید.
توجه:بدیهی است که عقد قرارداد بعد از توافق طرفین تحقق میابد و مراجعه حضوری الزام به عقد قرارداد نمی باشد.
۳-در صورتی که سند اجاره ای خارج از حوزه قضایی پرونده شما باشد باید با ارائه سند ششدانگ و درخواست کتبی مالک به مقام قضایی و در صورت موافقت شعبه محترم نسبت به اخذ نامه نیابت اقدام شود.
۴-نامه نیابت به حوزه قضایی محل وقوع ملک مورد نظر ارجاع می شود و با تشکیل پرونده و پرداخت حق الزحمه کارشناسی،کارشناس رسمی دادگستری به وثیقه گذار معرفی می شود تا نسبت به ارزیابی ملک مورد وثیقه اقدام کند.
۵-کارشناس محترم دادگستری با مراجعه به محل وقوع ملک مورد نظر ضمن ارزیابی دقیق و صدور نظریه کارشناسی آن را به شعبه درخواست کننده ارائه می دهد.
۶-در صورت کفاف ارزش وثیقه نسبت به قرار صادره دستور بازداشت ملک به اداره ثبت اسناد و املاک توسط مقام قضایی صادر می شود، تا ملک در اداره ثبت بازداشت شود.
۷-مرحله آخر بعد از بازداشت ملک امضای قبولی قرار وثیقه توسط مالک(سندگذار)در حضور مقام قضایی می باشد.که بعد از اتمام پروسه کاری و روند قانونی و اعاده اوراق جدید التحصیل به شعبه صادر کننده نیابت(مبدا)، مقام محترم قضایی طی نامه سیستمی به بازداشتگاه نسبت به آزادی متهم اقدام می نماید.

بخشی از اسناد گروه مشاورین کارگزاران

سند اجاره‌ای مسکونیبه ارزش 2 میلیارد تومانسند ملکی شش دانگ به ارزش 1 میلیارد تومان
سند کشاورزیبه ارزش 500 میلیون تومانسند ویلاییتا قیمت 2 میلیارد تومان
وثیقه کارشناسی شدهبه ارزش 500 میلیون تومانوثیقه کارشناسی شدهبه ارزش 1 میلیارد و 500 میلیون تومان
وثیقه کارشناسی شدهبه ارزش  700 میلیون تومانوثیقه کارشناسی شدهارزش 150 میلیون تومان و …
سند جهت ضمانتارزش 400 میلیون تومان و …سند برای دادسرابه ارزش 350 میلیون تومان و …
سند جهت برای ضمانت متهماز 50 میلیون تا 5 میلیارد تومان و …سند برای دادگاهبا ارزش 550 میلیون تومان و …

مشکلات اخذ نیابت و راه کارهای آن

یکی از مشکلات تودیع وثیقه با اجاره سند اجاره ای اخذ نیابت از شعبه صادر کننده قرار وثیقه، برای حوزه قضایی محل وقوع ملک است. این موضوع وقتی محقق می شود که ارائه و معرفی سند ملکی بابت وثیقه خارج از حوزه قضایی باشد که پرونده متهم در آن مطروح است.
برای مثال:
پرونده متهم در شهر تهران می باشد ولی سند وثیقه که به مرجع قضایی معرفی و ارائه می شود در اصفهان واقع شده است. در چنین شرایطی حوزه قضایی تهران نمی تواند شخصاً به ارزیابی و دستور بازداشت ملک اقدام نماید و طی درخواست کتبی که از آن بنام نیابت قضایی یاد می شود، طی مکاتبه ای با مرجع قضایی اصفهان از ایشان درخواست میکند طبق نیابت موارد خواسته شده را انجام دهد.
نسبت به ارزیابی و کارشناسی توسط کارشناس رسمی دادگستری اقدام و با دستور به اداره ثبت اسناد و املاک نسبت به بازداشت ملک اقدام لازم را معمول دارد و نتیجه آنرا به شعبه تهران منعکس کند.

نمونه نیابت قضایی جهت تودیع وثیقه

نیابت قضایی

برای اخذ نامه نیابت باید در وحله اول برای احراز هویت مالک یا صاحب سند یا وثیقه گذار شخصاً با در دست داشتن سند مالکیت در شعبه صادر کننده قرار وثیقه حاضر شود و با درخواست کتبی از مقام قضایی نسبت به آمادگی ضمانت متهم با تودیع وثیقه خود اقدام نماید.
در صورت موافقت مقام قضایی نیابت قضایی صادر می شود.
برای حضور مالک سند اجاره ای در شعبه باید هماهنگی لازم با وی بعمل آید تا در وقت مناسبی(اول وقت اداری) به شعبه مراجعه کند.
معمولاً اواخر هفته و ساعات پایانی کاری و اداری برای ارائه سند وثیقه مناسب نیست و به علت زمانبر بودن صدور نیابت قضایی پیشنهاد می شود در ساعات اولیه کاری به شعبه مد نظر مراجعه شود.
صاحب سند یا وثیقه گذار لزوما باید مسئولیت پذیر و خوش قول باشد تا روند پروسه تودیع وثیقه سریعتر انجام شود تا متهم بتواند سریعتر از زندان آزاد شود.
خلف وعده طرفین، بعد مسافت و شرایط کاری و زندگی سندگذار و متقاضی اجاره سند و مسائل پیش بینی نشده از طرف دادگاه مانند مرخصی مدیر دفتر یا قاضی یا شلوغی شعبه که ناچاراً موضوع را به وقت دیگری موکول می کنند، همگی مسائل و مشکلاتی هستند که در صورت عدم برنامه ریزی دقیق می توانند باعث اتلاف وقت و صرف هزینه مضاعف برای طرفین در پی داشته باشد‌.
بنابراین برنامه ریزی دقیق همراه با تخصص و تجربه افراد کاردان در امر اجاره سند و تودیع وثیقه می تواند کمک شایانی در صرفه جویی هزینه و جلوگیری از ازدحام در شعبات دادگاه ها و غیره را منجر شود‌.

شاید برای شما هم سوال باشد

هزینه اجاره سند هرگز میزان مبلغ مشخصی ندارد و با توجه به شرایط پرونده و میزان قرار وثیقه صادر شده از طرف مقام محترم قضایی مربوطه توسط کارشناسان اجاره سند محاسبه شده و خدمتتان ارائه می شود

بسته به شرایط پرونده بین 48 الی 72 ساعت کاری

گروه مشاورین کارگزاران هیچ مبلغی در ابتدای قرارداد اجاره سند از شما عزیزان دریافت نخواهد کرد و تمامی مراحل تسویه حساب در اتمام کار صورت خواهد گرفت

تمامی اسناد ارائه شده توسط گروه مشاورین کارگزاران توسط کارشناسان مجموعه چندین بار مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و در اولین اقدام ، مورد تایید کارشناس محترم قضایی قرار خواهند گرفت

3 پاسخ به “اجاره سند”

 1. امیر گفت:

  با سلام و دعای خیر
  متشکرم از دقت بالا، وقت‌شناسی و حساسیت مجموعه کارگزاران..

 2. علی گفت:

  با سلام و خدا قوت به مدیریت دلسوز و مجرب گروه مشاورین کارگزاران و کارگزار های صبور این مجموعه و با امید موفقیت روز افزون برای این عزیزان که صبورانه تا ازادی زندانی ما در کنار ما بودند.

 3. رضا گفت:

  با سلام و تشکر از تیم خوب کارگزارن…خدا خیرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پنج =

logo-samandehi